Meklēšanas rezultāti

Veselības centrs 4 - Apkalpošana ( Komentārs)

Apkalpošana Varu pievienoties sim komentaaram pilniibaa, jo manam delinam Sii daktere atrada sirdii caurumu, un peec gada tas caurums esot bijis palielinaajies.... Aizgaju ar delu uz ARS pie Daktera Jegorova, kurs ciitiigi izmekleeja un finaalaa muus nomierinaaja- nav vispaar nekaads caurums muusu sirsnina....un mees varam mieriigi dziivot taalaak.... Si sarlataane gribeeja muus aizvest liidz operaacijai, kura nebija vajadziiga....un...protams, nokaast naudu.... Briesmone- Laila Valdmane, kadreiz straadaja Bernu slimnicaa, tad VC4, kur tagad- nezinu....

Rix Retro Sia - Atbildības nenešana, loti zemas kvalitātes darbs, meli ( Komentārs)

...un nokrāsošana maksā apmēram 70 - 120€. Ja diski nav tupa no ārpuses jāpārpūš, tad kurš ir tas anābs kas ņem par komplektu 120€. Aizved lai Tev tikai nostrūklo diskus un atstāsi aptuveni 50€. Kvalitatīvi materiāli nemaksā lēti. Ja strādā ar kroy, ars, soll, globo, dyna, 4cr, radex ....tipa materiāliem tad rezultāts būs tāds kā šiem diskiem. Normāla cena arī būtu no 200 - 600€ Protams viss atkarīgs no pašiem diskiem (izmērs, dizains...) un īpašnieka izvirtībām (tonis, dizains...). Par šiem ripuļiem tas būtu diezgan adekvāts cipars ja viss tiktu izdarīts kā pienākas.

Arke - Zobārsti ( Komentārs)

Pec ieteikuma gāju pie Sarmītes Bisenieces pāris gadus, no sākuma viss itkā apmierināja, jo par darba kvalitāti sākuma grūti spriest. Vienīgi nesaprotu kā ārsts var strādat bez cimdiem, tas ir nehigēniski, ar plikām rokām vienā tad uzreiz otrā mutē, kā pie konveijera. Arī čekus nekad neizsniedz. Bet tad sākās problēmas, plombes krita ārā, visi plombētie zobi saka bojāties, plombes nesmukas ķeras, ar atstātām šķirbām utt, kaut kā sāka likties, ka kaut kas nav kārtībā un devos uz ARS vienkārši...

Zobarsti - Pelnas noluka urbj veselus zobus? ( Komentārs)

Ginekologija (Atbilde uz jautājumu)

Shodite v ARS, ocen horosaja I tolkovaja doktor Matule, no dorogovato, zato vse rasskazet, ne pozaleete

ARS Medicīnas Sabiedrība - Gluži kā PSRS ( Komentārs)

Gluži kā PSRS Pasen atpakal arî es biju ARSà, , nu sûdîga attieksme, , , Vienu reizi biju, un otro reizi aptrûkàs man dûsa tur iet, , , ielaida 2 reiz kautko zobà, zobs sàpèja tàpt un tad vèl tà auroßana pasai dakterei un vèl ßñàcoßa asistente, , Nekad vairs uz ARSu!

ARS Medicīnas Sabiedrība - Maksā par pacientu skaita ( Komentārs)

Maksā par pacientu skaita Unbedahti neiesaku. jau vairākas reizes izrakstījusi zāles, kuras vai nu nemaz nav (nosaukums izdomāts, vispārīgs) vai sajaucot zāļu nosaukumus(!). Ja zāles nepirktu ARS aptiekā, kur aptiekāre pārprasīja, kam man tās zāles domātas un saprata, ka nosaukums uzrakstīts galīgi citām zālēm un pārzvanīja Unbedahtei pasakot pareizo nosaukumu, tad lietotu galīgi ne to, ko vajag.. galīgi neiesaku

Rīgas 85 vidusskola - Balss pacelšana pret bērniem ( Komentārs)

sekojot eiropas paraugam attiecībā uz atkritumu šķirošanu, es teiktu, ka pi(?)ars un nandja nodalāmi no smīkņas kā atsevišķs grupējums, kurš uzrāda saistību ar pamattēmu-konfliktu skolā. savukārt kanalizācijas rūķis smīkņa nespēja neatsaukties redzot iztirzājam vakarvakara problēmu

V vils 21.08.2013
Komentāri 66 Izglītība

Veselības centrs 4 - Dermatoloģija ( Komentārs)

Dermatoloģija Nez, ko L tādu, kas nav atrodams internetā, cerēja uzzināt? Tur taču var atrast visu. Ārsts tikai palīdz izvērtēt, vai tas attiecas uz tevi vai nē. Es pie Kapteines esmu bijis 2 reizes un iešu atkal, man viss likās esam kā vajag. Bet vc4 kā veselības iestāde reāli riebjas. Sajūta, ka esi atnācis bankā prasīt kredīta pagarinājumu. Tāds biznesa kombināts. ARS ir daudz mīlīgāks, tikai nezinu tur nevienu dermatologu.

