www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Maxima Xx Imantā atšķiras ar sliktu apkalpošanu. Pie vitrīnām ļoti ilgi jāgaida, kad tevi apkalpos, bet kad sāk apkalpot var redzēt ka tas darbinieks nav apmierinās ka viņam nākas to darīt... Ļoti neapmierina tas, kad precēm ir atlaide bet plaukti ir tukši. Nekad nav produktu kurus gribētos nopirkt. Rimi veikali ir daudz labāki, pat ja viņi ir dārgāki!

04.02.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.02.2020

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Jūsu sūdzību pārsūrijām atbildīgajam departamentam.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

BondsBonds 04.02.2020

Protams, jāgaida. 1 cilvēks uz izsalkušo armiju,kuram jāztrādā par nedaudz virs minimālās algas. Kāds te apmierinājums? Saki paldies, nē, lūdzies, ka kāds tur strādā.
Tas kurš pacietīgāks arī nopirks visu uz atlaidēm. Atlaides nav pašsaprotama ekspektācija, princese, ņemot vērā jau tā nedārgā veikalā.
Patīk RIMI? Neviens tevi piesietu netur.