www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Iļģuciems Neorganizēta pierakstu sistēma

MFD Veselības Centrs Iļģuciems - Neorganizēta pierakstu sistēma

Atbraucu pie speciālista pieraksta dienā, kuru gaidīju 3 mēnešus. Reģistratūrā darbiniece izbrīnīta jautā-vai tiešām pieraksts uz šo dienu? Tad sākās muļķības-ārsts saslimis, man esot sūtīta ziņa uz numuru, kurā 1 cipars atšķiras no reālā numura, tāpēc to nesaņēmu (iepriekš gan ziņa no MFD bija saņemta uz pareizo numuru), nākamā pieņemšanas diena pie šī ārsta ir pēc nedēļas tajā pašā mēnesī (šim ārstam pieņemšana ir tikai 1x mēnesī), bet pieņemšanas laiks jau ir aizpildīts un vispār-kāpēc jūs visi nākat pie tā "X"? Ir arī citi labi speciālisti...Sajūta pretīga-nesaņēmu speciālista konsultāciju, aizbraucot ar savām veselības problēmām atpakaļ uz laukiem, no kurienes 2h biju braukusi, lai uz šo MFD nokļūtu. Pilnīgi nenopietna attieksme pret cilvēkiem, kuri vērsās šajā iestādē ar veselības problēmām.

13.02.2024

V