www.sudzibas.lv Accenta apkalposana

Accenta - apkalposana

SIA ACCENTA ir viens fascineejoss kantoris! kas, diemzel nav iepazinies ar terminiem "klientu apkalposana" maretings. Iekartu kvalitate laba!, bet jarekinas, ka pasutot pasiem ik dienu jazvana, jaludzas lai atved, kad saruna laiku neatbrauc vairakas reizes pec kartas utt, ka ari nekad nepazvana un nepabridina, atbild labakaja gadijuma tikai uz katru 5-7 e-pastu, un majaslapa, sadalja "sutit jautajumu" nereage vispar... gruti noticet, ka tas notiek musdienas... :)

P Pedro 23.12.2010

Ta pati pieredze. 2 nedelas pec termina pagajusas, mebelu nav joprojam :( Solija, ka bus lidz jaunajam gadam. Dievs dod!

I Ingus 05.05.2011

Es pirms 8 nedēlām samaksāju par skapi, bet vēl neesmu dabūjis (vajadzēja būt 2-3 nedēļu laikā). Varbūt ir kāda iestāde, kur varu vērsties ar noslēgto līgumu?

T ToIngus 05.05.2011

Tu draugs nokavēji, par to vajadzēja domāt agrāk, kad Bin Ladens bija dzīvs, tagad būs grūti sameklēt palīdzību.