www.sudzibas.lv Itella Atbildības nogāšanās uz zemāk esošu strādnieku, melošana!!!

Itella - Atbildības nogāšanās uz zemāk esošu strādnieku, melošana!!!

Labdien atkal rakstu te par "Itella". Šodien pārzvanīja un atvainojas, bet nebūs stāsts par atvainošanos, bet gan par to ka biroja darbinieces teica! Ka esot kurjera vaina, kad paka esot ienākusi viņu birojā 04/01/2021, kurjers neesot paku reģistrēji pareizi neesot ievadījis pilnu informāciju (ko gribu teikt par informāciju, ka neesot mans telefona numurs un nevarot sazināties ar mums (atklāt notiek barošana ar brokastīm un meliem! Ka jau minēju par to pirmajā vēstulē) . Hmmm tad paceļas tāds jautājums. Kad es zvanīju 13/01/2021 tā bija mana 1 reize kad zvanīju uz Itella biroju un jautāju par paku un viņi teica ka paka ir pie viņiem, bet nevar tālāk nosūtīt, jo 3 persona nav nodevusi pilnu informāciju, ka dažreiz tā notiekot! (un gribu piebilst to ka negāja ne runas par kurjeru!) saitā parādījās ka paka esot sasniegusi noliktavu, bet tai pašā laikā 04/01/2021 rada ka paka jau ceļo pie mums! Un tad pēc mana zvana 13/01/2021. Itella saitā 15/01/2021 akal paka ir biroja! Un ka 18/01/2021 ka paka atkal ir ceļā pie mums! Un mēģiniet man iestāstīt ka kurjers ir vainīgs! Vienmēr ir izdevīgi novelt visu vainu uz zemāk esošiem amatiem! Negribu šo visu atstāt kā ir. Gribas vēl piebilst paskatieties bildi ko pievienoju.

21.01.2021

D

A Andrey 08.01.2020
Briesmigs servis

Sazvnit nav iespejams, uz epastiem neatbild

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

р Рихард 29.10.2020
Плохой сервисс,посылки нет

Посылка из Германии,уже доставляют две недели,по германии DHL справились за несколько часов но тут взялась эта ITELLA..в течении двух дней невозможно жозвониться по всем номерам,на эмайл не отвечают.
Закончиться исковым заявлением.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

P Popkorns15 05.02.2021

Labdien!

Esmu nskaidrojusi, ka par šo jautājumu ir jāsazinās ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju, www.sprk.gov.lv, +371 67097200, kas Itellai Latvijā ir izsnieguši licenci vai arī Deutsche Post, www.deutschepost.de, kas ir noslēguši tiešo līgumu ar Itellu par mazo paciņu piegādi Latvijā.
Diemžēl, saziņa ar pašu Itellu ir bezjēdzīga - tikai atrunas, meli un pārmetumi.

U user 17.12.2021

Aizrakstiet sūdzību arī pašam DHL, lai viņi redz ar kādu kaktu kantori sadarbojas, gan jau ka kaut kas mainīsies uz labo pusi, kad lielais sadarbības partneris pakratīs ar pirkstu!