ARS Medicīnas Sabiedrība - Dr. Blūma, neirologs

Vēlos vērst potenciālo ARS apmeklētāju/pacientu uzmanību uz neiroloģes Dr.Blūmas neaptveramo, es pat nezinu, kā nosaukt - nekompetenci? pofigismu? ņirgāšanos?!Mana meita bija pie viņas uz konsultāciju. Daktere, viņai nepieskārusies (neizmērīja ne spiedienu, ne paklausījās pulsu, ne pārbaudīja refleksus) un uzdevusi tikai 1 jautajumu "Vai jūs esat emocionāla?" izdarīja unikālu secinājumu, kas palīdzetu manai meitai viņas problēmā - esot jāēd kāļi, no rītiem pēc dušas janorīvējas ar dvieli un jāiet uz baseinu peldēt sunīša stilā... VISS!Lieki piebilst, ka konsultācija ilga ne vairāk kā 5 min, bet maksā 22 LVL. Un šī "daktere" ir arī Stradiņa slimnīcā nodaļas vadītāja!!! Piebildīšu, ka Blūmas "ievārītās ziepes" ļoti profesionāli atrisināja ARSa administratore, kurai es piezvanīju un, pirms sniedzu sūdzību citā iestādē, vēlējos tomēr jautājumu atrisināt ARS ietvaros. Taču ARSā ar neirologiem vispār "klibo", jo Dr. Upate pati ir kā nervu kamols, manas konsultācijas laikā līmēja veikto pierakstu lapiņas citu pacientu kartiņās, visu laiku atbildeja uz telefona zvaniem, kaut ko meklēja savā piezīmju grāmatiņā, cenšoties man pierādīt, ka viņas izrakstītie medikamenti patiešām domāti migrēnas ārstēšanas kursam, un vispār runda bija aizkavējusies par stundu...Tas bija neadekvātuma kalngals!

U

L ladyme 17.02.2010

Es arī pie viņas esmu bijusi!Man gan izmērīja gan spiedienu, gan pārbaudīja visu- gan guļus, gan stāvus!Tajā ziņā ok, tikai izrakstīja pilnīgi nevajadzīgu terapiju!Nu bet, kā to var zināt, ka kādam neiedarbosies???

L liiga 17.02.2010

ARS vispār ir stulba iestāde, tur tikai var iet izmest naudu!!!

A Agnese 17.02.2010

Pie tam lielo naudu.Milzigo naudu.
Un Man tur gadas tur pastavet rinda uz laboratoriju...
Gandriz 1.5 stundu un ziniet ko.
Izgaja laborante un pateica, ka laboratorija bus uz laiku slegta, jo vinai vajag uz veikalu.
Kad mes (10 cilv.)pameginajam vinai pateikt ka mes gaidijam tie, ka duraki vairak ka stundu un vina ta laika apkalpoja tikai 1 cilveku-vina mums pateica, ka tas nav nekada musu darisana un viss, aizgaja...pie tam pagalam.It ka tur bija vel 2 laborantes, bet vini biji aiznemti un neacinaja nevienu ieksa.
Tikai kad cilveki pasauca administratoru, tikai tad mums pienema, bet Jums vajadzeja redzet vinu sejas.Nikni.Un par vienkarsam analizem man panema 25 Ls.
Pie tam izdarija tikai nakosa diena vakara(express servis).

S Santa 14.07.2010

Agnese, laboratorija vnk atrodas ARS telpaas, bet iestaade cita.
bet vispaar katrs jau pats izveelas, kur iet un aarsteeties. nepatiik ARS, neejiet :)

A anda 14.07.2010

Ja tiešām runa ir par dr.Blūmu no Stradiņiem, tad zinu, ka viņa ir profesionāls ārsts.Neticu, ka viņa paraksta nevajadzīgu terapiju un neizmēra asinspiedienu, neticu!!!
Un par Upati varu teikt, ka viņa arī ir ļoti jauka(ja runa ir par Zani Upati), mierīga, nosvērta, starp citu viņa ieteica man ļoti labas lietas migrēnas ārstēšanai.Lēkmes biežums no divreiz mēnesī, samazinājās uz reizi gadā.

