www.sudzibas.lv MAXIMA Pārdod bojātu smirdīgu Rubeņu žāvējuma vistas stilbus.

MAXIMA Ulmaņa gatve - Pārdod bojātu smirdīgu Rubeņu žāvējuma vistas stilbus.

19.11.19. 22:26 Iegādājos vistu stilbi RUBEŅI, ar akcijas cenu3.85€/kg
Šodien no rīta liekot galdā, un iekožoties, sajutu smaku no gaļas.
Esmu sašutusi par uzņēmuma pārdošanas politiku. Cenu zīmes ar lielu dzeltenu akcijas zīmi, nozīmē veca prodykcija, nepirkt. Tā nav, jau pirmā reize, kad iegādājos vecu, smirdīgu preci zem akcijas zīmes. Interesanti butu šos vistas stilbiņus aizvest uz labratoriju pvd un palikt zem mikraskopa! Nākamreiz, kad pirkšu produktu zem dzeltenas lielas akciju zīmes, prasīšu pardevejai uzrādīt iepakojuma ražotāja noteiktu derqīguma termiņu. Produkty nodošu veikalam, bet ja būs problemas ar veselību, nepatikšanas garantētas.

20.11.2019

K

M man 20.11.2019

Labdien.

Ienākusī sūdzība par 19.11.2019. nopirktajiem Rubeņu stilbiem ir atrisināta. Pārbaudījām derīguma termiņus ...termiņš 20.11.2019. pārgriežot stilbiņu var redzēt ka viņi nav līdz galam nokūpināti, sārta gaļa apkārt kauliņam...attiecīgi viņiem ir izteikta marinādes smarža un garša. Turpmāk pārbaudīsim šīs firmas preci un konstatējot neatbilstību informēsim piegādātāju.

Jauku dienu.

M Mego izmeklētājs 20.11.2019

Dzeltenā cenu zīme nozimē nevis akcija ,bet pēdējās dienas piedāvājums ,arī rimī ir tāds tikai aplis ar noradītiem atlaides procentiem

Cūkurgailis 20.11.2019

Izskatās, ka tev jau tagad ir problēmas!

A aramiss 21.11.2019

tā smaciņa nāca no tavām padusēm nevis no vistu stilbiņiem!...un kurš no rīta ēd vistas stilbus brokastīs!? varu iedomāties tavu celulītu!:)))