www.sudzibas.lv Accenta info ar Accenta

Accenta - info ar Accenta

Mēģināšu īsumā izskaidrot Accentas situāciju. Accenta bijušais īpašnieks Aldis un grāmatvede Kristīne nemaksāja algas! Tā tas bija, bet nu Aldis Melnis ir atstādināts no valdes, tā pat ar Kristīne ir atstādināta no amatu pildīšanas par negodīgi rīcību un firmas līdzekļu piesavināšanos!
Accenta tagad ir jauns īpašnieks, kas cenšas Alda un Kristīnes putru izstrēbt, lai klienti varētu virmai uzticēties. Pamazām, pamazām tas arī notiek! Dizaineriem maksā regulāras algas.

Kas attiecas uz ražošanas Aiju - tur es pilnīgi piekrītu, ka Aija nav vispār ieinteresēta sadarboties ar dizaineriem. Tā kā viņai ir Alda brūte, tad agrāk Aldis viņu aizstāvēja un neko ar Aiju nevarēja izdarīt - ķipa kruta viņa bija. Bet nu.... nav vairs Aldis, kas viņu aizstāvēs. Tā kā viņa tagad ar ir krietni mainījusi attieksmi, jo sajuta, ka jaunais Accenta īpašnieks maksā darbiniekiem algas!

Vēlos arī vērst uzmanīgu, ka Accenta un ražošana Quadrex ir 2 dažādi uzņēmumi. Diemžēl Quadrex nespēj vai pareizāk nevēlas sadarboties ar Accentu, visu laiku melojot. Accenta mēģina panākt, lai Quadrex pilda savus pienākumus, kā rezultātā nākas ciest gan klientiem, gan dizaineriem. Dizaineriem ir vairākas reizes dienā jāzvana Aijai, lai uzzinātu informāciju par pasūtījumu, kā arī dizaineriem nav pārliecības vai Aija saka taisnību...

Es nevēlos attaisnot Accentas rīcību, bet gan tikai izskaidroju esošo situāciju!

K

P Pateretajs 15.02.2012

Nepasūtiet cilvēki tur mēbeles !

Bardaks tur ir konkrēts un vai tāpēc ir jācieš klientiem!

Pasūtīju es mēbeles novembrī 2011 un gaidu pasūtījumu vēl šodien. Zvanu, rakstu un pretī saņemu kaut kādas atrunas, ka nevarot sazināties ar ražotāju, tad neesot vajadzīgā akrilla uz vietas, Vēl man sūdzās ACCENTAI esot tagat grūti laiki. Vai tas nav smieklīgi.

S stradneks 04.04.2012

ludi neverte etoj firme. oni kak nevipolnjali tak i nevipolnjaut svoi obesanija. i nedumajte tuda ustraivatsa na rabotu deneg nedazdotes, ja otrabotal tam 4-goda tak i nepolucil vse sto oni mne dolzni.

A andrejs.jeremins 22.04.2012

Не согласен, не надо обманывать людей. В Accenta мы заказывали кухню в августе 2011 года, моя жена занималась всей организацией, сначала нам все понравилось, но когда пришло время мы не получили кухню. Потом нас постоянно кормили завтраками, спустя три месяца привезли не наш заказ, мы отказались от их услуг. Если не хотите нервничать и потерять здоровье, время, деньги не советуем обращаться в SIA Accenta. Думаю вам многие расскажут что за компания Accenta.

В итоге кухню, мы заказали через SS.LV в SIA "AKKA Latvija" они нам изготовили в оговоренный срок за три недели и дали гарантию. Отдельное спасибо Артуру и Алексею. Сразу видно профессионалы своего дела.