LV RU

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Dezinformācija

Labdien!
31.10.19. Rīgā ir paredzēta operācija, līdz ar to nepieciešama arī anesteziologa konsultācija, kuru bija atļauts veikt arī vietējā slimnīcā. Vairākkārtīgi sazinoties ar lrs reģistratūru, arī 10 dienas pirms paredzētas anesteziologa apskates (atkārtots zvans 18.10.) , lai noskaidrotu vai nekas nav mainījies un tikšu apskatīta, tika saņemta informācija ka anestezioloģe kāne pieņem katru darba dienu no 7-8 pacientus bez pieraksta, rindas kārtībā, arī tos, kam operācija paredzēta citās slimnīcās (reģistratūra telefoniski tika ikreiz informēta, ka operācija man būs paredzēta oktobra beigās kāda no Rīgas slimnīcām)
28.10.19. Ierodoties slimnīcā, reģistratūrā saņēmu informāciju, ka anestezioloģe šādu pakalpojumu ambulatori sen vairs nesniedz, to var saņemt tikai lrs pacienti pirms operācijas šajā slimnīcā. Lai es dodos uz rīgu.
Lieki piebilst, ka jāveic izmeklējumi un anesteziologs jāapmeklē 10 dienas līdz operācijai, ka tiek plānotas manas dežūras un ka rēķinājos ar šo vienīgo dienu, kad ir iespējams tikt pie speciālista - strādāju nmpd un pēc dežūras nav iespējams fiziski paspēt uz anesteziologa apskati. Tā ir dezinformācija, klientu/pacientu maldināšana, kā rezultātā rodas visai nepatīkamas situācijas un rada lieku stresu.
Vai tiešām nevar lrs savā mājaslapā publicēt attiecīgo informāciju? Vai nevar informēt arī ģimenes ārstus?
Kamdēļ šadu problēmu gadījumā reģistratūrā sēdošās darbinieces nevar sazināties ar attiecīgo ārstu un izskaidrot situāciju?

P. S. Milzīgs paldies Dr. Kānei, ar kuru sazinoties personīgi, mani tomēr pieņēma un veica nepieciešamo apskati. Pretimnākoša, ar lielisko komunikācijas stilu. Zelta cilvēks! Vairak tādu darbinieku.

28.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pa

Komentāri (2)

Bk BK 29.10.2019

Laicīgi ir jāiet pie ārstiem, nevis pēdēja mirkli.

Pa PacientsX 30.10.2019

Viss tika darīts laicīgi. Operāciju izmeklējumi jāveic 10 dienas pirms operācijas un pēcāk ar visām atbildēm pie anesteziologa. Nebùtu reģistratùrā sniegta aplama informācija, ka anestezioloģe pieņem, nebùtu problēmu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes