www.sudzibas.lv nefrologs Anda Grigāne

nefrologs - Anda Grigāne

Nekad neapmeklējiet šo ārstu!!!

Nekompetentāku un nelaipnāku attieksmi sen nebiju dabūjusi baudīt!

Strādā Gaiļezerā, nefrologs - nieru ārsts. Tagad lasu mājas lapā, ka skaitās nodaļas vadītāja, es gan nezinu, ko tāds cilvēks var kvalitatīvi vadīt.

Man bija problēmas ar nierēm, sonogrāfija uzrādīja nierakmeņus. Pārāk lielus, lai varētu sašķelt un izvadīt ar zālēm, tāpēc nepieciešama šķelšana ar lāzeri. Paņemu pie ģimenes ārsta norīkojumu, pierakstos pie Grigānes.

Jau ienākot kabinetā, viņa saka, ka man ne pie viņas vajadzēja un kā viņai tas tracinot, ka pie viņas pacientus sūta. Bet nu nefrologs - tas ir tieši nieru ārsts!! Nierakmeņi - nieru slimība! Bet nu labi, teica, lai dodot analīžu rezultātus.

Un tad sākās! Man ne vārda pateikt, ne ko pajautāt nedeva! Tik mala visādu h**ņu, atvainojos par izteicienu! Sāka ar - "Jūs badojaties!" un viss - visu laiku to atkārtoja, es pat teikumu nevarēju pateikt! Nu ok - es neēdu gaļu, bet savādāk ēdu un pietiekoši, mans svars ir 57-58 kg uz 1,68 m - pilnīgi normāls. Par svaru arī - kad es pateicu, cik sveru, neticēja. Bezmaz izvilka mani koridorī uz svariem, lai parādītu, ka es meloju. Kāds viņai laikam bija pārsteigums, kad svari uzrādīja manis nosaukto ciparu. Diez vai tas, ka viņas svars ir virs normas, nozīmē, ka arī citiem jābūt resniem? Pēc tam sāka - Jūs ūdeni par daudz dzerat! Nu, vispār man vairāki ārsti bija teikuši, ka pie nieru saslimšanām vajag daudz šķidruma dzert, tā ka 2 litrus dienā centos izdzert, bet nu tā jau vispār norma skaitās, it īpaši vasarā. Atkal - paskaidrot neko neļāva. Pēc tam bija pats labākais - man analīzes uzrādīja hemoglobīna līmeni mazliet zem normas. Viņa man teica, ka man ir 100 % mazasinība, pēc tam uzprasīja, vai es plānoju bērnus, un, kad atbildēju, ka jā, pateica man bezmaz vai, ka viņa manā vietā neplānotu. (teksts tieši tāds nebija, bet nu doma).
Teica, ka aizsūtīs mani vēlreiz uz analīzēm viņu klīnikā un lai pēc tam nāku pie viņas, to lapiņu ar nosūtījumu izmetu ārā uzreiz kā aizgāju. Viss rīts bija sačakarēts.

Pēc tam es pierakstījos pie cita ārsta - urologa, Latvijas Jūras Medicīnas centrā, super dakteris, visu izrunāja, apstāstīja. Vizīte sākās ar to, ka viņš pajautāja, vai man pirmo reizi tāda problēma vai atkārtoti, vai kāds tuvs radinieks neslimo. Grigāne nepajautāja neko no tā visa. Kaut arī gāju par valsts līdzekļiem, attieksme bija forša, cilvēcīga, tagad nodevu tur analīzes un gaidu rezultātu. Tāpat viņš bija ļoti pārsteigts, kad pastāstīju, ko Grigāne man salēja par manu veselības stāvokli.
Tajā pašā klīnika pēc tam pierakstījos pie ginekologa, vienkārši ikgadējai pārbaudei. Arī ļoti foršs un sakarīgs dakteris. Abi šie speciālisti arī apstiprināja, ka ar analīzēm man viss ok, hemoglobīna līmenis ir mazliet zem normas, bet nekas katastrofāls tas neesot un ka man vienkārši ļoti nepaveicās ar ārstu Gaiļezerā.

Vienkārši iesaku nevienam neiet pie dakteres Grigānes, ietaupīsiet savus nervus + iespēju ārstēt kaut kādas neesošas kaites, ko viņai labpatīkas izdomāt!

J

J Jekaterina88 13.02.2015

Es atceros ka es ārstējos Gaiļezerā pie viņas. Kaut kāds murgs. Man bija divpusīgs pielonefrits ar 40 temperatūru. Viņa teica, ka tas viss no ginekoloģijas, ka es nodarbojos ar seksu nenormāli un man esot dažādas slimības, kaut ginekoloģe teica, ka nekā nav. Man no 2 gadiem problēmas ar nierēm, kādas vēl veneroloģiskās slimības. Un pēc laika mana palātā bija arī meitene 18 gadi, vienīgais partneris viņai mūžā, bet Grigāne ierādās skaļi kliedzot, ka viņai hlamidijas, kaut meitenei bija urinpūšļa iekaisums.
Pēdejā dienā es tā arī pateicu, ka viņai jābūt par venerologu, ja viņš vienmēr redz tās slimības visiem meitenēm. Mana latviešu nav TIK ideāla, es tajā laikā strādāju par klientu apkalpošanas speciālistu bankā, un viņa man teica, ka man vajag nocietināt, es nezināju šo vārdu, kaut visu klausījos tieši latviešu valodā viņu, es tikai pajautāju kas tas par vārdu, jo banku sfērā šo vārdu es nemaz neizmantoju, uz ko viņa atbildēja - vai jūsu bankā jums nav jāzina latviešu valodu? Ir kā es katru dienu izmantoju šo vārdu bankā. Beigu beigās viņa teica, ka arī man nedrīkst valkāt papēžus, jo tajā dienā es biju papēžos. Man liekas, ka viņa ienīst meitenes, varbūt vīrs nedod vai krāpj. Nekādas profesionalitātes, rupja sieviete, kas ienīst savu darbu un citus.
Pēdejā dienā stacionārā ārsti gribēja man uztaisīt nepieciešamu datortomogrāfiju, ieleja man NaCl asinī pirms datortomogrāfijas, un pēdejā brīdī Grigāne teica vari iet mājās, pati nāksi (jau par maksu) uz datortomogrāfiju. Viņa pat nepārbaudīja vai man nieres ir OK pēc antibiotikām, 10 dienas stacionārā. Pat nedomājiet iet pie viņas. Tas bija pirms 4.5 gadiem, bet katru reizi baidos nokļūt uz Gaiļezeru ar ātro palīdzību.

