Meklēšanas rezultāti

Nikolajs Mitroscenko - Naudas izkrāpšanu ( Komentārs)

Viņš pārdod videokarti par neticami zemu cenu (2x vai 3x zemāka par tirgus vērtību). Saka ka dzīvo Balvos, bet var atsūtīt pa Omnivu.

Swedbank - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Paldies par izsmeļošo atbildi. Bet kur ir loģika šādā situācija? Tagad es ar pilnvaru aizeju un izņemu šo veidlapu bankā, bet mana mamma fiziski šo veidlapu aizpildīt nevar, tad sanāk es kā pilnvarotā persona braucu pie notāra, ar šī paša notāra apstiprinātu pilnvaru un pildu šo veidlapu mammas vārā un parakstu to mammas vārdā, jo to man ļauj pilnvara, notārs apstiprina to pašu, ko viņš jau apstiprināja pilnvarā, respektīvi to veidlapu. Tad pēc būtības zūd jēga šai veidlapai, jo to tāpat...

D Dace 14.10.2021
Komentāri 12 Bankas

Sandis Balodis - Krāpšana ( Komentārs)

Man bija līdzīgi ar šo personāžu. Ne naudas ne videokartes. Skatos atkal ielicis jaunu sludinājumu ss.lv ar citu videokarti.

T turka 25.06.2020
Komentāri 1

Smile PC - халатность ( Komentārs)

ja za 6 let nosil neskoljko raz nout tuda,menjal videokartu,ekran bil cernij,cistil ot pili s zamenoj termopasti,ustanavlival programi,mozet i dorogo,no posle remonta nout rabotal bez problem,pretenzij net

1a.lv / Erlit 4509P-C3 - Atsūtīja citu preci, komunikācijas brīnumi no 1a.lv darbinieku puses, preci neesmu saņēmis. ( Komentārs)

Atsūtīja citu preci, komunikācijas brīnumi no 1a.lv darbinieku puses, preci neesmu saņēmis. Nu nezinu, cik esmu sutijis datoram mātesplati, ramu, jaunu korpusu, pat videokarti. Nevaru atcereties ka butu bijusas tadas problēmas. Varbut dienu vēlāk piegādā bet tā jau nebutu traģēdija priekš manis. Vai ari bojāts iepakojums. Nebija man tādu incidentu. Tehnika joprojam strādā un esmu apmierinats ar 1a.lv veikalu.

1a,lv - krāpšāna ( Komentārs)

Dāvināt sev tādu krāmu videokarti dzimšanas dienā - sevi necienīt.

⛔️ 24.07.2019
Komentāri 2 Datori

Portatīvo datoru serviss - Nekvalificēti veikts remonts ( Komentārs)

Nekvalificēti veikts remonts Unikāli, ka dators 2 mēnešus darbojās ar "nodedzinātu" videokarti.

Datamarket - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Slotā ielika videokarti, bet barošanu nepievienoja. Darbību demonstrēja uz integrētās videokartes

1k.lv - Krāpšana, izvairīšanās no garantijas ( Komentārs)

Krāpšana, izvairīšanās no garantijas Labdien! Cienījamais pircēj. Šeit atzinums no sertificēta servisa centra, kur jūsu videokartei konstatēts mehānisks bojājums, kas radies jūsu darbību rezultātā, iespējams uzstādot iekārtu datorā

Baltic Data - Slikts serviss un apkalpošana ( Komentārs)

Slikts serviss un apkalpošana Rodas aizdomas, ka iespējams, barošanas bloks ir par vāju. Kādu videokarti lietojāt pirms tam?

Discover.lv - Мошенники ( Komentārs)

Мошенники Ja Tu rakstīji ražotājam, tad uzjautā, kā var risināt garantijas problēmu. Ja runā ar veikalu - pieprasi rakstveidā garantijas atteikumu ar pamatojumu. Tad uztaisi neatkarīgu ekspertīzi un piedzen naudu no pārdevēja gan par ekspertīzi, gan par videokarti. Visticamāk, ka veikals to karti ir hz kur iepircis un garantijas saistības jānodrošina pašam, tāpēc tevi atšuj.

T Tong Po 19.11.2017
Komentāri 6 Datori

1k.lv - Attieksme ( Komentārs)

Attieksme Jāni, palasiet lūdzu PTAC likumu. Tajā kas ir teikts? PRECES RAKSTURA ĪPAŠĪBU novērtēšanai. Tu ieinstalēji kaut kādu programmatūru? Tad jau tu esi piekritis lietošanas noteikumiem. Par kādām 14 dienām iet runa? TU PRECI ESI JAU LIETOJIS!. 2. Programmatūra ko ieinstalēji ir licenzēta? Vai arī ieteiktu veikalam griezties kibernoziegumu nodaļā, ja programmatūra ko instalēji nav licenzēta. 3. Ja precei ir atklājies defekts, par kurām pārdevējs pārdošanas laikā nebija zinājis. Pārdevējam ir tiesība...

