@home (IKEA mēbeles Dominā) - cenu atšķirības

Veikalā @home, kas atrodas T/C Domina un piedāvā IKEA mēbeļu pasūtīšanas iespēju un piegādi nedēļas laikā, neatbilst cenu veidošanas princips precēm, kas atrodas katalogā un veikalā. Proti, klientam tiek dota iespēja pasūtīt jebkuru preci no IKEA online kataloga, ar nosacījumu, ka, lai aprēķinātu cenu, preces cena PLN (piegāde no Polijas) jāreizina ar koeficientu 0.24, lai iegūtu preces cenu LVL. Attiecīgi, šī cena latos ietver piegādes izmaksas +kompānijas peļņu, jo nav jāmaksā kāda fiksēta maksa par piegādi.
Saskāros ar situāciju, kad devos pasūtīt mēbeles, kuras jau biju noskatījusi katalogā, bet, pārdevējs, jau pieņēmis pasūtījumu, pārbaudīja situāciju un izrādījās, ka vajadzīgā prece jau ir noliktavā. Nopriecājos par to, ka nebūs jāgaida nedēļu, samaksāju par pirkumu un devos mājās. 'Veikalā uz vietas neiedomājos kalkulēt cenas pārrēķinu no zlotiem, taču pārbaudot čeku izrādījās, ka esmu samaksājusi daudz vairāk par to, kas ir preces kataloga cena x 0.24. Bija uzrēķināti vēl 20%, kas manā gadījumā radīja 35LVL starpību starp to, ko man pienācās maksāt pēc viņu noteiktā aprēķina. Nekur veikalā nav informācijas par to, ka prece, kas atrodas uz vietas (manā gadījumā- sagadīšanās pēc) ir dārgāka par to, kas katalogā, kas arī nebūtu loģiski. Padomājiet divreiz, ja gadās ko pasūtīt- prece, to pasūtot maksā LVL 48, bet, ja sagadās, ka tā jau ir uz vietas, jāmaksā LVL 65 . Nesmuki, manuprāt!

B

K Konts 13.01.2011

Lai jums paliktu vieglāk ap sirdi varu teikt tā... Ja preci jūs nopirkāt veikalā, tad tas ir tikai logiski, ka veikala cena būs dārgāka, jo veikala telpas kaut ko taču maksā. Kapēc interneta veikalos preces ir pieejamas lētāk, tapēc, ka nav papildus izmaksas lielām telpām.

C Coco 12.04.2013

Loģiski padomājot ar galvu taču ir skaidrs, ka Poļu katalogā cenās tak nav iekļauts arī Latvijas PVN! Ja gribi cenu tādu, kāda ir Poļu katalogā un ne santīmu dārgāk, tad pašam jādodas vien uz Polijas IKEA.

S smīkņa 12.04.2013

Coco, tava galva nepareizi domā, gudriniek, Polijā, tavuprāt, nav PVN? Un Polija, tavuprāt, nav ES?

C Coco 12.04.2013

Labrīt!!! Tu tak pasūti un pērc tās IKEA mēbeles caur Latvijā reģistrētu uzņēmumu! Turklāt neviens tev par velti nevedīs tādu gaisa gabalu mēbeles. Protams, ka būs uzcenojums!

S smīkņa 12.04.2013

Jā, tikai ar PVN tam uzcenojumam nav nekāda sakara, varbūt vienīgi atšķirība, ja, piemēram, ja Polijā PVN ir nedaudz zemāks, bet te ir runa par pāris procentiem.

U unik 20.10.2015

Ужасный сервис, хамское обслуживание, цену поднимают прямо при клиентах. Никогда больше ничего не куплю, есть другие компании.