www.sudzibas.lv Datamarket Slikts serviss

Datamarket - Slikts serviss

Septembra beigās aizvedu datoru uz atjaunošanu, norādot ko atstāt, ko mainīt. Samaksāju priekšapmaksu, man solīja dot ziņu tiklīdz viss būs kārtībā. Un reģistrējot manu pasūtījumu izrādās ka sistēma nestrādā un viss tika vadīts ar roku (pēcāk tas radīja problēmas atrast manu pieteikumu kad zvanīju uz kontakttālruni)
pēc nedēļas saņēmu zvanu no meistara, ar jautājumu kas tas ir jādara, vienojāmies par detaļām un summu kas vēl būs jāpiemaksā. Gāja laiks, vairākas nedēļas zvanīju un jautāju kad būs, neskatoties uz to, ka man vairākas reizes solīja ka detaļas ju nākamnedēļ būs atsūtītas no Vācijas.
Pēc mēneša beidzot zvans, ka varu saņemt datoru, tikai ir problēma diskdzinis neviens no tiem kas man bija nevar tikt izmantots jo tagad konektori esot citādi un asūtīt konektoru, būšot vēl jāgaida, pielēmām ielikt jaunu un protams palielināt summu.
Aizbraucot ieraudzīju pilnīgi jaunu datoru, bet darbi izdarīti nebija videokarte kura bija jāieliek no vecā datora ir ielikta bet nepievienota. Uz jautājumu kāpēc tā man atbild ka viņiem ir bail nodedzināt mātes plati! Jautāju atlaidi, vismaz to kas pienākas par rīdzinieka karti, man atteica teica, ka tas ir jauns dators un atlaide ir tikai servisa darbiem, prasīju detalizētu tāmi ar cenām, man atteica, it kā sarakstījās ar vadību. Prasīju lai tad vadība piezvana vai lai pats pieņēmējs piezvana es runāšu ar vadību, uz to atbilde bija noliedoša ka tas nav iespējams. Laika taupīšanas nolūkā samaksāju visu summu (jā man iedeva 10 eur atlaidi) par ilgo gaidīšanu) . Bet kopumā tas neatsver negatīvo pieredzi.
Īsumā, darbs līdz galam netika paveikts, paveiktas tika darīts ilgi, klientu apkalpošana ļoti slikta, rīdzinieka kartes atlaides nestrādā.
Mans ieteikums, ja ir iespēja izvairīties, izvairieties no pakalpojumu pirkšanas šajā uzņēmumā.

30.10.2018

Atbilde no Datamarket Support Pārstāvja atbilde 30.10.2018

Atbilde no Datamarket Support Pārstāvja atbilde 30.10.2018

Andris Sa 30.10.2018

Ka var ielikt video karti bet nepievienot? Nepatiesa atsauksme. Ir vel sliktaki servisi. Tadi ka DVC un DAP.

A Atsauksmis 30.10.2018

Slotā ielika videokarti, bet barošanu nepievienoja. Darbību demonstrēja uz integrētās videokartes