Medicīnas sabiedrība ARS - Slikta attieksme

Atbraucam 25.12.2018.g. ar 1,5.g. bērnu. Bērnam bija klepus un temperatūra 38,5. Lūdzam, lai dežurējošis ārsts paklausas plušas un vispār apskatās, uz ko saņēmam atbildi, ka bērnus viņi nepieņēm. Arī pati ārste atteica apsktīties bērnu. Bijam ļoti vīlušies šājā iestāde.

25.12.2018

Andra Draugs 25.12.2018

Kas ta par sudzību? Neskatijas jo nepieņem. Loģiski. Jadoma, ko, kur vedat. Pzvanit uz neatliekamo konsultacijai varejat no sakuma. 38.5 nav tik lela temperatura lai zzsvetkos vazaties pa arstiem.
Saprotu, ka berns mazs un bailem lielas acis bet nu jadoma ir.

I inese nordin 26.12.2018

Nedod dievs tadu tevu ka TU! Labas atbildes...

I Innaa 29.12.2018

Bet ļoti pareizi, ka atteica! Ja ārsts nav pediatrs, viņš nemācēs neko sakarīgu pateikt par mazu bērnu kuram ir augsta temperatūra (tās tomēr ir divas dažādas specialitātes). Vienīgais varēja Jums ieteikt braukt uz Vienības gatvi, jo temperatūra 38,5 tiešām var būt biedējoša (it sevišķi ja bērns kļūst mazliet neadekvāts, nedzer utt.).

S Santa Bumeistare 02.01.2019

Man arī bijusi problēma ar ARS, bet nu Rīgā jau ir daudz citas vieta kur griezties, sevišķi centrā.. Ieteiktu doties pie pediatres Birkas (Via Una), ja bērnam kas kaiš - ļoti draudzīga un atsaucīga, sniedz konsultācijas arī pa telefonu, ja kas steidzams.. https://manadiskusija.online/milas-mammas-vai-jums-ir-zinams-kads-briniskigs-zidainu nesen uzdūros arī šeit diskusijai par to un citas māmiņas viņu ieteica kā labu esam