M Maija 17.02.2011

Dr. Upate...ļoti jauks un profesionāls cilvēks.
Kaut vairāk būtu tādu ārstu- cilvēcīgu, sirsnīgu un profesionālu.

O Oļesja 06.05.2011

Man palika tikai negatīvas atmiņas par dr. Blūmu, kura strādā Stradiņos par neirologu. Palīdzību vajadzēja manai mammai un es ar viņu aizgājām pie „dakteres” Blūmas. Vispār attieksme pret mani bija ļoti rupja un pret mammu arī, viņa neļāva man runāt vispār, jo es neesot pacients, tikai ar mammu runāja. Es nodomāju, ka katram dakterim sava attieksme. Viņas diagnoze mammai bija- depresija (bet mammai ir grūti kustēties, traucēta koordinācija un runa, rokas un kājas trīc). Pēc tam izrādījās (pie citas dakteres aizgājām pēc kāda laika), ka mammai ir Parkinsona slimība, ļoti daudz slimības pazīmju viņai bija un neieraudzīt īstam dakterim (Blūmai)- tas ir neiespējams. Viņas dēļ mēs pazaudējam laiku, kuru varējām veltīt ārstēšanai, jo domājam, ka viņas diagnoze bija pareiza, bet mammas stāvoklis palika ar katru dienu sliktāks. Ļoti žēl, ka ir tādi „dakteri”, kuri jau nevar pareizi pateikt diagnozi, iespējams, ka viņas vecums ir vainīgs!!! Uz pensiju viņai ir laiks iet par tādu nolaidīgu attieksmi pret pacientiem, jo taču cilvēki pie viņas iet pēc palīdzības, nevis klausīties smieklīgas diagnozes!!!

P peppertail 01.07.2012

Jā, arī man daktere Blūma ieteica ēst kāļus :D bet kad jautāju: ko lai iesāk ar galvassāpēm, kas liedz apmeklēt darbu? - viņas atbilde bija: pierakstieties pie galvassāpju speciālista.
Lieki teikt, ka biju šokā, jo tādu līmeni Stradiņu slimnīcā negaidīju.
Protams, ka tā ir ņirgāšanās par pacientu, kurš mēnesi ilgi gaidījis savu rindu pie neirologa.

K kgu 28.05.2013

Par "dakteri" Blūmu neko labu nevaru pateikt. Meita bija aizgājusi pie viņas ar sāpošu nervu rokā [roka tika sastiepta sportojot], atbilde bija, ka meita esot vecmodīga- raksta lekcijas ar roku [no kā tā arī sāpot], vajag taču moderni - ar datoru! Un kāpēc jāsporto? Un viss! Ej uz rentgenu!

V Viktorija 13.05.2016

Jā, Blūma ir īpaš gadījums! Nupat nesen sabļāva uz manīm par to, ka nezinu, kur ir mana medicīnas kartiņa! Kā es varu zināt, kā notiek dokument aprite ARSā?! Pirms tam apmeklēju vairākus citus ārstus un kartiņu nevienam nevajadzēja! Par kompetenci nevaru spriest, bet attieksme ir šausmīga, neprot pat atbildēt uz sveicienu, bet sēž un skatās virsū ar neapmierinātu sejas izteiksmi!

I Ieva 24.10.2016

Biju pie dr.Blūmas pirms 16.gadiem,jo sākās pēkšņi stipras muguras sāpes.Vizīte ilga tikai 5.minūtes,ieteica elektrofarēzes 10 procedūras un iedeva izlasīt brošūru angļu valodā.Ārste arī neatbildēja,kad iebildu ,ka neprotu angļu valodu. Tikai pēc tam uzzināju,ka šīs pēkšņās sāpes izraisīja krūts onkoloģiska saslimšana. Pēc tam tikai uzzināju ka šīs elektrofarēzes procedūras tikai pastiprināja šo saslimšanu un viņas šajā situācijā nedrīkstēja veikt. Biju zaudējusi laiku. Man paveicās ,ka pēc dažiem mēnešiem biju vizītē pie dr.Tirānes arī ARSā,kur viņa man konstatēja šo saslimšanu. Pēc tam jau klīnikā uzzināju,ka ļoti bieži vēža siptomi ir pēkšņas muguras sāpes.Domāju ,ka dr.Blūmai tas bija jāzina un steidzīgi ,lai nizslēgtu šo diagnozi,bija jānosūta pie cita speciālista,vai nododot analīzes un tikai tad nosūtīt uz elektrofarēzes procedūrām.Diemžēl tagad jau daudz par vēlu,jo cīnos ar recidīvu un palicis ir ļoti maz un mazliet sāp domājot,kā būtu ,ja ārste būtiu rīkojusies profesionāli.

D dedee 27.12.2016

Dr.Blūma - tiešām īpašs gadījums. Nesen biju pie viņas kā neirologa - konsultēties par problēmām mugurkaulā ( esošās diska trūces, kas rada sāpes ilgstošas sēdēšanas rezultātā). Vērsos pēc palīdzības tieši medicīnas centrā ARS, uzskatot, ka palīdzēs līdzīgi kā iepriekš, jo iepriekš neiroloģe S.Upate man palīdzēja mazināt sāpes mugurā-nozīmēja konkrētu terapiju ( introvenozos medikamentus un fizikālās terapijas kursu), izejot terapijas kursu jau vairāk kā gadu sāpes mugurā nejutu. Pēc Dr.Blūmas it kā konsultācijas ( to tā nosaukt nevar)- sākumā jautā, kas kaiš - atbildu, ka ir pastiprinātas sāpes mugurā, nepieciešams nozīmēt terapijas kursu un darba nespējas lapas pagarināšanu vai pārtraukšanu (nemaz neizlasot ārsta nosūtījumu, ne līdz šim pielietoto ārstēšanās metodi un konsultācijas mērķi, kā arī nepaskatoties nevienu no magnētiskās rezonanses(MR) un datortomogrāfijas(DT) rezultātiem), tad izmēra asinsspiedienu, tad izloka uz kušetes utt. Sakot ka nekas īpašs neesot. Sāk kaut ko minēt par darba nespējas lapām - ka ģimenes ārstiem ir ierobežotas iespējas utt. Ne tāds mans mērķis. Liek justies kā noziedzniekam. Laikam nepanāca ko gribēja panākt - sāk jau kļūt aizvainota par kaut ko - īsti nesapratu. Saka, ka neko nevarot izlasīt, kas nosūtījumā rakstīts utt. Liek rakstīt pašai ar roku, kas izsniedzis nosūtījumu. Kāds tam mērķis? Sāk rakstīt slēdzienu ārstam - ilgi domā, ko rakstīt - vēlreiz pārprasa, kāds ir mans nākšanas mērķis - es saku, ka piemērot terapijas kursu sāpju mazināšanai un DNL turpināšanu vai pārtraukšanu. Aizvainoti, beidzot, paņem MR un DT rezultātus un ierauga, to ainu kāda viņa ir patiesībā, noraksta visu, kas tur rakstīts - nozīmējot mazvērtīgu terapijas kursu, kuru jau pielietoju ikdienā. Uzrakstot slēdzienu - atmet man uz galda - sakot "Viss". Aizejot, es,kā pieklājīgs cilvēks, saku visu labu, nekādas atbildes. Trūkst vārdu. Samaksāju 32 EUR - no kabineta izgāju neko neiegūstot, tikai slēdzienu no Dr.Blūmas.