Liepājas Reģionālā Slimnīca - Ārsta attieksmi

Manai māsai 11.09.2020. Liepājas Reģionālajā Slimnīcā piedzima dēls.
Mani nošokēja viņas stāstītais par Dr. Plužņikovas attieksmi dzemdību laikā.
Viņai tika teikts, ka tādai mātei nepienākas neviens bērns.
Dzemdību laikā mana māsa tika nosaukta par psihopāti un arī viņas bērns (citēju: "māte psihopāte, pilnīgi traka, un bērns arī) . Kad bērniņš bija piedzimis, pēdējā replika no ārstes puses bija: "Fui, Pretīgi! "

Vai tiešām ārstam ir tiesības šādi izturēties?
Ko tieši jaundzimušais tādu paspēja izdarīt, lai tiktu nosaukts par psihopātu?

15.09.2020

Paradeez 15.09.2020

domāju, ka dzemdību ārsti jau ir pieraduši pie pacientu uzvedības un kliegšanas, man gribētos zināt, ko jūsu māsa bija izdarījusi, lai ārsts varētu atļauties apsaukāt pacientu dzemdības laikā.te pietrūkst gabals no stāsta. grūti noticēt,ka ārsts no zila gaisa, nolēma apsaukāties

M Mego izmeklētājs 15.09.2020

Vai jūs bijāt blakus? Vai māsa stāstija?

nekas jau traks nebija, tikai iekoda vienam ārstam, otram ar kāju salauza žokli.

Vispār jau, lai uzstādītu diagnozi, jeb to apstrīdētu ir nepieciešama medicīniskā izglītība. Ceru, ka jums tāda ir, pretējā gadījumā šī sūdzība ir ārsta nomelnošana.