www.sudzibas.lv Yourroom.lv Nepiegādā laika pasūtījumu un neatbild uz zvaniem

Yourroom.lv - Nepiegādā laika pasūtījumu un neatbild uz zvaniem

8. Novembrī 2021. Gadā tika pasūtīta tahta nr 02284449. Solija 4 nedēļu laikā piegādāt. Šodien 09.01,2022. Un neviens pat neatbild uz telefona zvaniem. Zvanu uz numuru 67660670 un 66102944. Decembra mēnesī vel cēla un aizbildinājās, ka prece atrodas uz robežas, tad 28.12.2021. Sāka izkraut preces... Krauj joprojām1lūdzu mīļie pircēji neticiet šiem krāpniekiem, ja vēlaties iegādāties sev preces!
Ar cieņu!
Ineta 2022.01.09. Rīga

09.01.2022

Good Intentions 09.01.2022

Kas solīja? Mājaslapa? Vairāk neturpināšu.

P Pircēja88 09.01.2022

Jā, viņiem ir tā ka ilgāk jāgaida. Bet arī cenas salīdzinoši ar citiem veikaliem - daudz zemākas. Esam pasūtījuši tur virtuves iekārtu, viesistabas sekciju, lielu skapi, stūra dīvānu un datorgaldu. Gaidījām ilgāk par mēnesi katru pasūtījumu izņemot datorgaldu, to saņemam gandrīz uzreiz. Bet nu ja tiešām steidzami mēbeles nevajag bet gribas ietaupīt - tas ir tā vērts. Pilnīgi ar vīru esam apmierināti ar kvalitāti.