Yourroom.lv

Kategorija: Mēbeles / Iekārtas
Sociālie tīkli:

Yourroom.lv - Sūdzības un atsauksmes

Yourroom.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtījums tika apmaksāts 11.04.2021. Pēc pasūtīšanas saņēmu zvanu, ka būs jāgaida 4 nedēļas. Piekrītu. Vēljoprojām gaidu. Šodien ir 09.06.2021. Neskaitāmi atvainošanās bezjēdzīgi epasti. Gaidu naudas atmaksu jau 2 nedēļas, jo apnicis gaidīt kāroto preci.

Yourroom.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Decembrī pasūtīju priekšnama iekārtu. Jāgaida līdz februāra vidum, lai saņemtu (jau tā ilgi, bet ok, gaidīšu, jo iekārta patīk un Cena apmierina.) februāra vidū zvanu uz informācijas tālruni, lai noskaidrotu, kur aizķēries pasūtījums, jo nav saņemts neviens brīdinājums vai ziņa, ka tas kavēsies. Klausuli paceļ neapmierināta kundzīte, kas paziņo, ka mēbele vēl tik drīz nebūs. Gaidi kā muļķis, paldies. No mēbeles atteicos.

Yourroom.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 21. Maijā pasūtīju mēbeles. Pēc laiciņa man zvanīja no veikala un informēja, ka mēbeles noliktavā diemžēl nav, bet var pasūtīt un izgākais pēc 3 nedēļām būšot. Piekritu un gaidīju. Pēc 2 nedēļām piezvanīju lai painteresētos cik tālu mans pasūtījums uz ko man ļoti nelaipni atcirta, ka man taču teica, ka pasūtījums var nākt līdz trim nedēļām. Pazvanīju pēc nedēļas, tad vēl pēc nedēļas un tā līdz šodienai 13. Jūlijam, kad man vēl jo projām Saka ka pēc nedēļas būs.. Atteicos no sava pasūtījuma un...