www.sudzibas.lv MAXIMA Darbinieki neapmācīti.

Maxima - Darbinieki neapmācīti.

Šodien pirmo reizi nolēmu iepirkties jaunajā veikalā, jo netālu dzīvoju. Ieejot veikalā pēkšņi atskrēja apsargs un sāka vienu no pircējiem, kas tiko bija nolicis groziņu, lai dotos projām skaļi kautko kliedzot sāka viņu ātrumā vilkt cauri vissam veikalam uz noliktavu neko nevienam nepaskaidrojot, kas ir noticis. Kautkāds bardaks, kasiere izlikās ka viņai vienalga. Varēja tikai dzirdēt kā no noliktavas telpām atskan sitieni un bļaušana. Tas bija ap kādiem 16: 30. Pirmā un pēdējā reize šajā veikalā...

28.01.2020

Papildināts Dinss 28.01.2020

Augusta Deglava iela 7.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 31.01.2020

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Par radusos situāciju esam informējuši Drošības departamenta administrāciju.
Maxima Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

D

⛔️ 28.01.2020

Varbūt tas bija zaglis? Citādi bļaušana no pircēja puses sāktos vēl pirms noliktavas telpām

D Dinss 29.01.2020

Ja arī zaglis tas nedod tiesibas apsargam ar varu vilkt kadu uz noliktavu, paskaidro cilvēkam ka tev aizdomas ka vins kautko ir nozadzis, lai parāda kabatas un izsauc policiju.

BondsBonds 28.01.2020

Nav apsardze slikti, ir apsardze slikti. Nēesi tas kiru tur ievilka?