MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

502
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

MAXIMA Deglava ielā - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlu vakarā pēc garas darba dienas nolēmu iegriezties netālu no mājas esošajā Maxima veikalā un nopirkt vīna pudeli vakariņām. Ieskrēju veikalā un ātri devos uz dzērienu stendu, kur ieraudzīju ar akciju esošu Cinzano Bianco, ko paķēru un ātri devos uz kasi. Esot pie kases, aizdomājos un, jau saņemot atlikumu, pamanīju, ka naudiņas ir mazāk, nekā vajadzētu. Ieskatījos izsniegtajā čekā un sapratu, ka prece ir novērtēta pēc pilnas cenas. Vērsos pie kasieres, ar lūgumu pārbaudīt, jo, manuprāt...

N Nacho 24.02.2016

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Maxima veikalā Matīsa 23 pārdevēji krāpjas ar Paldies karšu uzkrāto naudu! Mana draudzene iedeva karti,kur bija uzkrājums par 2015 gadu, 3.83, šodien iepērkoties par 5 EUR viņai uzrādīja pirkuma čekā,ka ir uzkrāti 0.36 un no šīs summas uz 01.03.2016 varēs izmantot 0.24! Tātad kaut kāda krāpšana ir iespējama un notiek!!!!!

D dikens 28.01.2016
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Veca prece

Veca prece Nav jau svarīgi kurā Maximā, tā ir bijis dažādās, šorīt stendā atradās Rīgas miesnieka doktordesa ar dažādiem beigu datumiem - marts, aprīlis un 20.01.2016 - preces kārtotājai to desas luņķi pasniedzu un jautāju - vai tā sen jau nebija jāizmet un drīkst atrasties pārdošanā, paņēma, cerams ka pēc brīža nenolika atpakaļ...

Maxima - Грубое не человеческое отношение к клиенту

Грубое не человеческое отношение к клиенту Я закупался в данной максиме, около шести вечера. Кассир ира, находясь на кассе (Express) , отказывалась меня обслуживать, грубо разговаривала, затыкала мне рот (подождите, замолчите) . Как по мне, такое обращение с покупателями просто не приемлемо. Убедительная просьба - разобраться в данной ситуации. Imanta Kurzemes prospekts 141

Maxima Tilta iela - Кассирша оксана

Кассирша оксана Кассирша ..маловоспитанная баба.. блондинка в очках. .. с состраданием и так отношусь к работникам максимы... ибо люди работают в аду... но будучи последней и второй за предыдущим человеком в кассе эта решила не дослужить до последнего клиента... поставив табличку перед. Ну чтож . Проклинать не буду. . Но подскрльзнешься ..сломаешься !

M Mora 23 18.01.2016
Komentāri 3 Veikali

Maxima Cēsīs, Gaujas ielā - Neslavas celšana, goda un cieņas aizskaršana

Neslavas celšana, goda un cieņas aizskaršana Pardevēja ar necenzētiem vārdiem izsaka nepatiesus komentārus par klientiem, apmelo un draud ar nogalināšanu.

Maxima - Sliksts serviss

Sliksts serviss Kasieris, puika ir netīriem matiem, izsita preci nepareizi 3 reizes pēc kārtas; gan cena, gan nosaukums bija atšķirīgi. Par ko viņš savlaicīgi tika informēts uzreiz. Pēc 3 neveiksmīgiem gadījumiem, viņš nolēma tās pavisam nesist un atlika malā, ignorējot manu iebildumu, kā es tomēr gribētu tās iegādāties. Savu rīcību kasieris argumentēja kā viņš nesaprot krieviski, kaut gan saruna tika veikta valsts valodā. Arī tika piebilsts kā es par daudz pukstu un traucēju viņa darbam. Rupjā formā tika atteikts izsaukt maiņas vecāko. Tā arī gadās.

L LienīteXXX 09.01.2016
Komentāri 3 Veikali

MAXIMA Matīsa iela - 23 - Apkalposana

Apkalposana Diezgan bieži sanāķ iegriezties veikalā MAXIMA Matīsa-23. Šajā veikalā ir izveidojies īpašs pārdevēju kolektīvs. Stāvot rindā, var dzirdēt kā viņas vienu otru aprunā, un pa vidu pielieto ļoti ''skaistus'' krievu lamuvārdus. Biežī šajā veikalā sanāk iegriezties ar bērnu, un viņš visus šos ''skaistos'' lamuvārdus dzird. Vakardienas pārdevējas uzvedība man pielika punku, un nolēmu rakstīt sūdzību! Stāvot garā rindā, kur strādā tikai divas kases, trešajā kasē pārdevēja lēnā garā izlika cigarete...

L LATVIAJAJA 05.01.2016
Komentāri 9 Veikali

MAXIMA Ulmaņa gatve - Svaiga gaļa

Svaiga gaļa PALDIES lieliskajai Maxima Ulmaņu gatve vadībai par sabojātu noskaņojumu svētkos!!! [slēpt]@ Man žēl Jūsu pārdevēju gastronomijas nodaļā,kuriem gribot negribot pircējiem uz svētkiem (un ne tikai) ir jāpārdod veca gaļa!!!Jau kuru reizi tā ir!!!Ceru ka vismaz kādam no Jums būs kauns vai neērti paliks!!!!!

M mazainga 31.12.2015

E-Maxima - Недовезли продукты

Недовезли продукты Мне всегда нравилось закупаться по интернет магазину е-максима но в последнее время очень часто что то не довозят вот например я недавно заказала на 29 декабря продукты и на сумму 40 евро всё оплатила а в итоге не привезли шмпиньоны и майонез хотя я за это платила( зато привезли помидоры черри с плесенью и яйца были разбиты...вообщем небуду там больше ничего заказывать и вам тоже советую....до этого и молоко привезли разлитое...

M molodec2015 30.12.2015

Maxima - Отдел салатов

Отдел салатов Покупала салат в магазине hiper maxima (Улица слокас) утром примерно 8, 40 ( 22, 12, 15), так продавец мне сказала - ходют тут всякие, работать мешают, самой надо готовить

Maxima - Visatļautība

Visatļautība Balvos ir supper MAXIMA , it īpaši svētkos, Jāņos no noliktavas puses savējiem tika dalīts šašliks spaiņos, cik saprotu ziedojums, un arī salāti spaiņos, nu tas ir iespējams tikai sezonas svētkos un tikai savējiem, kā saka "par visu padomāts" pēdējā laikā tā švakāk, arī bulciņas vairs nedod, , tās gan bija retāk, bet kolektīvs(pārdevējas, kasieres ) gan jaukas un atsaucīgas, par to gan šaubu nav... meitenes turaties, pateicoties Jums tur vēl var kaut ko nopirkt kautgan Balvu BETA ir jau sākusi...

M mesvisi 22.12.2015

Maxima - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Šeit nevienam neieteiktu iepirkties ,jo apkalpošana vienkārši briesmīga. Attieksme pret darbu, ja man jāstāv un jāgaida kamēr pārdevēji apspriež katru pircēju,kas ir ienācis vienkārši iepirkties, un tad pievēršas apkalpošanai. Vadībai sarūpējās par veikala izskatu un preces pieejamību, lai klientiem būtu ērtāk, nevis jāsagādā problēmas pircējam!

K Klients007 17.12.2015

Maxima - Pardot krutku

Pardot krutku Vēlos teikt ka MAXIMA tirgo ar akciju devīto Ukrainas šņabi XLIBNIJ DAR pa 7.49 krutku,ja negribat saindēties NEPERCIET!!!! TA IR KRUTKA,un citi dzērieni ari maksima ir krutkas!!!!

U ugis25 17.12.2015

MAXIMA Ogrē - Produkta iesaiņojuma un satura bojājums

Produkta iesaiņojuma un satura bojājums Nopirku nocenotu saldo krējumu, kuram bija bojāts iesaiņojums un puse nolieta.

Maxima - Maxima Piņķos

Maxima Piņķos Последнее время просто беспредел какой-то творится в максиме, которая находится в Пиньках. Мы постоянно там закупаемся, но еще немного и совсем не захочется туда заходить. Хлеб черствый, булочки несвежие, кулинария с налетом, вчерашние продукты спокойно стоят на прилавке, сроки никого не волнуют, кругом беспорядок, везде что-то валяется, то и дело надо смотреть под ноги, чтобы не подскользнуться. Пытались найти директора - бесполезно. Надеюсь, что-то изменится, нам же нужен нормальный магазин!

A alina_k 07.12.2015

Maxima - Bezkaunība pret klientu

Bezkaunība pret klientu Vai Maxima vadība nevarētu rast iespēju saviem darbiniekiem rīkot vismaz elementārākos klientu apkalpošanas vai saskarsmes psiholoģijas kursus, lai darbinieki nebūtu kā tikko no meža izlīduši? Plauktu krāmētajai Innai Maxima Maskavas ielā 265 nāktos pamācīties pieklājību pret klientu, nemaz jau nerunājot par nekādu latviešu valodu un ļoti vēlamo psihiatra apmeklējumu.

A anna279 01.12.2015
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Pircēja apvainojums

Pircēja apvainojums Мы с мужем в воскресение вечером делали покупки в магазине Maxima по адресу: Saharova iela 20a, Rīga и расплачивались за покупки в кассе самообслуживания Express. Мы просканировали весь товар и по ошибки пробили помидоры не по той цене, т.к. они были по акции. Я обратилась к сотруднику магазина, которая в тот момент работала в зоне касс Express. Я обратилась к сотруднику очень любезно с вопросом о помощи, на что мне было отвечено: ЧТО ВАМ ЕЩЕ НАДО?. Девушка подошла к кассе ОЧЕНЬ недовольная и...

J janee_ 29.11.2015
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Kasiere/apsargs

Kasiere/apsargs Sveicināti, tukumnieki. Vēlējos pastāstīt savu pieredzi. Agrāk kad biezi iegriezos Maxima nekas tāds nenotika. Kasiere vārda Jelena gados sieviete! Nenoliku tokoku ko liek kad lai nesistu cita klienta preci. Viņa paņēma un loti rupji paskatījās! Par ko biju šokēta un itka vēl kauna nebija izsaukt apsardzi! Atnāca apsargs - īsts klauns auskars ausī un deguna! Kurš ņirdza viņai aiz muguras:d bija jautri!

S Staylere1 28.11.2015
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Negribēja izdod atlikumu

Negribēja izdod atlikumu Labdien. Vai var tā būt ka no 50 eiro viņi negribēja izdod atlikumu! Es nopirku gandrīz uz 10 eiro! Pārdevēja man teica ka viņai nebūs atlikuma no 50 eiro. KA TĀ? Pārdevējā atdeva man manu naudu un es paliku bez pirkumiem! es patērēju pus stundu. Es aizgāju pie galvenas pārdevējas un viņa teica *Atvainojiet* un viss! pēc tam es paprasīju sūdzības grāmatu. A tur tādas NAU! Pēc strīdas viņa izdeva man atlikumu un viss bija kartība! MAXIMA kas jums tur notiek?

S Sergey13 25.11.2015