Reitings Mēbeles / Iekārtas

Daba Limited Mēbeles
25%
MDK mēbeles

LANS -

dobrij denj vsem ,i tak mebeljnaja firma LANS ,eto VOX MEBELES magazini odin naprotiv doma mebeli,vtoroj na kengaraga. zakazal ja mebelj 9 majaoformil kredit zaplatil ne malij pervij vznos,v dogovore napisali chto pridet ne pozze chem 9 junja ,zvonju 9 junja mebeli net perezvonite 12 chisla,xorosho zvonju a oni mne govorjat cvhto mebelj prishla tipo zavtro razgruzjat i zaberajte ok ,zvonju na sledujushij denj etim kozlam a oni govorjat mne mashina gde to poterjalasj u nix,ladno zvonju 15 junja...

LAMIHORMarijas,4 -

Nikogda ne svjazivajtesj s Sia"lamihor",hozajka Vija Stanjko prosheliga-kakih svet nevidel,obmanivaet vseh kogo mozno i svoih(rabotnikov i znakomih) i pokupatelej.Prodavci podnevoljnie ljudi vrut pokupateljam,4tobi raboti nelishitsja, a pashut v dve smeni za groshi.Vam naobeshajut vsje 4to ugodno lishj bi denjgi u vas vicararatj,a potom budete zdatj,po 2-4 mesjaca svoju mebelj,a esli i privezut vovremja,to ne tu mebelj 4to vi zakazali.

SIA GMD -

Ja jus esat pasutijusi iebuvetu skapi vai jebkadu citu darbu pie "dizainera"Antona Tiscenko(26855870),kurs darbojas minetas firmas ietvaros un esat apkrapts LUGUMS atsaukties.Man vins sola atgriezt iemaksato summu jau 4,5 menesus.Protams,ka nekadu pasutijumu vins jau sakotneji nebija domajis pildit.Vistiraka krapsana.Sis cilveks ir patologisks melis.Viltvardis.

Šķērvele -

Neko nepasūtiet Šķērvelē. Vilšanās un nekvalitatīvs darbs garantēts. Var mēģināt firmā Re un Skābardis.

BALTIC MASTER -

Postojannie problemi s servisnim obsluzivaniem oborudovanija. Priehat' 4erez neskolko dnej posle vizova - eto norma dlja sotrudnikov BALTIC MASTER. Po garantii voob4e ni4ego ne hotat delat'. Pri polomkah postojanno nahodatsja pri4ini po kotorim v neispravnosti oborudovanija vinovat zakaz4ik.O4en' sozaleem, 4to vibrali imenno etu firmi.

salons d.e.b.c -

esli sobrali dengi na pokupku wikarnoj mebeli v salone d.e.b.c.vnimatelno izucite dokumenti iz cego sdelan obazaemij vami predmet.a to pokupaja stolik iz olivkovogo dereva polucite lipu pokrituumirtoj.kakja meloc,podumaete vi.raznica v 600 lat.

Eliza K -

Šis firmas Doles veikala apkalpotāji ir totāli pretekļi,sevišķi viens ap 25-30,krievisku akcentu apveltīts indivīds.Ja viņam ir kompleksi par to,ka viņš ir nulle,tad lai iet pie psihologa.Pretīga firma šī EĻIZA - K(kropļi,laikam)!!!!

Mēbeļu un aizkaru salons VILGOTS -

Iesaku visiem iepirktirs salonā VILGOTS. Ļoti laipna apkalpošana, piegāde laikā. Kvalitāte laba.Pasūtīju gan dīvānus, gan galdiņu, gan aizkarus. Cenas ļoti labas. Esmu tiešām ļoti apmierināta!!!!!!!

SIA "TIRGONIS", veikals MĀJA, Liepājā -

Nepērciet mēbeles provinces veikalā Liepājā, veikalā "Māja"... gultas, pilnīgi brāķi... ar naglām pašiem jāpiesit sāni, un gultas izmērs gavgalī 1,60 bet kājgalī 1,52.. Pilnīgs sviests... Pilnīgi idioti..Pāredevējs onka gados ar ūsām arī, čakarēja mēnesi, solīja uz to dienu, tad to dienu.... Pilnīgi nekompetents...Netērējiet naudu un laiku!!!

Nabukas (virtuves mēbeles) -

iesaku NEPASŪTĪT virtuves mēbeles šajā lietuviešu uzņēmumā (Brīvības 155)!!!!! Lai gan dizainere tur ir ok, katastrofāla ir klientu apkalpošana un izpildes termiņi un līgumsaistību izpilde! Neviens pat nepapūlas painformēt, ka piegāde tiks kavēta, ka radušās kādas problēmas..uz maniem n-tajiem zvaniem neviens sakarīgi pat nepapūlas atbildēt vai ko pasolīt, atbildīgās pesonas ir nemitīgi izgājušas un direktore jau nemitīgi slima... Lai gan finansiāli līgumsaistības no manas puses ir izpildīta...

Reaton -

Kosmar dengi derut ogromnie a ka4estno nulevoe!!!!!!!!!zakazala dveri oni vse kasie krevie!

SIA "VAS" -

Esmu ļoti vīlusies šajā firmā. Ražo pēdējos sūdus, bet paši to atdzīt negrib. Paraugs salonā normāls, bet pēc pasūtījuma izgatavo pēdējos sūdus. Remontēt negrib, - viņi nekādu ražošanas brāķi nesaskata, kaut gan visas vīles šķības u.t.t.

"VAS" sia -

Ļoti slikta firma. Ražo brāķi, nesaskaņo ar pasūtītāju, kurš pēc viņu vai pasūtītāja ieskatiem ir labais vai kreisais sāns. Savas kļūdas neatdzīst, - naudu vai remontu nedod. IESAKU ŠAI FIRMĀ PĒC MĒBELĒM NEGRIEZTIES ! Labāk samaksājiet dārgāk, bet kvalitatīvi !!!

JĀNIS BOGATIJS -

Ja kāds uzķeras uz šī jaunieša piedāvājumu uzprojektēt 3D formātā virtuves iekārtu, nepiekrītiet!!! Viņš paņem 15,00 Ls un projektu neizpilda!!!

Šķērvele -

Beidzot kāds iedomājās par šo brāķa firmu uzrakstīt. Arī es uzķēros uz šīs firmas neiedomājami lēno darba gaitu un neskaitāmajiem brāķiem. Mēbeles gatavo mēnešiem, brāķis katrā izstrādājumā un panākt kaut kādu sakarīgu risinājumu ir grūti.

Šķērvele -

Sargieties pasūtīt mēbeles šajā firmā. Gada laikā varbūt sagaidīsiet. Līgums faktiski ir "vienos vārtos" - pasūtītāja. Firma neparko atbildību nenes, ne par kvalitāti, ne termiņiem. Mēbeles izgatavo lēni un nekvalitatīvi.

www.furniture.lv Reglaments SIA -

www.furniture.lv - aiz pievilciga interneta veikala izkartnes slepjas iestade kur pasham bus jabrauc pakal pasutitajam mebelem un jajutas ka pedejam idiotam ka esi kautko pasutijis un samaksajis. Isak sakot pret klientu izturas vienkarshi pretigi, paveiksies ja kautko dabusiet no pasutitaa. Neiesaku.

Kļava 1991 -

Ja vēlaties pasūtīt skaistas stikla durvis, tad ziniet piegādi var gaidīt mēnešiem. Ja arī cerēto pasūtījumu esat saņēmis, tad nesapriecājaties, jo durvju izmēri neatbildīs pasūtījumam, furnitūru pasūtījuma pieņēmējs vēl mēģinās tikai pasūtīt un acis blisinās, kad izteiksiet savu neapmierinātiebu. Vienvārdsakot, ja gribat pabojāt nervus vairku mēnešu garumā uz priekšu! Firma Kļava 1991 ir labākā iespēja!!!!

Manas mebeles - Sovetuju v etoj firme nezakazivatj produkciju!

Sovetuju v etoj firme nezakazivatj kakuju libo produkciju pokupatj mozet i mozno no zakaza svojego budite ozidatj kuda doljse ukazannogo imi vremeni. Sam setim stolknulsja vot i zdjom no proxodu ja im nedam jestj zakoni nado lisj imetj silu voli 4tobi ix opustitj popolnoj, savetuju li$ sostovljatj dogovor snimi vnimateljno pust ukazivajut vremja kogda budit produkcija ato tak i budut kormitj obes4anijami. No ja ix es4o pou4u kak nado rabotatj s klijentami. Budte bditelni bez normaljnogo dogovora nesvjazivajtesj snimi esli vam kane4no nepofigu skolko zdatj !!!

Manas mebeles -

Lasu un brīnos par cilvēkiem,es pasūtīju virtuves iekārtu Manas Mēbeles veikalā Aizkrauklēun es esmu ļoti apmierināta gan ar laipno apkalpošanu gan ar kvalitāti,arī manas paziņas ir sūtījuši pie viņiem virtuves un arī viņi ir ļoti apmierināti.Liels paldies meitenei Sandrai.Kliente Ilze.