Liepājas Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme

Mani novērojumi no biežas uzturēšanās slimnīcā - Jeļenā reģistrācijas nodaļā ir ka iznirusi no padomju laikiem. Piemēram—Jeļena principā ignorē ienākušos un pie reģistrācijas nodaļas piegājušos slimnīcas apmeklētājus, jo intensīvi klabina sava datora klaviatūru. Kad apmeklētāji pietiekami ilgi gaidījuši, viņa brīvi izmeklētā brīdī uzkliedz, lai runā (!) . Joprojām klabinot klaviatūru un ieurbusies ekrānā, bez sveicināšanas, bez acu kontakta, bez jebkāda mājiena, ka gatava novērsties no cita pacienta pierakstiem. Pat maksimas kasieres, kas dienā tiekas ar simtiem tūkstošu vairāk apmeklētāju, māk katru laipni pasveicināt, nevis uzkliedz, lai runā, kamēr pašas skaita naudu vai ir acīmredzami aizņemtas ar kaut ko citu. Vispār jau zinātne ir pierādījusi, ka prefrontālā smadzeņu Garoza nevar koncentrēties uz diviem darbiem vienlaicīgi.

30.01.2021

J

Purva Ezelis 31.01.2021

Malacis, ka staiga pa slimnicam. Man par to prieks.
Ja un atrodi, ludzu, kura slimnica esmu es. Ja tev drosme ir.

M marelis123 31.01.2021

Spriežot pēc taviem komentāriem, tu esi psihenē LOL

Purva Ezelis 01.02.2021

Ļoti iespējams.