www.sudzibas.lv Liepājas Reģionālā Slimnīca Palīdzības atteikšana grūtniecei 38 grūtniecības nedēļā!

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Palīdzības atteikšana grūtniecei 38 grūtniecības nedēļā!

2020. Gada 1. Janvārī 7: 00 griezos pēc palīdzības uzņemšanas nodaļā ar akūtām auss sāpēm, naktī dzēru paracetamolu, lai kaut cik mazinātu sāpes, jo tas ir vienīgais medikaments ko uz doto brīdi var lietot, jo esmu gaidībās 38 ned. Ierodoties uzņemšanas nodaļā, sagaidīja neapmierināta, izpurusi medmāsa, diemžēl vārdu nesalasīju. Vidēja vecuma, blonda sieviete. Kura pajautāja, kas kaiš, ar trīcošu balsi teicu, ka ļoti auss sāp, ka esmu nomocījusies visu nakti, negulējusi, ka vēlos lai mano apskata. Uz šo manu lūgumu-šī "mediķi" man pavaicāja, - kādu palīdzību jūs te gribat saņemt? Ejat uz aptieku, šeit neviens jūs neskatīsies? Lieki teikt, biju šokā. Teicu vēl, ka visas zāles nedrīkstu-māsiņas atbilde-lasiet anotācijas un perciet, jo grūtniece jau ne ar ko neatšķiroties no parasta cilvēka! Es par šo vnk biju šokā! Vēlreiz jautāju, vai tiešām neviens nevar apskatīties un pateikt kas ausij? Atbilde-nē, šeit nekāda palīdzība netiks sniegta!
Vai tiešām uzņemšana palīdz bomžiem un dzērājiem, kas tur protams 1. Janv. Rītā bija. Grūtnieci pedējās nedēļās rupji sakot var aizsūtit prom? ! Uzticība šādam personālam 0, izvērtējiet kādu personālu algojat un kāds strādā Liepājas reģionālās slimnīcas uzņemšanas nodaļā, kauns.
Ļoti ceru, ka šo gadījumu risināsiet, lai citai jaunai māmiņai nebūtu šis viss jāpārdzīvo, nekompetents personāls un slimnīcas seja uzņemšanas nodaļā!

09.01.2020

D

BondsBonds 09.01.2020

Ņemot vērā, ka tas bija 1.janvārī, un tu vēl te raksti, un kas bija noticis rakstījusi nēesi,skaidrs. Esi pārspīlējusi nedaudz.

D dita 09.01.2020

Kāda starpība kad rakstīt,vai tu zini visus apstākļus,kapēc tikai tagad to daru!?

BondsBonds 09.01.2020

Tieši tā. Neko nezinu. Sūdzību nepieņemu.

A aicis24 09.01.2020

Kas beigās bija pa vinu?Auss pat no sevis pārstāja sāpēt,vai arī aptiekā ieteica kādus pilienus ausij?

A arnitaa 09.01.2020

Liepājas slimnīcā uzņemšanā nav nemaz LOR, un ja paskatās mājaslapā, nav arī LOR nodaļas. Ja nav dežūrspeciālista, tad neviens neko apskatīties nevar, un tas, ka esat grūtniece, nekādas priekšrocības nesniedz.