www.sudzibas.lv MAXIMA Izturēšanas pret darbinieku

Maxima Latvija - Izturēšanas pret darbinieku

Esmu neapmierināta ar direktores ricību. Sakara ar to, ja trukt darbinieku aiz vitrīnas, lika stradat no 17.00 pa vienam darbiniekam. Nepatika, kad teicu patiesību acis, paceļa balsi pircēju klātbūtne. Kad teicu, ja nenorisinies situācija, iešu prom. Tad notiks parrubas ar reģionālo priekšnieci. Visas likstas vainoja mani, kaut biju vienīga, kas stradaju no 7.00 un varēju strādāt līdz 22.00. Direktore saka uzesties, piekasījās pie katra sīkuma, beigas pie kompromisa nenonācām un mani atbrīvoja. Uzskatu, ka tā bija apzināta izsegšana no darba. Pārkāpumu man nebija.

A

Komentāri (3)

⛔️ 04.11.2019

"mani atbrīvoja" daudz ko nozīmē, tagad esi brīva jaunai dzīvei

L Lailailai 04.11.2019

Nepārdzīvo. Tiešām. Mācies latviešu valodu (piestrādā pie runas), atradīsi citu darbu. Bet paturi allaž prātā, ka “viena pagale nedeg”, izvērtē savu uzvedību, runu un rīcību.

R Reason 04.11.2019

Ņemot vērā to, ka darbs pie kasēm ir sliktāk par verdzību, un kā vajag ņemties ar klientiem, kas var novēlēt nāvi un draudēt ar visu ko, man tiešām žēl kasierus veikalos.
Maksā maz, stundas ilgas, vadībai arī nospļauties uz visu. Dod tad tas direktores vārdu un lai cilvēki zin pa savu varoni.
Bet pacelt balsi, neatkarīgi no situācijas, uz pircējiem, ir slikts gājiens. Vajag savaldīties vai arī saukt tad apsardzi, ja cilvēks tiešām kaut ko riebīgu dara.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes