Liepājas Reģionālā Slimnīca

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Ārsta attieksmi

Ārsta attieksmi Manai māsai 11.09.2020. Liepājas Reģionālajā Slimnīcā piedzima dēls. Mani nošokēja viņas stāstītais par Dr. Plužņikovas attieksmi dzemdību laikā. Viņai tika teikts, ka tādai mātei nepienākas neviens bērns. Dzemdību laikā mana māsa tika nosaukta par psihopāti un arī viņas bērns (citēju: "māte psihopāte, pilnīgi traka, un bērns arī) . Kad bērniņš bija piedzimis, pēdējā replika no ārstes puses bija: "Fui, Pretīgi! " Vai tiešām ārstam ir tiesības šādi izturēties? Ko tieši jaundzimušais tādu paspēja izdarīt, lai tiktu nosaukts par psihopātu?

M Markka 15.09.2020
Komentāri 4 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Palīdzības atteikšana grūtniecei 38 grūtniecības nedēļā!

Palīdzības atteikšana grūtniecei 38 grūtniecības nedēļā! 2020. Gada 1. Janvārī 7: 00 griezos pēc palīdzības uzņemšanas nodaļā ar akūtām auss sāpēm, naktī dzēru paracetamolu, lai kaut cik mazinātu sāpes, jo tas ir vienīgais medikaments ko uz doto brīdi var lietot, jo esmu gaidībās 38 ned. Ierodoties uzņemšanas nodaļā, sagaidīja neapmierināta, izpurusi medmāsa, diemžēl vārdu nesalasīju. Vidēja vecuma, blonda sieviete. Kura pajautāja, kas kaiš, ar trīcošu balsi teicu, ka ļoti auss sāp, ka esmu nomocījusies visu nakti, negulējusi, ka vēlos lai mano...

D dita 09.01.2020
Komentāri 5 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Nāves māja, nekurienes vidū. Ja jums ir nopietnas problēmas, ieteiktu braukt uz rīgu uzreiz. Eeka ir 2 cilvēki, kuri māk stradāt ar usg, tas pats ar mri. Neizglītoti un neiejūtīgi bezsmadzeņu nepilsoņi. Valdību vainot būtu lieki, ja nesen slimnīca ieguva finansējumu atjaunošanai un jaunai tehnikai. Ar steigu jānomaina iestādes vadība.

K KarlisF 26.12.2019
Komentāri 1 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Hematoloģijas nodaļa

Hematoloģijas nodaļa Aizbraucot uz vizīti pie hematologa piekritu, ka palikšu uz tālākiem izmeklējumiem, līdz ar ko mani aizsūtīja uz nodaļu. Nodaļā biju jau līdz 13: 00, tomēr uz nopietnākiem izmeklējumiem jāgaida līdz nākošās dienas vakaram. Tas tikai tā, ja vispār būs uz tiem iespējams tikt, jo atkal noteiktie ārsti nav darbā, vai saaukstējušies - kā atbild medmāsiņas, vai darba apmācībās - kā atbild ārsti. Vareni! Sēdi gandrīz 2 dienas bez jēgas.

K Krista 05.12.2019
Komentāri 2 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Aleksandra Bunce

Aleksandra Bunce Pirms diviem mēnešiem tika veikts pieraksts pie hematoloģes Aleksandras Bunces. Šodien aizbraucot uz vizīti tika konstatēts, ka viņa nav ieradusies darbā. Uz jautājumu “vai daktere būs vēlāk? ” - tika atbildēts, ka nav zināms, iespējams, ka tikai pirmdien būs darbā. Es braucu 40 km, 3. Reizi! ?

K Krista 29.11.2019
Komentāri 6 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Dezinformācija

Dezinformācija Labdien! 31.10.19. Rīgā ir paredzēta operācija, līdz ar to nepieciešama arī anesteziologa konsultācija, kuru bija atļauts veikt arī vietējā slimnīcā. Vairākkārtīgi sazinoties ar lrs reģistratūru, arī 10 dienas pirms paredzētas anesteziologa apskates (atkārtots zvans 18.10.) , lai noskaidrotu vai nekas nav mainījies un tikšu apskatīta, tika saņemta informācija ka anestezioloģe kāne pieņem katru darba dienu no 7-8 pacientus bez pieraksta, rindas kārtībā, arī tos, kam operācija paredzēta citā...

