www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Atnācu no rīta tualete tajā maximā, kur satiku apkopēju. Stāvēju un gaidīju, kad viņa visu izmazgās, otrajā tualete nevarēju ienākt, jo tur bija aizņemts, ka pēc tam es sapratu, to tualeti aizvēra pati apkopēja. Un kad es ieraudzīju, kā viņa pabeidza, laipni pajautāju vai varu ienākt? Uz ko viņa rupji pateica"вы что не видите что я еще тут стою сколько можно спрашивать". Pēc tam es pateicu, es domāju, ka jūs pabeidzat. Un viņa atbildēja "вообще уже скоро на голову насрут". Es visu varu saprast visiem var gadīties slikta diena. Bet ir jāciena visus, it īpaši savus klientus. Es strādāju līdzīga amatā un es nekad sev nepieļāvu tā uzvesties ar cilvēkiem.

02.11.2019

Papildināts Anna271 02.11.2019

Veikals ,Kurzemes prospekts 141

L Lailailai 03.11.2019

Es nesaprotu-Jūs no rītiem uz Maximu dodaties dir..t?

A Anna271 03.11.2019

Inteliģence augstākajā līmeni?
Es ļoti atvainojos, bet vai ir starpība, kas man bija vajadzīgs tualete? Tikai ar šo komentāru sevī pazeminajiet. Ja Jums tik svarīgi-tajā maximāir blakus ir veikali,un vienā no viņiem es strādāju, es mazgāju veikalu,un atnācu tualete ,lai nomazgātu rokas, un aiziet pie spoguļa, lai neizskatītos briesmīgi pirms darba dienās.

O Otis 03.11.2019

Nē, patreiz Anniņ tieši tu sevi pazemo , jo nāc internetā risināt visādās tualešu un apkopēju problēmas.

D Dace Koltova 03.11.2019

Un Jums cienitā darba vieta nav nedz spoguļa nedz udens tad nu gan darba devejs nav uzdevumu augstumos.Kad apkopeja uzkopj vinai ir visas tiesibas nevienu nelaist ta ka izvelieties citu laiku kad iet spoguļoties jo dažkārt ir jasaprot ari tas ka otrs strada !

A Anna271 03.11.2019

Dace,Jums ir tieši taisnība. Bet runa iet par to, ka varētu normāli pateikt, ka nedrīkst nākt. Nevis darīt to rupji.

⛔️ 03.11.2019

Kad no sienām jātīra fekālijas, vienmēr būsi nikns...

L Lailailai 03.11.2019

Viss kārtībā. Tikai viss sūdzības pieteikums vedināja par to domāt-ik rītu mostaties ar domu par Maxima tualetēm.
Pati sūdzība bezjēdzīga. Tāpēc, ka ik katram ir savs darbs jāveic. Un iztīrīt tualeti, -man, kā potenciālajam apmeklētajām, tiešām ir būtiskāk, nekā Jūsu čupčika matu izkārtojums.
Apkopēja veica savu darbu, Jūs viņai traucējāt.

A Anna271 04.11.2019

Runa bija par attieksmi. Ja viņa man teiktu laipni. Kā nē, vēl nedrīkst nākt. Viss būtu super. Nevis darot to rupji

O Otis 04.11.2019

Jums ir visas iespējas pieteikties strādāt konkrētās apkopējas vietā. Minējāt ,ka strādājat līdzīgā amatā. Pieredze tā tad ir.. tikai uz priekšu! Ja esat pārliecināta, ka spētu labāk ne tikai berzt tos podus , bet sagaidīt visus ar smaidu, kā juvelierveikalā, tad uz priekšu.
Profesionālais idiotisms - tā to mēdzot arī saukt. Zinātāji sapratīs, kas tas par zvēru.