www.sudzibas.lv Korte.lv Uzpūtīgi un iedomīgi vadītāji!

Korte.lv - Uzpūtīgi un iedomīgi vadītāji!

Kādu laiku atpakaļ gribēju pasūtīt galda virsmu tādā firmā kā Sia Korte, kas nodarbojas ar virsmu izgatavošanu no mākslīgā akmens. Nekad nebiju iedomājusies, ka mūsu tirgus apstākļos var būt tik uzpūtīgi un iedomīgi uzņēmuma un projektu vadītāji. Radās tāda sajūta, ka klienti ir viņi nevis Es . Solījumi, ko uzklausīju vairāk kā mēneša garumā tā arī netika realizēti :( Kā KLIENTEI man ir ļoti žēl sava bezjēdzīgi iztērētā laika, ko veltīju šai firmai... esiet uzmanīgi.

A Andrejs 25.10.2010

Pievērsīsim uzmanību faktam, ka sūtītājs ir Pēteris Ozols, taču tekstā ir "Kā KLIENTEI". Kā arī fakts, ka nav neviena konkrēta Kortes darba, vai nedarba, bet tikai lamas.

PilotsTims 29.06.2016

Ka tik pats neesi viens no korte

PilotsTims 29.06.2016

Man lielkas ļoti aizdomīga šī korte.lv štelle. Viņu birojs atrodas teiksim tā lauka vidū, cilvēki runā ar mani diezgan jocīgi, numurs arīšiem mainās, papētot mazliet lursoft datus, var secināt, ka viņi apiet nodokļu atmaksas. Tādēļ, ieteiktu uzmanīties cilvēkiem, kas meklē darbiņu pie šiem fruktiem.