Itella

218
Apskatīt statistiku

Itella - Sūdzības un atsauksmes

Itella - Neviens šo sūtījumu man nav piegādājis

Neviens šo sūtījumu man nav piegādājis После двух недель неизвестности со дня отправки посылки из германии Itella соизволила отправить мне e-mail в котором сообщили что сегодня (15/01) с 9.00 до 17.00 они планируют доставить посылку по указанному мной адресу... И так никто мне посылку не доставил. На контакт не выходят отвратительная компания!

Itella - Nepiegādā pasūtījumu

Nepiegādā pasūtījumu Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem (visiem) un telefona zvaniem neatbild. Gaidu kurjeru no 9. Janvāra. Uzrakstīju visur [slēpt]@itella.lv / [slēpt]@itella.com / [slēpt]@itella.com / asos / dhl) , kur es varu uzrakstīt, bet atbildes aizvien nesaņēmu, ka arī zvanīju uz noraidītajām tel. Numuriem mana paka ar nr. Jjd149070002550714 (Roberts Čalijs) . Ļoti gaidu! Paldies! P. S. Atvainojiet, linda, kā ir tā ir..

AtrisinātaItella - Slikts serviss

Slikts serviss Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem un telefona zvaniem neatbild. Itellai - ielieciet paku kādā pakomātā vai varu pats aizbraukt uz itellas loģistikas centru un savākt savu paku. Cy229813324de P. S. Lindiņ, savu bezjēdzīgo komentāru vari paturēt pie sevis.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci un itella kompānijai bija jāpiegada ta prece. Piegādes dienā ir atzīmēts, ka durvis bija ciet. Kaut tā nav patiesība. Ar mani neviens nesazinājās kā arī kompāniju nevar sazvanīt ne pa vienu tel. Uz e-pastu viņi arī neatbild. Būtu gatava braukt pakaļ sūtījumam pati, bet nevar sazvanīt. Kāda bezkaunība! Rekomendēju ar šo kompanīju nekad nesadarboties!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss No decembra vidu es gaidu sūtījumu no Vācijas, bet joprojām nesaņēmu aicinājuma kvītiņu. Vairākas reizes zvanīju uz internet lapā norādītājiem telefoniem, bet daži neatbild un daži pat nedarbojas. Lūdzu sazināties ar mani. Tel. +371 22384845 sūtījuma numurs: cy 446566291de

Itella - Krāpšana, slikts serviss, nepiegādā sūtījumu, mēlo

Krāpšana, slikts serviss, nepiegādā sūtījumu, mēlo Labdien. Sūtījums cj125439215de. Kurjers sazinājās ar mani 19.12.19 par preces piegādi bet ņemot vērā ka es nebiju Rīgā sarunājām piegādi uz 20.12.19, bet sarunātajā dienā piegāde nenotika un kopš tā laika ar mani neviens nav sazinājies (ne telefoniski, ne caur pastu vai epastu) un nav mēģinājis paku piegādāt. Vai tiešām man jāgaida vairākas nedēļas lai rīgas robežas notiktu piegāde? Un vai kāds vispār taisās paku piegādāt, vai arī tāda opcija šajā uzņēmumā nepastāv, un derētu vismaz nodrošināt...

Itella - Bezsakars!

Bezsakars! Trīs dienas pēc kārtas zvanu un jautāju, kad beidzot paņems manu sūtījumu. Jau pagājušās 10 dienas kopš izveidots sūtījums. Katru reizi, kad zvanu, saka kad nodos informāciju tālāk un ar mani sazvanīsies. Trešajā dienā, kad teicu, ka man jau šī atbilde, ka ar mani sazināsies tika dota iepriekšējās abas dienās operators vienkārši nometa klausuli. Runāju normālā tonī un valodā. Šī ir otrā reize, kad saskaros ar itelia un pirmajā reizē aptuveni pirms gada sūtījums, kas man bija paredzēts netika piegādāts un aizsūtīts atpakaļ piegādātājam. Vienkārši kaut kāds bezsakars.

