www.sudzibas.lv MAXIMA Nekvalitatīva un sapuvusi prece

Maxima - Nekvalitatīva un sapuvusi prece

Protams, maxima nav labākā vieta, kur pirkt ikrus. Tomēr, visu dienu sapņoju par tiem un iegāju tuvākajā veikalā pie mājas - maxima xx. Paņēmu burciņu ar sarkaniem ikriem "caviar", derīguma termiņš - 01.09.2020.
Pārnākot mājās, attaisot burciņu gandrīz noģību no smakas.
Uzreiz sapratu, ka ikri ir bojāti un sapuvuši.
Protams, čeku nepaņēmu, bet nestrīdēšos dēļ 9 eiro. Tomēr, aicinu tādu pārtiku maximā nepirkt... : (

21.02.2020

Papildināts A* 21.02.2020

Veikala adrese- Dzelzavas iela 6a

A*

Džozefīne 21.02.2020

Nedomāju, ka tas ir mahimas ražojums, tā ka ar sūdzību vajag vērsties pie ražotāja. Veikals, šajā gadījumā, tikai pārdod piegādāto preci, kaut gan nav izslēgts, ka prece tika uzglabāta nepareizi.

A* A* 21.02.2020

Sūdzība vairāk ir pircēju zināšanai, ka tuvākajā laikā labāk šo preci nepirkt maxima veikalos. Saprotu,ka maximas vainas tur varētu arī nebūt.

⛔️ ⛔️ 21.02.2020

Pircējiem, kas Hugo Boss pērk centrāltirgū?

A* A* 21.02.2020

Atvainojos, mazliet nesapratu komentāru?

BondsBonds 22.02.2020

Nekad nēesmu sapratis cilvēkus, kuri tos pērk, plēvjainas sāls bumbiņas ar sālsūdeni. Man vienalga. Labāk nopirkšu laša fileju.

A* A* 22.02.2020

Jūsu komentārs ļoti iederas ? un es nekad nesaprotu cilvēkus, kuri sauc sevi par Bondu ??‍♀️