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Хамство, рукоприкладство

Хамство, рукоприкладство Вчера,11 августа, 2019 года, около 20: 00 в отделении травм пункта, в городской лиепайской больнице, мы прибыли по причине того что моя бабушка сломала руку, она болеет склерозом, и я всегда с ней должна находиться рядом. Я её внучка. Без меня она паникует что она одна не известно где, забывая где она, и что вообще происходит. Бабушка не ходячая, она была на инвалидной коляске. Я её прикатила в пункт приёма людей с травмой, прям к кабинету врача, где все должны ожидать. Там кстате некого не...

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme, laipna komunikācija

Slikta attieksme, laipna komunikācija Kā pacients dzirdēju nelaipnu attieksmi pret NMPD personālu, Kas bija atveduši citu pacientu. Ņirgāšanās, uzbraucieni, rupja valoda, neiejūtīgi. Slimnīcas ārsta palīgi rupji dirš virsū ne tikai "ātrajiem", bet arī nesmuki runā ar pacientiem

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme

Slikta attieksme Par jaundzimušo un intensīvās terapijas nodaļu. Bērns piedzima ātrāk, tāpēc bija šajā nodaļā, kas man kā mammai bija tīrākā elle. Es uzskatu, ka attieksme no medmàsu pusēm bija vienkārši graujoša. Tas ir mans pirmais bērns. Būtu tikai normāli, ja tiktu parādīts kā bērns jākopj, jāceļ u. Tt. Bet, kad bērns bija nolikts uz vēdera, un es nezināju kā pareizi pacelt, pajautājot māsinai, atbilde bija - man nav laika, pašai jāiemācàs. Kur tad to var iemācīties, ja tevi atšuj ik reizi, kad kaut ko...

A anonima123 05.06.2019
Komentāri 19 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Slikts serviss 22februari mani aizveda uz slimnicu, iedevu nozimejumu ar akutu gurna problemu, reģistratūrā pieņēma lai gaidu, pēc min. man adeva nozimejumu atpakaļ ar kaut kādu rakstu, paraksts zimogā Uldis Balodis, kā dakters var kaut ko rakstīt, ja nav pacientu redzejis, tagad jamocas ne izteiktām sāpēm, jo pa iet varu pāris metrus, es esnu 2 grupas invalids un nodokļus maksāju, kā ārstēties ambulatoriski, ja esmu viena

AtrisinātaLiepājas Reģionālā Slimnīca - slikts serviss,nelaipnu, necenzētu vārdu lietošana no medmāsu puses

slikts serviss,nelaipnu, necenzētu vārdu lietošana no medmāsu puses Šobrīd liepājas reģionālā slimnīcā atrodas mūsu tēvs. Viņš ir staigājošs pacients, bet staigā ar grūtībām, jo ātri aizkūst. Viņam ir elpošanas un sirds problēma. Viņš atrodas "iekšējos slimību nodaļā", 2. Stāvā. Palātā ir ļoti karsts, viņš ir nosvīdis un no rīta pamāžoties spilvens un gultas drēbes ir slapjas (no karstuma) . Īpaši cilvēkam, kuram ir grūti ar elpošanu un sirdi, būtu vēlama piemērotāka temperatūra vai vismaz būtu labi, ja ļautu paturēt atvērtas palātas durvis. Š. G. 7.12...

I IDU 09.12.2018
Komentāri 0 Pakalpojumi

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Reģistratūra neatbild uz zvanu, kad zvanu no vietas 20/30minūtes!

Reģistratūra neatbild uz zvanu, kad zvanu no vietas 20/30minūtes! Pirms mēneša biju nodot analīzes,kuras bija jānosūta uz Rīgu, teica, ka atbilde būs pēc 2 ned., bet ir jau pagājis mēnesis. Zvanīju uz Rīgu un teica, ka nekādas analīzes uz mani nav! Tagad mēģinu sazvanīt reģistratūru, kā jau VIENMĒR, neviens neceļ telefonu!

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Kad ir vajadzīgs piezvanīt liepājas reģionālā slimnīcā, neceļ klausuli. Esmu braukusi uz vietu, lai atrisinātu savu problēmu, bet ne vienmēr personāls dod informāciju, atbildod, ka nezina neko. Esmu grūtniece un kāpēc man katru reizi ir jāvizinās uz slimnīcu, lai pajautātu vienu jautājumu. Klausulis ir nolikts nost no ierīces, vai arī vienkārši to neceļ.

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta mediciniska aprupe

Slikta mediciniska aprupe Sodien no skolas mans berns tika ar atriem aizvest uz slimnicu uz traumpunktu,neapskatot bernu,uztaisija rentgenu.Pec tam ilgi sedejam un gaidijam dakteri.Kad ieradas iesauca ieksa,mans berns netika apskatits,neko pat nepateica,kas kais,jo berns loti bija sasitis roku,ielika vienkarsi lakatina un ar sapem aizsutija majas,un lai gaidot rentgena atbildi.Loti slikta apkalposana,vispar kadi arsti strada,fui.Un nu bernam jasraiga ar saposu roku lidz pirmdienai,nezinot vai lauzta vai sasista.murgs ne slimnica

S Saaulite 26.01.2018
Komentāri 0 Ārsts

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Bojāta izsaukumu poga no palātām.

Bojāta izsaukumu poga no palātām. 12. Nodaļā aprūpes nedarbojas izsaukumu poga, cilvēkam ar kustību traucējumiem, grūti pārvietoties, ja paliek slikti, nokrīt, tad nav kā pasaukt palīdzību. Jau ilgāku laiku. Vai tiešām tehniskie darbinieki pieņemti darbā tikai, lai skaitītos, vai arī viņiem ir pienākumi apgaita katru dienu...

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Blats LRS

Blats LRS Šodien, 17.07.2017.g. ap 13.00 LRS darbiniece Maija Vigule apejot slimnieku īntereses un rindas kārtību pie kabineta Nr.9 , aicināja iekšā savas paziņas, kuras atradās rindas galā- uz pieņemšanu pie Dr. Placidas (dakterei kā sapratu, nezinot).Cilvēku rindā radās nesapratne, jo cilvēki gadīja pieņemšanu ap 2 stundām un redzamas veselības traucējumi nesen atnākušajām un iesauktājām kundzem nebija manāmas.

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Ginekoloğijas nodala Daktere Petrova. Sniedz nepatiesu informāciju par dzemdību norisi. Nepaskaidro un nevēlas sniegt informāciju par veselības aprūpi , izmantotajiem medikamentiem. Neieklausās dzemdētăjas vēlmēs par atsāpināšanu , lai atvieglotu dzemdības. Sniedz nepatiesu iformāciju par dzemdību norisi. Nevēlas runāt ar pacientu.

A Anna 16.07.2017
Komentāri 1 Slimnīcas

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Darbinieku kompetence

Darbinieku kompetence Dīvaini, kā slimnīcā var strādāt darbinieki, kuri neievēro elementāras sanitārās normas? Jūsu darbiniece Karīna Mitčenko regulāri dodas uz pārtikas veikalu ar suņiem. Nemaz nebrīnītos, ja viņa ar tiem dodas arī uz darbu. Varbūt būtu jāpieņem darbā cilvēkus ar elementārām higiēnas normu zināšanām?

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Daktera attieksme

Daktera attieksme Mani nošokēja Dr. Velicka attieksme pret mani kā pacientu, neuzklausot mani, kāds ir mans jautājums par smagi slimu tēvu, kurš guļ uz gultas. Tikai skarbā un rupjā, paceltā tonī nobrēca, ka nevar ārstēt pēc papīriem, vajag pacientu, bet bija jautājums tikai pakonsultēties kā rīkoties. Attieksme ir vienkārši fantastiska pret pacientiem.

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Neiroloģijas nodaļa

Neiroloģijas nodaļa Liepājas reģionālās slimnīcas neiroloģijas nodaļa…. Esmu patiesi vīlusies Liepājas reģionālās slimnīcas neiroloģijas nodaļas aprūpē! 2015.gada 11.maijā manai vecmammai bija insults, kā rezultātā tika nogādāta Liepājas slimnīcā. 12. maijā vecmammu devās apciemot viņas meita. Vizītes laikā tika izstāstīts viss, kas dotajā brīdī notiek ar vecmammu pēc insulta. Tika atstāts kontakta tālrunis pa kuru var sazināties jebkurā diennakts laikā. 14.maijā es devos apciemot savu viss mīļāko...