www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Slikta attieksme, nepieraksta pie ortodonta

AtrisinātaMedicīnas sabiedrība ARS - Slikta attieksme, nepieraksta pie ortodonta

Labdien, gaju pie ortodonta Ilma Ose, viss bija kartība, pēctam viņa teica ka iet pensija uz ko teica, ja būs cits ortodonts. Pēc lsika man salūza reteiners, zvanīju uz registration, bsigi nelaipni atteica, teica ka Ilmas Oses patients neviens neņems, meklējiet citur, protams nekur mani neņēma, rezultāta atkal šķībi zobi, izmesta nauda. Zvanīju vēlreiz teicu savu bedu uz ko atkal teica ka neņems, tad iedeva menedžera numuru, uzzvanīju, teica ka visu nokārtos, un atzvanīs, rezultātā neatzvanīja. Zobi sabojāti, nauda izmesta.

14.04.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Margarita Kleinupe 14.04.2022

Beidzit atzvanija, gribu dzēst sudzìbu.Paldies

B Bez vārda vārds 14.04.2022

Kā jums var būt tik daudz naudas lai izmantotu zobārstniecības pakalpojumus ,ka normāli rakstīt nemākat?

M Margarita Kleinupe 14.04.2022

Завидуй молча

S Suitfree 15.04.2022

prieks kam jadzes sudzibu, lai redz ka firma atrisinaja problemu, citi tak neko neatrisjna pat ja cilveki sudzas

B Bez vārda vārds 14.04.2022

aizver savu bojāto muti. labāk pasaki kur tādu piķi dabūt?

M Margarita Kleinupe 14.04.2022

AIZEJ PIE PSIHIATRA 😉😉😉