Nikolajs Mitroscenko - Naudas izkrāpšanu

Nikolajs Mitroscenko ar telefona numuru 24979401. Ieliku ss.com sludinājumu, ka vēlos iegādāties auto diskus un viņš piedāvāja vairākus variantus, bet izskatījās ka tās ir dažādas bildes no interneta, bet pārliecinoši pierādīja, ka viņam ir tie diski. Nepiekritu naudu uzreiz skaitīt viņam, bet tikai tad kad saņemšu preci, bet viņš nepiekrita. Sarunājām, ka samaksāšu tikai par piegādi un viņš piekrita. Ieskaitīju naudu, bet diski nav, klausuli neceļ, uz sms neatbild. Cilvēks pazudis un man nauda arī.

E

Спасибо за информацию. Он мне хотел продать бампер и в подарок руль который стоит столько же. Тоже доставка через DPD.

J Janis Kolocilins 19.02.2022

Nesen mekleju lampas priekš bmw ar šī persona piedavaja, paliku bez lampam un naudas, arī piedawaja sporta sturi un audiosistemu automasinai

H Harcha 04.04.2022

Viņš pārdod videokarti par neticami zemu cenu (2x vai 3x zemāka par tirgus vērtību). Saka ka dzīvo Balvos, bet var atsūtīt pa Omnivu.