Liepājas Reģionālā Slimnīca - Hematoloģijas nodaļa

Aizbraucot uz vizīti pie hematologa piekritu, ka palikšu uz tālākiem izmeklējumiem, līdz ar ko mani aizsūtīja uz nodaļu. Nodaļā biju jau līdz 13: 00, tomēr uz nopietnākiem izmeklējumiem jāgaida līdz nākošās dienas vakaram. Tas tikai tā, ja vispār būs uz tiem iespējams tikt, jo atkal noteiktie ārsti nav darbā, vai saaukstējušies - kā atbild medmāsiņas, vai darba apmācībās - kā atbild ārsti. Vareni! Sēdi gandrīz 2 dienas bez jēgas.

05.12.2019

K

davfreim 06.12.2019

Vereni, kārtējā sūdzība par neko. Jūsu veselība ir vajadzīga Jums, nevis kādam citam.

Arī Rīgā ir izmeklējumi stacionāros, kuri vienkārši ir jāgaida 3 un pat 5 dienas, jo ir knapi 1 speciālists, kas to veic, bet vēl slikti. Mēģina Jums kāds palīdzēt un pretī šāda attieksme. Bijāt pie valdības protestēt par katostrofālo medicīnas stāvokli valstī? Gan jau ka ne.
Visu labu.

K Krista 03.01.2020

Es ar savu veselības stāvokli nemaz nevarētu protestā piedalīties. Tu dzīvojot pilsētā nezini un nesaproti kas un kādi darbi ir veicami laukos- lauksaimniecībā. Tāpēc vajag visus izmeklējumus iziet vienā dienā, tas nav nekas neiespējams. Kā uzrakstīju sūdzību, tā pēc 2 h jau viss notika. Vot, pilsētnieks!