JN Serviss - Izpildišana

И кто Кидала, зашибись,
Делаешь людям почти даром мебель!!!
Ну да не спорю бывают запарки у всех!
Наша маленькая компания делает по 10 а то и больше обьектов в месяц, чтобы блядь свести концы с концами.
И если на то пошло когда берешь предоплату 50-60%, то приходится еще свои 20% докладывать в етот обьект чтобы сделать его.
Ага блядь клиенты VIP, нас самих за последние 3 месяца КИДАНУЛИ КЛИЕНТЫ МИЛЫЕ не спиздеть латов на 1000 какую, и где взять денег чтоб другим доделать.
Приходится ЖОПУ рвать чтоб денег найти!!!
И если что все обьекты у нас доделаны!!!
на одного недовольного найду сто довольных!!!

J

B Bijusajs 28.10.2010

SRAZU VIDNO VAWE LICO KMPANIJI :) DEBIL...

A Andrejs 01.11.2010

Jau no j'ulija panemts avanss 1000Ls apmērā. Un NEKS pat nav ne taisīts ne iepirkts, priekš mūsu objekta. Piedodiet, Jums naudas trūkst?! mans 1000Ls, citu klientu nauda, Jūs jau sēn ar šiem uzmietieņiem sev atpelnīju itka VIP kliento npazaudēto summu!

NEKAD, NEKAD napsūtiest no šis firmas NEKO!

P.S. visi kas rasktīja iepriekš, raksta patiesību, man bija stāstīts tas pats, itka nozaga somu ar naudu un t.t. un t.j., ticēt nedīkst. Piedāvāju visiem savakties, un tās firmas darbiniekus ... nu tur jauizdomasīm ko ar viņiem izdarīsim! :) Raskties uz e-pastu!