www.sudzibas.lv Accenta Virtuve iekārta

Accenta - Virtuve iekārta

Sveika Dita,
Atsaucoties uz mūsu šī vakara telefona sarunu gribētu precizēt dažas detaļas:
1. Jūs atzīstat, ka neprecīzie virtuves skapīšu izmēri ir jūsu kļūda;
2. Jūs atzīstat, ka Jūs kļūdas dēļ neesat atsūtījuši virtuves izlietnes krānu.
Iepriekš biju dzirdējusi par Jūsu kompāniju tikai labas atsauksmes, tāpēc arī izvēlējos Jūs, bet esmu dziļi vīlusies. Jūsu kļūdas rada man finansiālus un morālus zaudējumus. Esmu viena ar diviem mazgadīgiem bērniem un Jūsu vainas dēļ esmu spiesta dzīvot pie radiem jo meistars, kuru biju sarunājusi salikt skapīšus pārvākšanās dienā nevarēja darbu pabeigt Jūsu vainas dēļ. Protams, biju spiesta meistaram maksāt kā bijām savā starpā vienojušies. Jūsu piedāvātā kompensācija Ls 10 ir vienkārši neadekvāta. Balstoties uz visu augšminēto un izveidojušos situāciju es vēlos, lai kļūdas tiktu novērstas un kā kompensācija virtuves skapīši salikti, izlietne un plīts iestrādāta virsmā ar Jūsu meistara palīdzību šīs nedēļas laikā. Pretējā gadījumā es atsakos no pasūtījuma un vēlos saņemt visu samaksāto naudu atpakaļ.
Ar cieņu, Aiga.

uz šo man viņi atbildēja ka katrs mēdz kļūdīties un kaut ko vairāk par skapīša atvešanu viņi nedarīs!!!varētu jau iet un kasīties, un esmu pārliecināta ka viņu kantorī būtu vēl viena lieka virtuves iekārta, bet kā jau minēju man ir divi mazi bērni un virtuvi vajadzēja ASAP.

L lina 16.06.2011

Fuj, zalaa kraasaa...nabaga vedeeji, acis nesaapeja?

Z Zane 18.06.2011

Mums bija pat ļoti līdzīgi - tikai gaidijam virs norunātā laika 1, 5 mēnesi. Mums uzsauca 50 km atvešanu par velti.

A A. 22.06.2011

Kas veel nezin, Accenta shefs ir mahinators. Un ne jau taapeec, ka braukaa ar moci.