1a.lv - Paši palietosim un jums dosim (apmaiņai piedāvāta lietota un iepriekš remontēta prece) ( Komentārs)

Paši palietosim un jums dosim (apmaiņai piedāvāta lietota un iepriekš remontēta prece) Negribās domāt ka tāir taisnība, bet kādu laiku atpakaļ tas stingri noteikts likumā nebija. Domāju ka Jūs piekritisiet kā šajā gadijumā visam ir jabūt pec likuma. Ka arī rakstīju iepriekš - PTAC devis komentejumu par to kā atbilstoši likumam viņiem bija šajā gadijumā jāsniedz jauno videokarti neviss ka Jūs sakāt "Iespēja tikt pie jaunas..ja atgrieztā videokarte būtu jauna". Tomēr gaidīsim PTAC atbildi, aptuveni palicis 20 dienas. Lai klienti zina savas tiesības pec saņēmšanas pievienošu atbildi šeit.

Paši palietosim un jums dosim (apmaiņai piedāvāta lietota un iepriekš remontēta prece) Cienijāmais Po kungs! Esmu serteficēts un praktizejošais datoru tehniķis kopš 2008. gada,kopā 5 tehniskas arvalstīs atzinātas izglītības. Velos Jūms teikt kā dotajām preces veidiem ir stingra apmaiņā uz jauno arvalstīs un runa par “rupnieciskos apstrākļos” remontētu (atjaunotu) tieši viņiem neiet. Rupniecības veidā izgatavotus (lodētus piemēram) 1 vai pat 100 videokartēm (pec garantijas) rupniecība netaisīs – izdevīgak dot jauno videokarti, bet parēji atjaunošanas varianti NEDOD PARLIECĪBU...

Paši palietosim un jums dosim (apmaiņai piedāvāta lietota un iepriekš remontēta prece) Sveiki, kā jau Jūs minējāt, likumā ir rakstīts - atbilstīga līguma noteikumiem, uz tādu videokarti arī Jums apmainījām. Jūs iesniedzāt mums arī prasījuma pieteikumu, kur izklāstījāt pretenziju, uz ko arī saņēmāt oficiālu atbildi.

Paši palietosim un jums dosim (apmaiņai piedāvāta lietota un iepriekš remontēta prece) Paldies par komentāru. Neesmu viņu "nokāvis" kā Jūs sakat. Par to ir atbilstošs servisa slēdziens, ka dota neatbilstība nav mana vaiņa. Piens un elektronika ir dažadas jomas un pie viņiem attiecināmi atbilstoši noteikumi un likumu. To kā viņiem bijā jāsniedz jauno uzskatu ne es bet gan Pateretāju tiesību aizsardzības centrs (par videokarti konkreti nevis par pienu =) Likums aizsargā Jūs kā pateretāju, un ja Jums bija/vai ir lidzīga problēma nekaunejoties griesties PTAC. Tikai ja neesāt veikalu aizstāvis =))

Paši palietosim un jums dosim (apmaiņai piedāvāta lietota un iepriekš remontēta prece) Neadekvātāku tekstu neesmu lasījis! Tātad Tu uzskati, ka gadu lietoji videokarti, nokāvi viņu un tagad - dodiet man vietā JAUNU? Wtf? Ja es veikalā nopērku pienu, pusi izdzeru, pārējo atstāju uz galda, lai piens saskābst un es nesu viņu uz veikalu, lai maina pret jaunu, jo derīguma termiņš vēl nav iztecējis. Izdevīga krāpšanas shēma.

Selena-L - PAR APKALPOšANU ( Komentārs)

senčiem nomira HDD, šie ielika, no sazin kurienes izrakstu, vecu, ATA 500GB cieto, bet naudu paprasīja tik pat, cik uz doto brīdi maksā SATA 1TB + par darbu papildus samaksa, ja neesi zinošs datortehnikas jautājumos, tad noteikti centīsies apšmaukt kādreiz agrāk šis kantoris līdzīgi izdarījās ar videokarti, tā vietā, lai veiktu garantijas apmaiņu, ar zipperiem pielika klāt kādu lēto ventilatoru, ka tik strādā...

I ilmarks 30.07.2016
Komentāri 3 Datori

1a.lv - Maldina par preces esamību ( Komentārs)

Maldina par preces esamību Es tikai vienu nesapratu: priekškam Jūms dators ar operativo atmiņu 8 GB, tik jaudigu videokarti un cieto disku 1 TB? Jūs nodarbojaties ar videospēlem?

tera.lv (Atbilde uz jautājumu)

Pirms kāda laika manam brālim personālais dators atdeva galus. Konstatēju, ka pie vainas ir cietais disks. Radās lieliska ideja, brālim tuvojās dzimšanas diena un kā dāvanu es varētu viņam pasniegt salabotu datoru. Tā kā tajā brīdi pašam īsti nebija laiks meklēties internetveikalos un, kur nu vēl zagt operētājsistēmu, nolēmu uzticēt šo šķietami vieglo darbiņu servisam Tera. Aizbraucot uz servisu simpātiska sieviete uzklausa, kas man sakāms un pieņem manu pasūtījumu. Nākamo pāris nedēļu laikā...

T TavsTetis 14.02.2015
Komentāri 13 Internets