E Evita 30.03.2016

Pilnīgi piekrītu, savā dzīvē nelaipnāku ārstu neesmu satikusi. Aizvedu mammu pie viņas un tiešām pabrīnījos, ka tāds cilvēks vispār strādā par ārstu. Tieši tā, kā meitenes jau rakstīja, viņa neļauj vispār ne vārda teikt, visu laiku uzbrūkošā tonī runā. Mana mamma, vecs cilvēks 80 gados nevar tik ātri izteikties un viņas gudros medicīniskos terminus saprast, bet daktere tik bļauj virsū. Man vienkārši vārdu trūkst, lai raksturotu vizīti pie šīs personas, ko grūti nosaukt par ārstu. Cilvēki, neejiet pie šīs dakteres, ja vien negribat sajusties pazemoti un sabojāt garastāvokli visai atlikušajai dienai

V Valda B 16.01.2017

Arī mana ģimene ir smagi vīlusies pēc vizītes pie dakteres Andas Grigānes. Manai mammai ir ļoti nopietns veselības stāvoklis ,dēļ kā tagad uz steigu jārisina kā to visu novērst, lai varētu glābt to kas vēl glābjams.Veselības stāvokļa dēļ mammai nepieciešams bija veikt izmeklējumu ar kontrastvielu (steidzami),ko medicīnas centrā ARS mums atteica,paskaidrojot ka tas ir bīstami, jo mammas analīzēs uzrāda sliktu filtrāciju.Pie tādiem analīžu rezultātiem varot rasties vēl nopietnāki bojājumi nierēm,lai uzlabotu filtrāciju mums ieteica griezties pie nefrologa uz konsultāciju,ko arī darījām.Bet atdūrāmies kā pret sienu,pat ģimenes ārsts nesaprot ko tad īsti šis ārsts ir izmeklējis,jo savā slēdzienā neko konkrētu neuzrakstīja, ārstēšanas terapija nav nekāda nozīmēta.Uz uzdotajiem jautājumiem ārsts neatbild,pat nenozīmēja atkārtot analīzes .Tad kas tā ir par ārsta konsultāciju, par kuru es maksāju pacienta nodevu?Cik tagad man tādi nefrologi jāapstaigā lai es ar savu ģimenes ārstu tiktu skaidrībā ,kā uzsākt ārstēšanas terapiju, lai varētu glābt savu veselību.Vienkārši iesaku nevienam neiet pie dakteres Andas Grigānes, ietaupīsiet savus nervus,laiku un naudu.Jo ar šādu attieksmi pret savu darbu un pacientu veseli nekļūsim.

PERSONIGI ANDAI GRIGĀNEI - izvērtējiet savu attieksmi pret darbu un pacientiem !

K Krīklīte 14.11.2017

Labdien!
Tikko pārrados mājās no vizītes pie dakteres Grigānes ar smaidu sejā un mieru dvēselē. Par to, ka tā varu darīt liels paldies viņai, ka pēc nieres zaudēšanas 2013. gadā esmu šeit un ar labu pašsajūtu un pie viņas uz vizīti jāiet tagad tikai pēc gada. Jā, daktere nav mīļuma iemiesojums, stingri un nepārprotami ( dažkārt asi ) nosaka , ko un kā darīt, bet citādi jau pacienti dažkārt dakteru teikto neņem vērā. Jā , daktere nav arī čakla uz medikamentu izrakstīšanu, jo uzskata, ka ar daudz ko mūsu organisms , piedomājot, ko mēs ēdam un cik aktīvi kustamies, tīri labi tiek galā. Tāpat daktere ir liela pretiniece šobrīd izplatītajam uztura bagātinātāju bumam. " Vai Jums to vajag ?" tā viņa man uzjautāja, kad vēlējos papildināt savu labsajūtas arsenālu. Tāds ir mans viedoklis. Lai dakterei veicas palīdzot mums savest kārtībā un uzturēt pie dzīvības mūsu galveno "attīrīšanas sistēmu".
Ar cieņu,Maiga Dalbiņa

V VitaKazakova 08.02.2022

Nefrologs - Anda Grigāne: Sliktākā attieksme!

L lub_aaa 06.06.2022

Ļoti nepatīkama pieredze pie nefrologa dr. Grigānes. Daktere ļoti nelaipna, uzbrūkoša, ciniska, pazemojoša. Mani, kā grūtnieci noveda līdz asarām. Ļoti nepatīkami komentāri, kas pārkāpj personīgās robežas, par to, kā es vispār varēju grūtniecību bez viņas plānot. Izrakstu, kas man bija nepieciešams, neiedeva, teica, lai nāku vēlreiz. Vizīte maksāja 40 eur, jēgas - nekādas, tikai sabojātā diena. Nekad, protams, vairs pie šīs dakteres neiešu!