www.sudzibas.lv Rix Retro Sia Atbildības nenešana, loti zemas kvalitātes darbs, meli

AtrisinātaRix Retro Sia - Atbildības nenešana, loti zemas kvalitātes darbs, meli

Aizvedu uz Rix Retro nostrūklot un parkrasot diskus,kantoris izskatījās ka nopietns un uzticams,jo ka neka restaurē retro automašīnas.
Zvērējās ka nekādu problēmu nebūs max aizņems 5 darba dienas,ka ari sarunājam par krasas toni viss līkas solīdi un sakarīgi. Cenu ari sarunājam ne cik mazu ne cik lielu,200 eur par padarīto darbu.
Ar nepacietību gaidīju zvanu pēc 5 solītajam dienam kuru protams nesaņemu.
Kad zvanīju pats teica ka bus pēc 2 dienam tad vel pēc 1 dienas tad vel pēc 2 dienam,kopuma pagāja 2 nedēļas solītas 1 nedēļas vieta.
Kad saņemu zvanu par to kad diski ir gatavi satraukts un priecīgs devos uz Rix Retro darbnīcu.
Atbraucot protams viss neboija nokrāsots pareizajā krāsā.Bija runāts kad krasa bus grafīta matēta,bet bija grafīta glancēta.Kad teicu krāsotajam par krasas toni vins pirmo reizi par ko tādu bija dzirdējis,zvanīju Rix Retro darbnīcas vadītajam protams atbilde bija kad aizmirsu un nu tā jau ari neizskatās slikti.Kad iekrāvu diskus auto prasīju čeku neviens to nesniedza,jo itka nestrādājot vai esot salūzis kases aparāts.
Ar to viss nebeidzas nu domāju ka bus ta bus uzborteju riepas braukājos ar auto kamēr viena jauka diena pamanīju kad krasa sāk pūsties un plaisāt.Zvanīju atbildīgajam no Rix Retro vins teica ka piebrauks paskatīties un visu sarunāsim.Pagāja 3 dienas neviens neatbrauca protams.
Devos pie viņiem,aizbraucot uz Rix Retro darbnīcu valdīja tāda agresīva noskaņa,krāsotājs iznāca ara aplūkot diskus sāka teikt kad tas ir normāli,jo ko gan es gribēju pa 200 EUR.
Kad pasaucu Rix Retro atbildīgo un radīju diskus vins man atbildēja to pasu ko krasotajs.Ko es gribēju pa 200 EUR?Un kāpēc esmu tagad vispār atbraucis?Es paprasīju vai viņiem tas šķiet normāli kad samaksāju 200 eur un tagad visa krasa uzpūtusies un plaisa???Man atbildēja ka ko es gribu pa 200 EUR?Pateicu ka gribu lai viņi savu darbu veic vēlreiz,jo tas nav pieņemami.Mans pieprasījums tika noraidīts atbildot to ka normāli maksa parkrasot diskus 600 eur , ja es velos tad lai samaksāju 600 eur un viņi pārkrāsos.
Vēlos visus cilvēkus brīdināt par šo krāpnieku kantori.Viņi nenokrāsos labāk neka pats ar otu.
P.s Pievienoju bildes ar defektiem pēc Rix Retro darba veikšanas

Sūdzība veiksmīgi atrisināta VZ25 16.06.2016

Situācija ir atrisināta. Konsūltejoties ar servisa pārstāvi izpratu defekta būtību. Situācija sekojoša, ta ka šie diski bija krāsoti un špaktelēti vairākas reizes ka arī alumīnijs jau ir pamatīgi korodējis, uzklājot jauno krasas kārtu tā žūšanas laikā savilka vecos krāsmateriālus, dēl kā veidojās plaisas. Firmas pārstāvis arī paskaidroja kādēļ šajā gadījumā disku stāvokļa un biezās špakteles kārtas deļ nevar izmantot pūlverkrāsošanu ko var uzklāt tikai uz plika metāla. Paskaidroja ari kraso cenas atšķirību starp pulverkrāsošanu un krāsošanu ar auto krāsu, kur virsmas sagatavošanā jāiegulda liels darbs. Tadeļ lai iekļautos 200 euro diski netika smulšustrūkloti, bet gan tikai sašpaktelēti skrāpējumi, sasitumi nokrāsoti un nolakoti.

V

iDmore 10.06.2016

Protams, nav nācies nest diskus krāsot, bet 600e par komplektu.. Neizklausās nopietni..

S Saspraude_mk2 10.06.2016

Ha, 600eur, pa tādu naudu mašīnu var pārkrāsot. Krāsu saostījušies nabagi.

A artos 10.06.2016

Kosmonaut, ja pats sagruntēsi, samatēsi un aplīmēsi tad noteikti nopūtīs. Protams ja krāso krāsu saostījušies nabagi, tad noteikti par 300€ gan izriktēs, sašpaktelēs...

S Saspraude_mk2 11.06.2016

Damn, kārtējais apzeltīto roku īpaīnieks, kuru aizvainoju. Nevajag jau iedomāties, ka es runāju par autobusa pārkrāsošanu, kas ir sists no visām pusēm un maksimāli daudz jāsagatavo, lai krāsotu.
Un ja Tu atbslsti 600eur par disku krāsošanu, tad ej strādāt tajos dārgajos kantoros un tēlo apzeltīto roku īpašnieku. Peace!

T Toms Cipruss 10.06.2016

ja godīgi tad 200 eiro jau ir daudz priekš diskiem... 600 eiro tas ir cits kosmos pavisam :D.. esmu vedis krāsot diskus augstas sarežģītības un samaksāju pa ļoti labu darbu vien 120 eiro... P.S 600 eiro smiekli nāk :D :D :D

A artos 10.06.2016

Uz šo brīdi detaļas sagatavošana un nokrāsošana maksā apmēram 70 - 120€. Ja diski nav tupa no ārpuses jāpārpūš, tad kurš ir tas anābs kas ņem par komplektu 120€. Aizved lai Tev tikai nostrūklo diskus un atstāsi aptuveni 50€. Kvalitatīvi materiāli nemaksā lēti. Ja strādā ar kroy, ars, soll, globo, dyna, 4cr, radex ....tipa materiāliem tad rezultāts būs tāds kā šiem diskiem. Normāla cena arī būtu no 200 - 600€ Protams viss atkarīgs no pašiem diskiem (izmērs, dizains...) un īpašnieka izvirtībām (tonis, dizains...). Par šiem ripuļiem tas būtu diezgan adekvāts cipars ja viss tiktu izdarīts kā pienākas.

Biju domājis ka adekvāts būtu 200-250€

M Māris Vanags 10.06.2016

Pa 600€ jau var citus diskus nopirkt. Iesaku Blast.lv aizvedu savus 17" diskus un pa 110€ nostrūkloja un nokrāsoja.

P parastaiscilveeks 10.06.2016

Es ar iesaku Blast.lv. Katru reizi, kad ir bijis kas krāsojams, viss ir bijis tip top!

Biju domājis 200€.