www.sudzibas.lv MAXIMA Nestrādā neviena kase

Maxima/ Liepajā , Lielā iela 13 - Nestrādā neviena kase

Veikalā nestrādāja neviena kase, tikai pašapkalpojošās kases, kaut gan pulkstenis vēl nebija 9: 00. Uzskatu, ka jābūt brīdinājumam, ka veikals neveic pakalpojumus, lai varam izvēlēties citu veikalu. Strādāja viena pārdevēja Svetlana, kura nekādu palīdzību nesniedza, vajadzēja atstāt izvēlētās preces.

04.12.2019

L Lailailai 04.12.2019

Tātad pēc 9:00 var būt visas kases aizvērtas?
Nu nav to cilvēku Latvijā tik daudz, lai tevi 8:23 apkalpotu kā Sābas ķēniņus i. Nu Maxima ir izdarījusi visu, lai Tev palīdzētu-ir pašapkalpošanās kases. Ej un apkalpojies

BondsBonds 04.12.2019

Vienā Xisā, vakaros pēc 20, būtu ekonomiski pamatoti vispār atstāt tikai pašapkalpošanās kases. Kopējā darba efektivitāte tajā laikā noteikti ir zema.

Saivii 06.12.2019

Pashapkalpoties vairs neprotam? varbut tev mamma veel aizvien pakalju skrien slauciit peec tualetes apmkleejuma?