www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Maksā par pacientu skaita

ARS Medicīnas Sabiedrība - Maksā par pacientu skaita

Dr.Unbedahte ARSā kā cilvēks, protams, laba, bet pavirša, liekas, ka viņa visu laiku kaut kur steidzas. Laikam jau viņai maksā no pacientu skaita. Ka tikai ātrāk ārā un paņemt nākamo pacientu. Aizgāju uz obligāto arodapskati, bet šī man ambulatorajā kartiņā sarakstījusi, ka man klepus, iesnas utt., bet tam, par ko sūdzējos, viņa aizmirsa pievērst jebkādu uzmanību. Laikam arī kaut kādi kredīti jāmaksā, jāpelna un svarīgi ir palaist visus pacientus kā pa konveijeri. Un tomēr...vizīte pie viņas maksā Ls 21.

I

L Linda 26.10.2008

Mani arī viņa ārstēja un tā arī neizārstēja, izrakstīja dārgas zāles, kas vispār nepalīdzēja, bet, kad zvanīju, tad viņa pat neklausās, tikai saka, atnāciet.Man arī liekas, ka maksā pēc pacientu skaita

MacBeton 31.10.2008

WAAAHAHAHAHAHAHA!!! KAS???? Unbedahte???? :-D WAAAAHAHAHAAAAA!!! :-D
Paskatieties vaardniicaa ko noziimee unbedacht vaaciski :-D

L lala 31.10.2008

jaaa vāciskis šis vārds nozīmē NEPĀRDOMĀTS!!! Acimredzot atbilst savam uzvārdam!!! :)))))))))))))))

K Kristine 17.03.2009

Varu pastastit par savu problemu...daktere atklaja man fibradenomu(kruti)ieteica aiziet uz onkologa uz konsultaciju, lai tikt skaidriba.Aizgaju uz ARSu arsts virietis uzvardu neteiksu.Pacamdija manu kruti, paskaidroja ka jaiet pie gimenes arsta, lai raksa nosutijumu uz operaciju un viss.Vizite maksaja 16ls...biju pie vina minutes 10.Un ka var iet pie tada arsta kuran ne lidzjutibas nu neka nav.Iesaku tiem kuri ir saskarusies ar tadu problemu griztie uzreiz uz ONKOLOGISKO CENTRu pie arsta KRUMINA..loti labs arsts.

W wazaa 19.09.2013

Unbedahti neiesaku. jau vairākas reizes izrakstījusi zāles, kuras vai nu nemaz nav (nosaukums izdomāts, vispārīgs) vai sajaucot zāļu nosaukumus(!). Ja zāles nepirktu ARS aptiekā, kur aptiekāre pārprasīja, kam man tās zāles domātas un saprata, ka nosaukums uzrakstīts galīgi citām zālēm un pārzvanīja Unbedahtei pasakot pareizo nosaukumu, tad lietotu galīgi ne to, ko vajag.. galīgi neiesaku

A Alina Gudovska 08.11.2019

Странно что такого некомпетентного врача держат в ARS , была на платном приеме, врач очень поверхностная и непрофессиональная.