www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Nekompetenti neatliekamās palīdzības ārsti.

AtrisinātaMedicīnas sabiedrība ARS - Nekompetenti neatliekamās palīdzības ārsti.

Radās nepieciešamība izsaukt ārstu mājās. Ne man, es vesels, kā zirgs, bet mātei. Viņa savulaik 12 gadu vecumā Sibīrijā izsūtīta, izdzīvojusi, atgriezusies, godīgi nostrādājusi visu mūžu, arī pensijas vecumā piestrādāja, lai mazdēlam bombongām ir ko iedot. Bieži neslimo, Sibīrijas rūdījums. Bet te gadījās... kā nekā dzimusi tālajā 1942. gadā...
Ja konkrētāk - klepus tāds riktīgs, bet temperatūra maza, bet tomēr gripas sezona un tā...
Man piķis ir, domāju - kas Rīgā krutākais no med. pakalpojumiem - ARS! Domāts darīts - piesakam ātro palīdzību, kas būtībā ir arī ārsta vizīte mājās.
Jau zvanīšanas brīdī pa tel. 672 01 003 kundze tāda izvairīga, tipa tur "viena brīgāde un jau izbraukusi" ... es saku "nu labi, labi, gadījums nav kritisks, galvenais, kvalificēts cilvēks lai atbrauc, apskata,izklaušina, izraksta kādu zāli..." Beigās vienojamies, ka brigāde būs pēc apmēram divām stundām... tas ir ap 19:00. (Strap citu, notikumi risinājās 24.02.2017. ap pulksten 17.00.)
Labi, brigāde no divām dažāda vecuma kundzem ir atbraukusi. Tādas omulīgas, apaļīgas. Sāk tur kaut ko darboties. Paceļas jautājums ne tikai par pašreizējām slimnieka izjūtām, bet arī par medikamentiem, kas lietoti. (Pirms dienas savedu dažādus līdzekļus, ko aptiekā man dāsni saservēja uz 30 euro...)
Nu es jau neko, prasa - es dodu. Iedevu dakteres palīdzei kaut kādas tabletes, kuras aptiekā pret temperatūru ieteica. Pagāja ap 3 minūtēm, kad dakteres palīdze man lūdz pameklēt citu instrukciju, jo esoša neatbilstot iedotajām zālēm ... Un jā, māte bija kaut ko sajaukusi tajā zāļu kalnā... Mani nedaudz izbrīnija fakts, ka dakteres palīdzei bija nepieciešams tik nesamērīgi ilgs laiks, lai saprastu, ka instrukcija ir no citām zālēm... vai kā tur to ķīmiju tagad sauc. Manuprāt - pietiktu virsrakstus izlasīt. Un jautājums, kamdēļ bija vispār nepieciešama šada instrukcijas pārlasīšana? Varbūt izglītošanās? Smieklīgākais bija tas, ka abām bija lielas acis par "Termobronx" pārtikas piedevu, kas jau gadu tiek reklamēts. Atļāvos nocitēt pat reklāmas saukli, kuru viņas atdzinās, nav dzirdējuša... nu nezinu, var jau būt, ka studējušas no rīta līdz vakaram medicīnu un radio nav klausījušās... ;)
Nu labi, piedāvāja iepilināt vēnā kaut ko esošās situācijas uzlabošanai + vitamīnus. Lai notiek.
Saku, lai izraksta kādus līdzekļus, lai cilvēkam labāk. Situācija skaidra. (Māte man ar tāds žmuriks, ne par ko nesūdzās. Izrādijās, ka jau trīs dienas ir slikti, un neko pat ēdusi pa šo laiku nebija. Pastāstīju arī dakterei par nepieciešamīgu kaut ko nomierinošu klepum, un apetītes uzlabošanai...) Sarakstīja - aizbraucu, sapirku - ap 35 eur. No visa spektra divas bija antibiotikas. Nu it kā labi, iekaisuma mazināšanai utt.
Izrakstītos un ieteiktos medikamentus piegādāju sesdien no rīta (nākamajā dienā). Pajautāju, kā māte nakti gulējusi pēc "sistēmas", izrādijās - slikti. Detaļās neaprakstīšu, bet palika sajūta, ka tā vēnā pilināšana bija tikai skaists med šovs.

Par ko sāpe?
Uz šodienu, tas ir 27.02.2017. māte lieto tikai C vitamīnu no ARSa "speciālistes" irzrakstītajiem līdzekļiem.
Kāpēc?
Viņai ne tikai nekas no izrakstīto antibiotiku lietošanas neuzlabojās, bet tieši pretēji - kļuva vēl nelabāk. Kā spilgtākais bija dzirdes pasliktināšānās - izrādās bija minēts kā viens no blakus efektiem vienās no antibiotikām. Otrs - garšas zudums, visam viena garša - rūkts. No savas pieredzes varu teikt, ka pēdējais ir saistīts ar aknām... bet nu es pavisam neesmu mediķis...
Kopsavilkums - ARSa omulīgo resnīšu vizīte - 70 eur + nederīgie medikamenti ap 35 euro...
Nau jav žel to naudu, bet saņemtā pakalpojuma kvalitāte un rezūltāts noteikti varēja būt augstāks.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.03.2017

Medicīnas centra menedžere sazinājās, aprunājāmies.
Ļoti patīkami, ka uzņēmums izrāda interesi par klientu viedokļiem.
Situācija uzskatāma par atrisinātu.

G

Komentāri (7)

C critical thinker 27.02.2017

bet ko vajadzēja? kādu rezultātu? lai māte noskrietu maratonu? jums taču nesolīja brīnumus (un tādu nav)

G Gints 27.02.2017

Ne pirmo dienu uz pasaules dzīvoju un zinu līdzekļus, bet tie ir uz receptēm saņemami. Un tikai ārsta kvalifikācija šeit bija šķērslis! Esmu pārliecināts.

C critical thinker 28.02.2017

tiešām šķiet, ka ārsti slēpj kaut kādu brīnumlīdzekli? nu tā taču ir gripa. šķidrums, pretiekaisums, varbūt antibio. kas tad vēl?

bet ko vajadzēja? - palīdzēt mātei tikt uz pekām
kādu rezultātu? - lai mātei uzlabotos veselība
lai māte noskrietu maratonu? - tātad ātros sauc maratonisti? Dīvains uzskats.
jums taču nesolīja brīnumus (un tādu nav) - grūti teikt par brīnumiem, taču par 70 EUR, varētu gaidīt kvalificētu mediķu palīdzību. Un ja kādam šķiet, ka pēc mūsu mediķu apmeklējuma atveseļošanās ir brīnums, tad jau laikam bija jāgaida brīnums...

BondsBonds 27.02.2017

Godīgi izlasīju pirmo rindkopu un tālāk nelsīju...

"Godīgi izlasīju pirmo rindkopu" - esi drošs, ka nekrāpies?
"un tālāk nelsīju..." - vajadzēja tomēr lasīt negodīgi...

I Ilze 02.03.2017

Ātro palīdzību saucu reti, bet tikai ARS. Gan vecākiem, gan bērnam. Vienmēr, atbrauc profesionāļi, visu izskaidro, izraksta medikamentus- esam veseli!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes