Itella - Slikts

Ļoti slikta piegāde un ļoti agrā 5: 10. Ikšķile
es no rīta pamostoties izlasu ziņu ka paciņu pāri sētai pārmetišu.
Ara slapjdraņķis paciņa mitra paveicās ka bija plēve un kartona.
Bieži braucu uz lielvārdi redzu itellas busu cigarete mutē telefons pie auss un nav piesprādzējies.
Kauns par tādu šoferi vismaz būtu pieglajigaks brauktu pēc likuma un piegāde notiktu vismaz vēlāk nekā tik agri. Pasta nodaļa LV1021

04.10.2020

H Helsu 04.10.2020

Kads sakars ir latvijas pastam ar itellu?

н НеКариньш 05.10.2020

Vai Itella nav Latvijas pasts?

H Helsu 05.10.2020

Es ceru, ka tu joko.

A Andris grabzins 05.10.2020
Slikts serviss

Slikta piegāde un agra ļoti 5: 15. Ikšķile
es pamostoties izlasu ziņu ka paciņu pāri sētai pārmetīšu.
Pirmkārt paveicās ka piciņa bija plēve un kartona kad nekas nenotika.
Bieži braucu uz Lielvārdī redzu Itellas busu šoferiem cigarete mutē telefons pie auss un nav piesprādzējies.
Pirmkārt pārkāpj noteikumus.
Otrkārt būtu jauki ka piegāde notiek noteiktā laikā

S Sudzibas.lv Admin 05.10.2020

H Helsu 05.10.2020

Un jus uzrakstījat to pasu velreiz un velprojam neesat sapratis, ka itella un jusu pasta nodala ir pilniba dazadas iestades? Kaut mazliet pameginiet izmantot savas smadzeņu šūnas nu lūdzu.

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318