Mēbeles Tev

slēgts
Sociālie tīkli:

Mēbeles Tev - Sūdzības un atsauksmes

Mebelestev.lv - Slikta preces kvalitāte

Slikta preces kvalitāte Pasūtīju mēbeles minētajā interneta veikalā. Pasūtījums liekas , ka bija bez aizķeršanās, bet nu dien nevar aizbraukt pie viņiem - piebraukt var tikai no vienas puses un atrast ir problemātiski. Pats nepatīkamākais, ka pasūtīju mēbeļu komplektu - kamēr no viņiem dabuju- trīs reizes apbraucu minēto adresi (nu, ok., pats vainīgs, ke nemāku atrast). Mēbeļu komplekt bija no POLIJAS. IZTRŪKA VIENAS DETAĻAS - SKAPI SALIKT NEVAR. Komplekts nebija nokomplektēts pilnībā. Šādu "šaizi" - mēbeli salikt nevar, gaidīju 1,5 mēnešus, kamēr pasūtīju galdniecība analoģisku un samaksāju pus mēbeles cenu.

AtrisinātaMēbeles TEV - karina makaronus

karina makaronus Novembrī mums atveda kumodi, kurai pamata sienas bija bojātas, kurjers tās paņēma un teica, ka brauc uz PL, ur ātri vien dabūs nomaiņu un atvedīs jaunas, bet ne te nu bija.Ir 31.01.2015., nosūtīju mājas lapā pieprasījumu, kur mana kumode? Pielietoju ??? un !!!!!Sekoja atbilde:Sarakste ar piegādātāju, neko neizskaistinot:Sveiki, Sanda.Nav pamata satraukumam un jautājuma zīmju sprādzienam.Neesam par Jums aizmirsuši un tieši ceturtdien zvanījām uz rūpnīcu, lai noskaidrotu kas un kā ir ar Jūsu pasūtījuma brāķēto detaļu.Tā kā Polijā no 15.decembra līdz 8. janvārim bija Ziemassvētku brīvdienas un neviens nestrādāja, tad, diemžēl, šajā laikā visa rūpnieciskā darbība bija apstājusies. Citādi jau noteikti mēs būtu saņēmuši maiņas detaļu.Mums solīja detaļu sagatavot jau tuvākajā laikā. Es domāju, ka varētu būt nākošajā nedēļā.Katrā gadījumā, tiklīdz mēs saņemsim Jūsu apmainīto detaļu, tā uzreiz šoferis Jums viņu aizvedīs!Gaidiet zvanu un atvainojos par tik ilgu kavēšanos (šoreiz tas ir garo svētku dēļ Polijā).Ar cieņu,Mareks Kirilovičswww.MebelesTev.lvLūdzam nerakstīt atbildi uz šo e-pastu. Mēs varam to arī nesaņemt.Lai rakstītu atbildi, lūdzam izmantot šo saiti: http://mebelestev.lv/en/contact-us?id_customer_thread=196&token=chs0dezJYdfwMēbeles Tev!Mana atbilde uz viņu "komentāru" - Ok, labi, bet laikā no 08.02.2015 līdz 16.02.2015 mēs nebūsim Latvijā (atvaļinājums, ziniet, sen jau ieplānots), tādēļ, datums, kad mums var piegādāt preci - 16.02.2015. laikā no 14.00-17.00. Un ne vienā citā laikā!Jūs domājat, mēs to nabaga kumodi saņēmām? Nē, neviens nav zvanījis. Polijā, šķiet, vēl Ziemassvētki un Jaunais gds nav iestājies. Šodien aizsūtīju jaunu, "smalku" vēstuli - Nav drusciņ tā kā par ilgu? Cik mēneši jau pagājuši? Sen jau varējām kumodes 10it pasūtīt. Īsāk sakot tā - man šitā sistēma ir jau apnikusi. Vai nu šonedēļ es saņemu savu kumodi, vai man pilnībā iek atmaksāta mana nauda. Ja nē, es jūsu šaraškinu kantori tā izreklamēšu pa i-netu, ka neviens vairs nekad pie jums neko nevelēsies pasūtīt. Un nevajag man karināt makaronus, ka poļiem tur kautkādas mistiskas nebeidzamas brīvdienas. Un tā jūsu saite kaut kā neveras vaļā. Izskatās, ka jāsāk meklēt taisnību VP, PTAC, VID utt., utjp.Redzēs, kāda būs reakcija.Iesaku, neko labāk šeit nesūtīt.