www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Gaļina Baltgaile - nekompetents speciālists

Medicīnas sabiedrība ARS - Gaļina Baltgaile - nekompetents speciālists

Labdien,
rakstu šo ziņojumu, lai pabridinātu citus cilvēkus, lai viņi netērētu savu laiku un naudu.

Kādu laiku atpakaļ, lai atrisinātu problēmu ar galvas reiboņiem, pierakstījos uz konsultāciju pie dr. Baltgailes MS ARS.

Varu pateikt, ka man tas bija vienkārši velti iztērēts laiks un izmesta nauda, jo daktere klausījās ļoti pavirši, nenozīmēja nekādus (!) izmeklējumus, izrakstīja kaut kādas vieglas tabletes un iesāka griezties pie sava ģimenes ārsta. Paralēli, piebilstot, ka jūsu vecumā (t.i. līdz 50) tā problēma ir gandrīz, kā normāli.

Rezultātā, es aizgāju pie cita speciālista, kurš uzklausīja sūdzības un nozīmēja nepieciešamu diagnostiku.

Ļoti neiesāku griezties pie Baltgailes, daktere vispār nav ieinteresēta ārstēt pacientus.

Ļoti izbrina tas fakts, kā šī daktere ir pasniedzējs!

24.05.2023

I

V V197 20.10.2023

Здравствуйте! Был на сосудов у Галины Балтгайле. Могу сравнить проделанную работу и результат с работой других специалистов. Я проходил ультразвуковое сканирование много раз. Попав на прием к Галине сразу обратил внимание на быстро проделанную процедуру. Анализ снятых показаний тоже был сделан быстро. Размеры патологий были явно завышены и имели большой интервал погрешности. Что делало результат сканирования неопределенным. Описание было кратким.
Через неделю я проделал сканирование у другого специалиста. Результат имел другой характер, был более определенным. Также были надйены проблемы,которые Галина не определила.