www.sudzibas.lv Veselības centrs 3 Briesmīga attieksme

Dr. Zaharenkova Nataļja - Briesmīga attieksme

Neaprakstāmi slikta ģimenes ārste. Liekas, ka viņa ienīst savu darbu un it īpaši ienīst visus pacientus. Pēdējoreiz māsiņa no rīta teica, lai nāku uz akūto stundu. Pusotru stundu nogaidīju dzīvajā rindā, biju priekšpēdējais pacients. Mani rupji izdzina no kabineta, paziņoja nievājošā tonī, ka viņai ir izdegšana, un ka viņa nevienu nepieņems, lai vācos.

Un tā katru reizi, liekas kā ar zobu sāpēm pie viņas iet, jo vienmēr ir šausmīga attieksme.

Pirms tam man bija ģimenes ārste Dr. Teršukova, kas bija fantastiski laba ģimenes ārste, bet diemžēl devās aizsaulē. Zaharenkovai būtu vajadzējis daudz no Dr. Teršukovas mācīties.

U

R RXX 23.01.2023

Esi kaut kāds sadists, ka turpini pie viņas iet, vai arī vēl esi bērns un mamma neļauj mainīt ārstu?

U urmxak 23.01.2023

Rīgā ir ģimenes ārstu deficīts un nav iespējams tuvumā nekur citur pierakstīties.

B Bez_vārds 23.01.2023

Nestāsti. Nav nekāds deficīts.

M Mixx 24.01.2023

Nu var iet ars pie terapeita 40 eur vismaz pieklājīga attieksme