Itella

Itella Logistics SIA
Adrese: Ciedri
Lielvārži
Ķekavas nov.
Latvia - LV-2123
(Biroja adrese)
Tālrunis: +371 6 7815 900
Fakss: +371 6 7815 939
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Pakalpojumi  •  Pasts un kurjeru pakalpojumi
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

15%
Sūdzības
269
Atrisinātas
19
Ar atbildēm
107
Apskatīt statistiku

Itella - Sūdzības un atsauksmes

Itella - " pārvadātājs mēģināja piegādāt paku, taču tas neizdevās. " meli

' pārvadātājs mēģināja piegādāt paku, taču tas neizdevās. ' meli Labdien. Izsekoju savu paku no Vācijas, Bestcecreta, redzu - " pārvadātājs mēģināja piegādāt paku, taču tas neizdevās. " esmu pārsteigta! Man nav ne ziņas e-pastā, ne sms, kas līdz šim ir bijis, saistībā ar Itellas piegādātāju. Sazinājos ar bestsecretu, paziņoja, ka jāinteresējas lv Itella paldies, sadarbojos ar Itellu jau gadu, viss bija labi, paldies.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Nemaz neņemot vērā, ka sūtījums tiek piegādāts krietni ilgākā laikā kā paredzēts, bet arī tas, ka tiek piegādāts uz nepareizo saņemšanas vietu. Kā arī zvanot un sūdzoties, kur ir mans sūtījums mēneša garumā, tiek paziņots, ka izsūtīs vēlreiz un viss ir kārtībā. Vēlāk atklājas, ka sūtījums tomēr ir pazudis ar galiem! Un to protams, es uzzinu arī tikai tāpēc, ka turpināju nemitīgi zvanīt. Katrs darbinieks pasniedz citu informāciju. Viens - par sūtījumu nav nekāds info. Otrs - viss kārtībā, mēs izsūtīsim vēlreiz.

Itella - Отправительниц сервис, не доставляют посылку, потеряли посылку

Отправительниц сервис, не доставляют посылку, потеряли посылку Отвратительный сервис. Часто так получается, что посылки от поставщиков оказываются в руках у компании itella - и это каждый раз ужас. Ни одна из посылок не была доставлена вовремя или хотя бы по правильному адресу с первого раза. В компании не умеют отличать адрес доставки от юридического адреса. В последний раз компания пообещала доставить посылку по правильному адресу, но вообще её потеряла. Поддержка не может сообщить ни где она, ни когда будет доставлена. Каждый новый звонок в...

Itella - Tika atklāti personālie dati

Tika atklāti personālie dati Lai gan mana paka atnāca laikus, kas sabojāja labu priekštatu bija tas, ka mans vards un uzvārds tika atklāti citām cilvēkam. Protams, viņiem paveicās ka tas bija mans radinieks, nevis svešs cilvēks, bet tāda rīcība ir ļoti nepieklājīga. Kāds viņiem deva tiesības atklāt citu klientu informāciju? Jā, uzvārds un adrese ir vienādi utt. , bet man pat nepaziņoja ka tie dati tika atklāti.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Netiek piegādāta paciņa no BestSecret jau kuro dienu nezināmu iemeslu dēļ. Pie izsekošanas statusa rādījās, ka kurjers bija mēģinājis piegādāt paciņu, bet, protams, neviens iepriekš nezvanīja un neinformēja par to. Sazvanīt Itellu ir praktiski neiespējami, neviens neatbild. Kad beidzot izdevās, solīja, ka paciņa 2 dienu laikā būs pakomātā, pagāja nedēļa un paciņas joprojām nebija. Zvanīju vēlreiz - teica, ka rīt noteikti būšot, bet, protams, nebija. Vienīgi meli un atrunas. Es vispār dabūšu savu sūtījumu?!?!?!?!? Prasās pēc Bez Tabu sižeta.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Itella mēģināja piegādāt manu preci 05.07.2021, bet, kā vienmēr, standarta scenārijs - saņēmējs nebija pieejams piegādes vietā. Ja es nepābaudītu izsekošanas numuru Itella mājaslapā, es pat nebūtu zinājis ka mans sūtijums ir vispār Latvijā, jo no Itella ne zvanu, ne ziņu, ne e-pastu. Piezvanīju, sarunāju ka piegādās piektdien/pirmdien darba dienas laikā, bet uz citu adresi, un joprojām nekā. Es nerakstītu sūdzību, ja tā nebūtu 4 reize šajā pusgadā. Nākameiz labāk piemaksāšu papildnaudu, bet vismaz saņemšu savu sūtijumu ātrāk un bez galvassāpēm.

