Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikts serviss

Sestdienas rītā aizbraucu uz pieņemšanas nodaļu ar stiprām sāpēm krūtīs un elpas trūkumu uz Liepājas reģionālo slimnīcu. Reģistratūrā paskaidroju situāciju par to, ka šādi jūtos pēc otrās Covid vakcīnas saņemšanas iepriekšējā dienā. Man teica, lai uzgaidu. Viss notika laikā no 11 līdz 11:30

Pēc minūtēm desmit ieradās jauna meitene, uzlika man pirkstā oksimetru un man uzrādīja pulsu ~79, kā arī skābekļa līmeni 99. Meitene man atcirta:"Tavi rādījumi ir labi, es tev nevaru palīdzēt.". Es jautāju vēlreiz, kur tad man griezties, uz ko viņa atkal atbildēja:"Tavi rādījumi ir labi, es tev nevaru palīdzēt.". Pēc vēl pāris jautājumiem, jaunais cilvēks tomēr aizskrēja pasaukt kādu kurš bija kompetentāks par viņu. Atnāca, visticamāk, māsiņa, ar zālēm un ūdeni un izrunājās ar mani, pieteica, ka varu braukt mājās, un, ja paliek sliktāk, lai saucu ātro palīdzību.

Šodien jūtos labāk, bet vēl jūtu drudža sajūtu. Ko es gribēju pateikt ir liels fuj par šādu nekompetentu rīcību no Liepājas reģionālās slimnīcas puses. Algas palielina, bet kompetence krīt darbiniekos. Nesagaidu neko ekstra pārdabisku, vienkārši pateikt ka man viss ir kārtībā un ka nevar palīdzēt cilvēkam kurš tiešām jūtas slikti... tas ir nožēlojami.

27.09.2021