MFD Veselības Centrs Iļģuciems - Slikts serviss

Vēlējos paust sašutumu par šodienas vizīti pie daktera! Bērnam paredzēta pirmā pote un ieradāmies 5 min iepriekš lai sagatavotos noģērbtos utt, sagaidām laiku ejam iekšā, nomierināmies, nosveramies un tad sākās kuriozi, jāiet uz procedūru kabinetu ar mūsu pašu māsiņu, labi, tur aizņemts, kamēr gaidām rindu, tikmēr māsiņai jāpaspēj jau nākamais rindas bērns nosvērt ,nomērīt un tikai pēc tam mēs tiekam uz poti, no poliklīnikas izgājām pēc 45 minūtēm,absurds, ņemot vērā, ka zidinaim vietā,kur nāk cilvēki ar dažādām saslimšanām, tik ilgi jāuzturas un jāelpo sveši baciļi, varbūt mfd vadība var atrisināt šo situāciju, ka pie ārsta ierasto 15-20 min vietā zīdainim nav jāpavada gandrīz stunda!!

Atbilde no MFD administrācija 16.09.2016

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju! Mums ir ļoti žēl, ka ir izveidojusies šāda situācija un Jums ar zīdainīti ilgi nācies gaidīt potēšanas procedūru MFD Doktorātā «Iļģuciems».
Vēlamies informēt, ka Jūs apmeklējat ģimenes ārstu, kurš ir MFD Doktorāta «Iļģuciems» sadarbības partneris. Attiecīgi MFD administrācija nevar tieši ietekmēt ģimenes ārstu prakšu darba laikus, vakcinācijas procedūras un darba organizāciju. Taču, neskatoties uz to, mēs esam veikuši pārrunas ar visām ģimenes ārstu praksēm par darba kartību, kādā tiek organizēta pacientu vakcinācija, lai turpmāk mūsu pacienti saņemtu augstākās klases medicīniskos pakalpojumu un apkalpošanas servisu.
Vēlam Jums stipru veselību!
Ar cieņu,
MFD administrācija

P

A agiimagii 16.09.2016

Pff... stulbums. Mūsu veselības centrā gan māsiņa aizved uz potēšanas kabinetu un jāpagaida tikai kamēr kabinetā esošais cilvēks iznāk ārā.

F feldšeris 17.09.2016

Tas nav stulbums, bet nepareiza darba organizācija. Ja vienlaicīgi notiek pieņemšana pie vairākiem ģimenes ārstiem tad MFD vadība, kura sola augstas klases medicīnisku apkalpošanu un servisu, varētu nodrošināt vairākus vakcinācijas kabinetus, lai veselo bērnu dienā viss noritētu bez aizķeršanās, Vispār, augstas klases servisa medicīnas iestādēs ( VC "4", "ARS") vakcinācijas kabinetam ir viena saimniece, nevis uz to iet katra prakses māsa.