Medicinas Centrs Ars - ginekolog Antonova ( Komentārs)

Ne pie tās tiki. Es kad pirmo reizi aizgāju uz ARS pie šiem speciālisiem, man iedeva pavecu kundzīti, kura man par manu kaiti sastāstīja zilus brīnumus, ka nu ja negriezīšu - miršu. Aukstām kājām atnācu mājās. Tad pierakstījos pie citas un viss bija ne tik melns kā tā pirmā mālēja. Man personīgi tikai Bigestāne patīk.

Rīgas Dzemdību Nams - 1.nodaļa - Larisa ( Komentārs)

1.nodaļa - Larisa Vai tā nav Larisa Antonova kas strādā arī ARS-med? Nesen iesūtīju tur sūdzību par viņas rīcību.

Veselības centrs 4 - обслуживание ( Komentārs)

обслуживание Jā, staigājat vien pie kaktu ārstiem, ietaupiet naudu..un kur nu vēl Ars, kur ārsti kabinetos zāles pārdod un čekus nedod..cenas tur zemākas? Ha, smiekli nāk. Un vispār pilnigs murgs te saraktīts. Vizīte pie ginekologa 50ls? Kurā vietā? Es pie savas ārstes maksāju 16ls un tieku nākošā dienā! Ir jau man pieredze ejot pie ārstiem Gaiļezerā..gāju pie ķirurga, kurš izgrieza sviedru dziedzeri, tagad esmu tāāaadās problēmās iedzīvojusies..toreiz arī nožēloju naudu (18ls maksāja steidzīgā vizīte pie...

Veselības centrs 4 - обслуживание ( Komentārs)

обслуживание Veselibas centrs 4, eto vorovstvo, tam specialistov i net!!! idite v ARS tam podeshevle, no specialisti to hotj poka esho estj!!!

ARS Medicīnas Sabiedrība - Vizīte 21:30 ( Komentārs)

Vizīte 21:30 pats vainigs, ka 3 dienas sez majas ar savu sadurto kaju. Man liekas, ka ARS ir privata medicinas iestade un acimredzot algo to, kas ir nepieciesams, nevis pusotru stundu pec traumpunkta darba laika beigam mekle poti kam, kas bezadbildigi sez majas.

ARS Medicīnas Sabiedrība - Vizīte 21:30 ( Komentārs)

Vizīte 21:30 Neliels komentārs par šo dežūrārstu. Šis ārsts ir ARS ātrās palīdzības ārsts. Viņam nav pieejams vakcīnas pret stingumkrampjiem, kas augšminētā gadījumā bija nepieciešama. Viņš var palīdzēt ne tikai saaukstēšanās gadījumā, bet gan citos gadījumos kā asinsspiediens, sirdskaites vai kuņģa problēmas. Arī saaukstēšanās gadījumā var apmeklēt ārstu - var izrakstīt recepti, slimības lapu, dot rekomendācijas kā ārstēties, veikt izmeklēšanu un nozīmēt, ja nepieciešams, antibiotikas.

ARS Medicīnas Sabiedrība - Vizīte 21:30 ( Komentārs)

Vizīte 21:30 ARS taču ir murgs, uz 1 slimnīcu labāk braukt vai uz jebkuru citu..

Ginekoloģe DAILA RENNERE, ARS - Antireklāma dakterei RENNEREI ( Komentārs)

O, man gan patīk daktere Rannere, viņa vienmēr visu sīki smalki paskaidro un atbild uz katru man radušos jautājumu. Neko lieku neizraksta receptēs. Un runājot par summu ko samaksāji - tāda ir noteiktā summa par apmeklējumu 22 Ls + analīzes, tas taču ARS!

Gulbja Labaratorija - Ņirgāšanās ( Komentārs)

Ņirgāšanās Tieshi tajaa Gulbja laboratorijaa ARS ir briesmiiga attieksme, vai nu vinjiem tik maz maksaa??? Nezinu, bet negribu tur vairs iet. Lielaakoties nelaipna attieksme (tas nekas, ka par analiizeem es maksaaju skaidraa naudaa) un analiizes gandriiz NEKAD nav laikaa atpakalj pie manas aarstes.

Elite Medicīnas Centrs - nelaipna un neprofesionāla attieksme pret klientiem ( Komentārs)

nelaipna un neprofesionāla attieksme pret klientiem Man diemžēl tur ir gimenes ārste, bet jēgu nekādu neredzu. Jo ja es saslimstu, un darba, ja vajag atvert slimības lapu ir jāgaida mēnesis!!! Es nevaru izplānot, kad slimošu, kad nē! Tad nu vienu reizi gaidot garā rindā 'laimīgajā stundā', kad var tikt pie savas ārstes bez pieraksta, pie blakus kabineta rindā sakāvās divi pacienti...vīrietis reāli pacēla roku pret grūtnieci!!! Tas man bija tik šokējoši! Es tad labāk samaksāju un uz Ars.