Liepājas Reģionālā Slimnīca - Personas aizskaršana

Labdien. Š. G. 9. Novembrī pl. 8: 30 ierados Liepājas reģionālas slimnīcas reģistratūrā, lai tiktu uz plaušu rentgenu, ko man nosūtīja ģimenes daktere pēc covid 19 izslimošanas. Reģistratūrā meitene, vārdā zanda, pārbaudot manu sertifikātu teica, ka tas nav derīgs un palūdza man pazvanīt uz spkc informatīvo tālruni. Uzzvanīju uz telefona nr. 8345, kur man paziņoja, ka ar sertifikātu viss ir kārtībā, nekādus citus iemeslus neminot. Vēlreiz piegāju pie meitenes, vārdā zanda, bet viņa izlikās mani neredzot, tāpēc paņēmu jaunu kārtas numuru un gaidīju Rindā. Pienāca mans numurs, bet apkalpoja cita meitene, izstāstīju situāciju, viņa uzreiz pajautāja, vai esmu bijusi covid 19 kontaktpersona, uz ko es atbilēju, ka esmu to izslimojusi un man daktere nosūtīja uz plaušu rentgenu, lai pārliecinātos, ka ar mani viss ir kārtībā. Blakus sēdēja meitene, kura mani iepriekš apkalpoja, vārdā zanda, iejaucās kolēģes darbā un diezgan skaļā balsī teica" ka man ir jāsēž karantīnā un, ko es slima staigāju apkārt un aplipinu citu cilvēkus. " kolēģe turpināja noskaidrot apstākļus un man paskaidroja, ka sertifikāts būs atkal derīgs pēc 11 dienām kopš covid 19 testa. Covid 19 tests tikai veikts 29. Oktobrī.
Pieminēšu, ka daktere man noslēdza slimības lapu un apstiprināja, ka esmu vesela, tāpēc arī devos uz papildpārbaudēm. Vēlos ieteikt jūsu slimnīcas personālu informēt par tādiem vai līdzīgiem gadījumiem un palūgt, lai laipni izskaidro klientiem, kuri nonāk līdzīgā situācijā. Paldies par sapratni.
Ar cieņu, Iveta Lunte

09.11.2021

I

G Gulbenietis 09.11.2021

Ja daktere nosūtīja, tad Zandām ar internātskolas izglītību būtu jāpaklusē. Liela daļa mūsdienās tēlo, ka ir gudrāki par dakteriem.