www.sudzibas.lv MAXIMA Ļoti slikts serviss

Maxima Talsi - Ļoti slikts serviss

Maxima Talsi ļoti nelaipnas pārdevējas! It sevišķi viena nāk uzreiz prātā.. Veikalā cilvēku daudz, visās kasēs Rinda, taču šī konkrētā pārdevēja, apstādinājusi kases leti un uzlikusi uz tās preču atdalāmo rīku, sēž un lasa žurnālu! Pieejot pie šīs kases un noņemot preču atdalāmo nost, un noliekot to vietā, lai uzliktu savu preci, pārdevēja demonstratīvi to nolika turpat atpakaļ un raidīja iznīcinošus skatienus kā arī neatņēma sveicienu! Kad mēģināju maksāt, nopīkstinot telefonu, attieksme bija vienkārši pretīga, lai neteiktu vairāk. Jā, protams, viegli nav sēdēt visu dienu pie kases, bet es neredzu kā es būtu vainīga, ka kundzei ir jāstrādā tieši šajā sfērā un, piedodiet, nekas augstāks nav, iespējams, sasniegts. Profesiju taču pati izvēlējās, un, ja veikala pārdevējas galvenie uzdevumi ir skenēt preci, saņemt norēķinu par to, un būt laipnam pret klientu, nu, tad, diemžēl, trešais nosacījums izpildīts netika! Manuprāt, ja neprot noslēgt savas personīgās likstas un antipātijas, tādējādi negatīvi ietekmējot pircējus, tad darbs ar cilvēkiem nav paredzēts tev. Es priecīga ieejot veikalā bērnam pēc bērnu šampānieša, neesmu pelnījusi no tā iziet ārā dusmīga šādu necienošu kundzīšu dēļ!

10.02.2020

Tu Turkey901 10.02.2020

"Manuprāt, ja neprot noslēgt savas personīgās likstas un antipātijas,tādējādi negatīvi ietekmējot pircējus, tad darbs ar cilvēkiem nav paredzēts tev."

Manuprāt, Tu rakstās ar lielo burtu, kā arī, nevis Tu, bet Jūs, kā arī, iespējams, visam par iemeslu ir antipātija tieši pret Jums, jo neprotat korekti izteikties un uzvesties, nepārzinat etiķeti un labs manieres!

Iz Izvestakliente 10.02.2020

Ja pati būtu uzvedusies nekorekti, tad noteikti šāda prereakcija mani nebūtu šokējusi tik tālu, lai ieliktu sūdzību!

Džozefīne 10.02.2020

Varbūt tieši Tu viņai riebies, jo pārāk bieži vazājies tur ar savām pudelēm.

Iz Izvestakliente 10.02.2020

Varu iegādāties ko vien vēlos, personīgajām antipātijām darba telpā vietas nav :)