Itella - Nepiegādā pakas

Nepiegādā pakas Vairāk kā 15 dienas gaidīju savu paku no Vācijas. Sāku. Meklēt kāpēc nav, Dhl paziņoja, ka nodevis Itellai un lai meklē tur. Skatos pēc izsekošanas, ka kurjera nevarēja dēļ šķēršļiem piegādāt, nezināja kodu. Esmu šokā jo parasti tak kurjeri zvana. Neuzrādīja ne dienu, ne laiku kad kurjers varētu būt. Zvanu-rakstu nekādas atbildes. Veicu atkārtotu sūtījumu uz pakomātu.. Tur arī nekas nenotiek. Man ļoti patīk majaslapa no kuras sūtu, bet ja tas viss nāk caur itella tad bail sūtīt. Nesaprotu, kāpēc pēc tik daudz sūdzībām tas kantories pastāv.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Kurjers "Vika " pirms pakas piegādes iepriekš nesazinājās ar adresātu. Zvans notika tikai piegādes brīdī un pēc dažām minūtēm jau pasta kastītē atradās paziņojums par nesekmīgu piegādi. Nedomāju, ka man 10 dienas bija jāsēž mājās ar telefonu rokās, it kā mani apciemotu romas pāvests. Parkā bija Saules paneļi, kuru ražotā elektroenerģija darbina ledusskapi ceļojuma treilerī. Man tagad jādodas atvaļinājumā bez ledusskapja.

Itella Logistics SIA - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Ar visām pakām kas atnāc no ārzemēm un tiek atsūtīti uz Itella visu laiku notiekot pilnīgs murgs. Itella vienkārši nepiegāda pakas ja tikai tu viņiem pats neuzrakstīsi un nelūgsi tos atdod. Man jau bija ap 10 tādas pakas. Tracking sistēma itella raksta ka it kā viņi mēģināja piegādāt sūtījumi un viņiem neizdevās, bet tie ir mēli, kurus viņi pati atzīst un Saka ka mēs jums neko nesūtījām, jo nezinājām jūsu tālruni... Bet uz pakas ir gan telefon numurs, gan e-pasts, gan adrese. Itella ir vienkārši krāpnieki, kas jau strādā tāda veida ilgus gadus.

Itella - Serviss - vemt gribas

Serviss - vemt gribas Nepietiek ar to, ka kurjers ierodas bez saskaņošanas uz adresi, kaut numurs pievienots, lai "apostītu gaisu" un brauktu tālāk, tad vēl sūta ziņu par neesošu sūtījumu. Šodien, Ikšķile, Maksimas Smartpost automātu patvaļīgi novāca, nebrīdinot klientus. Beigās saņemšana izstiepjas vēl par 2 dienām. Kāpēc Latvijā Dhl sūtījumus (kas ir normāla, gadiem sevi pierādījusi kompānija) šitais nemākulīgais blusu kantoris "Itella"? ! Viena no briesmīgākajām sūtījumu kompānijām, kas pieredzēta!

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Katru reizi saskaroties ar itella pakalpojumiem ir grutības saņemt savu sūtījumu. Sakot ar to ka kurjers atbraucot pie mājas nezvana uz telefona numuru, kas noradīts uz pakas kopā ar adresi, beidzot ar to ka sūtījums no rīta netiek paņemts no noliktavas. Šoreiz atkal problēmas.. Pēc izsekošanas koda sistemā rāda pedējo ierakstu: p 05.07.2021 08: 29 Rīga, lv the parcel is expected to be delivered during the day. (pirmdiena) otrdien iesūtīju savu telefona numuru caur epastu, katram...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Zvanot uz klientu servisu un jautājot kāpēc pasūtītāja mājaslapā Bestsecret (2059371191 pasūtījuma numurs) , nav atzīmēts, ka prece ir piegādātā lai varētu izveidot atgriešanas veidlapu, saņemu atbildi ka jums ir problēmas ar datoru, bet mums viss kārībā, kā to var saukt par kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Kā, arī pats pasūtījuma iepakojumus bija bojāts.

Itella - Maldināšana un pienākumu nepildīšana

Maldināšana un pienākumu nepildīšana Itella logistics sia pārkāpj noteikumu sūtījumu saņēmējiem Latvijā nosacījumus - pakas nepiegādā, bet savā sistēmā uzrāda, ka pakas saņēmējs nebija sastopams piegādes adresē. Visu piegādes dienu (no plkst.07.32, kad itella sistēmā tika pievienots ieraksts, ka paka ir transportlīdzeklī līdz plkst.15.25, kad itella sistēmā tika pievienots ieraksts, ka paku nevarēja piegādāt traucējošo apstākļu dēļ) nogaidīju kurjeru - neviens nav bijis, neviens nav zvanījis (kaut uz pakas ir norādīts tālruņa...

AtrisinātaItella - Отвратительный сервис, невыполнение обязательств

Отвратительный сервис, невыполнение обязательств 30июня посылка была доставлена в страну назначения, т. Е а Латвию и передана на доставку itella. 1 июля вечером я вдруг обнаружила, что попытка доставки не удалась, получателя не было дома! Никто не известил, никто не согласовал, вообще никаких попыток связаться со мной не было! На звонки не отвечают, можно сидеть часами, слушать их музыку, на е-мейл не отвечают, написала во все службы поддержки! Вот что теперь делать? Куда обращаться? Вторая посылка только что пришла так же в Латвию, как их получить? Itella, свяжитесь со мной! [slēpt]@inbox.lv cj146106005de, cj146106005de

AtrisinātaItella - Briesmīgs serviss

Briesmīgs serviss Nesaprotu kā šāds kantoris vēl var eksistēt? Sākumā domāju, ka kaut kāds misēklis tikai ar manu sūtījumu, bet palasot sūdzības internetā, ir skaidrs, ka jums, itella Latvia, ar šādu uzņēmējdarbību pavisam noteikti nevajadzētu nodarboties. Arī man it kā ir mēģināts sūtījumu piegādāt 21.06, kaut gan pat telefona zvanu par piegādi neesmu saņēmusi. Manai draudzenei identiska situācija. Nožēlojami, ka mūsdienās šāds uzņēmums funkcionē. Tūlīt būs 2 nedēļas kopš sūtījums it kā ir mēģināts piegādāt...

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss И у меня такая же ситуация! Посылка из Германии с интернет магазина Bestsecret. Nr. Cj145568324de, ни звонка ни сообщения, а указывают, что получателя не было дома 21.06.21. Вранье! Напрашивается вывод, что может они связаны между собой и участвуют в этом криминале. Здесь столько жалоб, что пора обращаться в полицию! Сегодня 02.07.21. Сколько звонить и ждать?

Itella - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Gaidu paku bo Vācijas jau vairāk nekā 3 nedēļas. Komentāros par paciņas atrašanās vietu ir pilnīgi meli. Rakstīts, ka piegāde nav izdevusies 2 nedēļas atpakaļ, jo bija ārējie apstākļi, bet neviens pat nemēģināja ar mani sazināties, pieņemu ka paciņu pat nemēģināja priegadāt, jo parasti tā tiek atstāta narvesen kioskā un tur gan nevar būt apstākļi atkarīgi no saņēmēja! Zvanot uz klientu servisa telefonu nr. 40min gaidīju savienojumu, tā arī neviens neatbildēja! Sniegšu sūdzību ptac! Tas jau nav pirmo reizi, kad itella šādi rīkojas!

Itella - Плохой сервис

Плохой сервис С такими отзывами скоро DHL разорвёт контракт с вами. Судя по комментариям у вас последние время одна отмазка: DHL не указывает номер, так решите эту проблему какой-то детский сад. Иначе кажется вы этим прикрываетесь. Доставка должна была быть на понедельник. Никто не звонил и не писал. Когда спустя 30 минут дозвонились просто перенесли на среду без гарантий. Объяснений почему не доставили не последовало. Сиди дома жди заказ, может придёт а может и нет. Посылку ждём с 01.06.2021

Itella - Slikts Serviss

Slikts Serviss Es laikam arī esmu viens no tiem kas uzrāvās uz itella, naivi izvēloties dhl piegādi cerēju uz tādu arī Latvijā. Paciņa ātri nonāca lv, sekojot tai pamaīju ka pēc pirmās piegādes mēģinājuma neesmu bijis sasniedzams (lai gan biju mājās visu dienu) , protams no dhl uzzinu ka tas ir itella, pēc otrās dienas jau sāk likties aizdomīgi jo itella auto pie mājas nemaz nemanīju. Trešajā dienā pēc 40min gaidīšanas uz līnijas sazvanīju un man teica ka neesot pievienots kontakt tel. , šoreiz pat nosolīja...

Criminal Logistics Itella Attention - Company dont send me my package from Germany

Company dont send me my package from Germany CR 8015 0930 4DE +37128285469 I wait my package from Germany 2 weeks where my package I control traking My package in Riga stay 2. Weeks in itella Can know what you doing?why you no work? No work for send no work all numbers? You normal? I hope police send message your company must go jail or pay . I want my package. I write my number.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes