www.sudzibas.lv Itella Sūtījums piegādāts nezin kam

Itella - Sūtījums piegādāts nezin kam

Gaidīju sūtījumu no Ķīnas, pārbaudot trekingu izradījās ka paka piegādāta 29.12! Sazvanīju, ilgi nevarēja atrast sūtījumu, beigās paziņoja ka numurs nav mans, bet svešs! Super! Ieteica piedzīt naudu no ķīniešiem. Nu jauki iekārtojušies, taisa mēslus, bet naudu jāpiedzen no ķīniešiem, kuri savu darbu padara nevainojami. Tas neizbrīna, redzot cik "slavens" ir šis kantoris. Ja nepieciešams, ir visi pierādījumi, gan pasūtījuma apliecinājums, gan trekinga dati, gan telefonsaruna ar šo kantori.

20.01.2021

Atbilde no Itella Support Pārstāvja atbilde 21.01.2021

Labrīt!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Pēdējā laikā ir strauji pieaudzis gadījumu skaits, kad iepērkoties Aliexpress, pārdevējs nodod vairākiem pircējiem vienu izsekošanas numuru.
Šajā gadījumā ir jāsazinās ar Aliexpress pārdevēju un jāinformē, ka Jums izsniegtais sūtījuma izsekošanas numurs pieder citai personai un jālūdz izsniegt korektu izsekošanas numuru.

Paldies,
Itella Klientu apkalpošanas komanda

Papildināts Madcat 24.01.2021

Neērtības un materiālie zaudējumi ir dažādas lietas!
1. Stipri apšaubu Ali Express pārdevēja kļūdu. Veicot pasūtījumu notiek 3-x pārbaude. Piegādes adresei, personai kurai piegāda un mob. nummurs.
2. Tāpat šaubos, vai persona kurai piegādājāt manu sūtījumu spēj sniegt pierādījumus, ka veikusi šo pasūtījumu, tur pretī es to varu! Pasūtījuma kopiju, izsekošanas kopiju utt.
3.Pasūtu sen, bieži un daudz. Ne LP, ne Omniva, DPD, nekad nekas tāds nav bijis.!
4. Vainot ķīnas pārdevējus būtu nekorekti, vienmēr ja ir problēmas, tās tiek atrisinātas, atgriezta nauda, vai izsūtīta prece nomaint brāķī, vai nepareizu preci. Atšķirībā no musu tirgotājiem, viņiem rūp reputācija!

Pīle. 20.01.2021

Pasūtot preces no Ķīnas parasti viss lieliski nonāk pie manis no jebkādiem piegādātājiem - pastā, omnivā vai kur citur. Domāju, ka te tiešām ir uzņēmuma "itella" vaina, jo caur viņiem nekad nekas nav nācis, tāpēc nav arī pazudis..

M Madcat 21.01.2021

Man ari pirmā saskare ar šo kantori, un tāpat kā jums, gan LP, gan Omniva, DPD, nekādu problēmu vairāku gadu garumā. Zin ka pēc likuma neko viņiem padarīt nevar, tapēc ari uzspļauj visam.