Itella - Плохой сервис

Плохой сервис Вчера пришло уведомление, что посылка будет по мною указаному адресу 09.01.2020 с 14: 00 до 16: 00. В течении этого времени в дверь никто не звонил, на телефон тоже. После 16: 00 пришло сообщение, что курьер якобы был и ему не удалось до меня дозвониться. И для того, чтобы договориться о другом дне и времени доставки я должна звонить или писать им. Звоню и пишу со вчерашнего вечера, никто не отвечает.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Sūtījumu no vācijas (dhl) pa latviju līdz adresātam veic itella. Piegādes mēģinājums pat netika veikts, bet tracking izsekošanā parādās ziņa, ka sūtījumu nevarot piegādāt. Nav izdevies šo iestādi sazvanīt jo neviens neceļ klausuli un uz e-pastiem arī neviens neatbild, tādējādi nav nekādu iespēju tikt pie savas paciņas. Nesaprotu kāpēc dhl sadarbojas ar šo kantori.

Itella - Krāpšana, ĻOTI slikts serviss

Krāpšana, ĻOTI slikts serviss Pirmo sūdzību šeit ievietoju 07.01.2020. Sūdzība par to ka man no 20.12.2019. Līdz pat 07.01.2020. Nav izdevies šo iestādi sazvanīt jo neviens neceļ klausuli un uz epastiem arī neviens neatbild, tādējādi nav nekādu iespēju tikt pie savas paciņas. Pēc sūdzības publicēšanas apmēram 2 stundu laikā ar mani sazināj;as itella, ļoti atvainojās ka nav atbildējuši uz manu epastu (es sarunas laikā uzsvēru ka tas nebija tikai viens epasts) un ka paku varot piegādāt 09.01.2020.. Novienojāmies par adresi uz...

AtrisinātaItella - курьер врёт о доставке

курьер врёт о доставке Вчера весь день ждали курьера. В обед появился статус, что никого не было дома. Пропущенных звонков не было. Дозвониться до самой ителлы, естественно, невозможно. На сообщения через фейсбук никто не отвечает. Ни письма не отвечают. Старый курьер (сохранился номер) сообщения читает и игнорирует. Сегодня появился статус, что курьер не смог войти в дом. Естественно! Нам нужно держать дверь в подъезд открытым для него весь день, только потому что так трудно позвонить по номеру, указанному в...

Itella - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss 20.12.2019. Saņēmu pastkastē lapiņu ka man ir sūtījums no Vācijas. Jā tā pa tiešām ir. Taču no 21.12.2019. Mēģinu šo biroju sazvanīt katru dienu pa 3-5 reizēm dienā uz norādītajiem diviem tel. Nr. , taču atbildes nekādas. Neviens neceļ klausuli. Arī epastus uz norādītu meilu esmu aizsūtījusi jau vismaz trīs bet arī uz tiem nav nekādu atbilžu. Šodien ir jau 07.01.2020. Bet es vēl neesmu tikusi pie sava sūtījuma. Kā man būtu jārīkojas?

Itella - Не доставляют

Не доставляют Посылка с амазон была в риге уже 20.12, и была передана от dhl - itella. 24 декабря прислали письмо о том что не могут связаться по телефону и пришлось дозваниваться самому (20-30 минут на телефоне) . В итоге, в назначенный день (07.01) посылку просто не привезли. Пришлось опять дозваниваться, на что ответ был: "да, её должны были сегодня доставить, но курьер её не забрал. ", о чем мне приходиться узнавать самому, просидев весь день в ожидании. (да, у itella нет точного времени доставки, сиди и...

Itella - Nav ērta vieta pakas saņemšanai - tālu no mājām

Nav ērta vieta pakas saņemšanai - tālu no mājām Заказываю часто с одного и того же сайта посылки, они все идут через ителлу в Латвию. Причем каждый раз доставка разная - то только в руки выдают, курьер привозит, то кидают в пакомат омниву, то в последние разы стали в нарвесене оставлять посылки. Сегодня пришла смс - вашу посылку можете забрать в нарвесене - и адрес - который находится в совершенно не удобном для меня месте, далеко от моего дома. Есть нарвесены и поближе, но itella почему-то у черта на рогах оставили посылку. Мне туда ехать и...

Itella - Ужасный, отвратительный сервис

Ужасный, отвратительный сервис С 12.12.19 посылка находится в Латвии, по tacking номеру показывает что якобы доставлялась на адрес, но не смогли попасть в подъезд. По факту ничего не доставалось, никаких уведомлений или звонков на телефон не было. Трубку не берут не на один номер, на имейл не отвечают. Ездили с Кенгарагса к ним в офис, никто двери не открыл. В посылки подарки ребенку на новый год, в итоге, сегодня 6 января, посылки нет!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Sūtījums no vācijas jau tika pasūtīts decembra sākumā un līdz latvijai nonācā atrī, bet tagad jau vairāk kā 10 dienas stāv latvijā un nav nekādas ziņas no itellas, neatbild ne uz e-pastiem, ne zvaniem. Kā arī rakstīts, ka adrese ir norādīta nekorekti, bet adrese bija norādīta korekti, par to pat aizsūtīju e-pastu. Pat e-pastā piedāvāju aizbraukt pakaļ uz noliktavu, bet nekādas atbildes, tikai automatiski sagatavotā. Briesmīgais kurjerserviss ar kādu esmu sastapusies, jo saņemt savu pasūtījumu...

Itella - nepiegādāta paka!

nepiegādāta paka! Labdien! Vēlos zināt, kad saņemšu man sūtītu paku no Vācijas, kura tika izsūtīta 3.decembrī un kura atrodas pie Jums un kapēc tā netiek piegādāta? Pakas numurs: CY446794427DE Lūdzu ar mani personīgi sazināties pa tel. +371 26540520.

Itella - Nepiegādā sūtījumus

Nepiegādā sūtījumus Itella kārtējo reizi nepiegādāja sūtījumu, tracking informācijā norādot, ka nevar piekļūt mājai. Visu dienu biju mājā, neviens nebija bijis, uz to norāda arī tas, ka nebija iemests paziņojums par pakas saņemšanu. Šoferis vienkārši nebrauc. Nākamā dienā, jau atzīmēts, ka sūtījums atrodas Lietuvā. Tā jau ir 2. Reize, ka neved, atpakaļ uz Vāciju.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Piektdien 13.12.2019. Saņemu zvanu par piegādi un lūdzu atvest preci pirmdien 16.12.2019 uz šo dienu arī sarunāju cilvēku preci gaidīt. Līdz šīm 19.12.2019 prece nav piegādāta, Itella pa telefonu nav sazvanāma (neviens neceļ klausuli) un uz meilu, nosūtīto 18.12. No rīta neviens man nav atbildējis.

Itella - Ļoti apmierināts ar servisu!

Ļoti apmierināts ar servisu! Sūtījums ienāca šodien latvijā, visu dienu klusums, laigan uzrādijās, ka sūtījums atrodas piegādes auto. Apskatījos, ka itellas darba laiks ir līdz 17.30 un domāju, ka piegāde šodien nenotiks, bet ap 18.50 zvans no laipna kurjera, ka ja esmu mājās paciņa tiks piegadāta pēc 5 minutēm. Kurjers bija ar vieglo itella auto, jo iespējams patiešām neuzspētās paciņas piegādāja ārpus darba laika... Ļoti laipns un patīkams kurjers jau mazāk kā pēc 5 minutēm bija pie manis un saņēmu savu paciņu kā plānots! Mana pieredze ļoti pozitīva, paldies itella!