MFD Veselības Centrs Iļģuciems - Klientu maldināšana

Mfd pierakstījos pie lor speciālista uz izmeklējumu. Pirmkārt ja reģistratūra pierakstīšanās laikā nevien neapinformēja, ka tas būs maksas pakalpojums. Protams arī es nepaprasīju. Mana kļūda. Nozīmētājā datumā atnākot man atkal nesaka, ka tas ir maksas speciālists. Es gribēju samaksāt uzreiz, bet man Saka, ka pēc pieņemšanās. Protams, ja es zinātu uzreiz diez vai es ietu par maksu 60.00 euro, lai man uzraksta slēdzienu citam dakterim. Bet nu labi eju uz kabinetu, tur protams es parādīju izrakstu notā ārsta, kas mani nosūtīja pie lor speciālista. Un tad sakās, jums es ieteikšu aiziet vēl pie cita un viņa jums noteikti palīdzēs. Paskatījās kaklu un degunu. Izrakstīja norīkojumu laikam jau pie savas pazīstamās kolēģes. Kaut man vajadzēja slēdzienu, lai es tālāk varētu iet ārstēties. Un tas aizņēma 5 minūtes un par nieka 60.00 euro. Es īsti nesapratu, kas notika, kur es īsti biju. Šajā mfd centrā esmu vairākas reizes bijusi, bet nekad nekas tāds nebija noticis, bet šoreiz esmu šokā, jo atkal jāiet pie ģimese ārsta pēc lor norīkojuma un jāpierakstās no jauna, bet jau kautkut citur.

01.03.2024

K