www.sudzibas.lv EG mebeles Terminu neieverosana

EG mebeles - Terminu neieverosana

Pasutiju mebeli, pagaja termins tris nedelas (tas bij itka maximalais termins) un ideju nekadu kad bus
Avansu ar iemaksajam bet nu skatisimies kas bus talak Varbut ka uzrodas mebele

J

G geegerse 30.08.2011

Pasūtiju kumodi, teica ka 3 - 4 nedeļu laikā pasūtijumu izpildīs, pagāja 2 nedēļas un šie jau zvanīja!
Atveda kumodes, taja pašā dienā kad saņēmu zvanu, piedāvāja pat kumodi novietot tur kur man to vajag, kad teicu, ka pats aizvilkshu, kur man vajag, tad puiši man aizrādīja ka pa grīdu gan vilkt nekada gadijuma nedrikst - sabojashu gridu un kumodi ari dzan! Abi puiši novietoja mēbeli tur kur man vajadzēja! Ļoti patik ši veikaliņa serviss, konkrēti šo puišu attieksme un pietāte pret savu darbiņu, kas nav nekada zelta bedre, pieļauju! Esmu patikami parteigta, jutos tā itkā būtu šai firmai veikusi pasūtijumu pa tukstots latiem... Un tas ka mebeles neatnak laikā, nav ko brinities, nejau veikals par to vainigs, paskataties uz musu pashu pasta piegazhu kvalitati latvijas teritorija, a te no visadam kaiminjzemem nak mebeles...

S Susliks 16.07.2012

Ņēmām Aizputē izgatavotu gultu. Tā kā negribējām pasūtījumu gaidīt, pārdevēji laipni piedāvāja tieši to, kas tika izvietots ekspozīcijā. Šāds variants mums patika pat labāk, jo varējām tiešām redzēt, ko saņemsim, vai ir kādi defekti utt! Pasūtot jau nevar zināt, cik daudz masīvkokā būs zaru (un tos tagad ir mode špaktelēt ciet). Tā kā ekspozīcijas gulta bija kā paraugs ļoti labi nostrādāta, tad nolēmām to arī ņemt. Laipni piedāvāja aizvizināt tur, kur vajag (un ne pa visam ne par dārgām naudām), bet izlēmām braukt pakaļ paši.
Veikala puisis līdz nākamās dienas rītam jau bija izjaucis un sapakojis detaļas, + vēl nomainījis stiprinājuma vietas uz izturīgākām redeļu balstam un "aiz neko darīt" pat paspējis jau pieskrūvēt metāla saturētājus, līdzi iedodot vēl attiecīgā izmēra skrūvēm pievilcēju. Ļoti laipni palīdzēja ar iekraušanu, lai nebūtu nekādas berzes, asas kantes utt, jo gulta ir gana liela un plata!
Nemaz nerunājot par atlaidi... ;)