Reitings Karjera / Darbs

Deulat
Nordic BARON
Crystal Management

SIA Omen Trans - обманывают с зарплатой

Обманывают водителей, обещают зарплату 700-800 евро на грузовике.В результате платят на карточку 300 евро а остальное в конверте с задержкой в месяц и не доплачивая.При увольнении не платят зарплату за последний месяц.Каждую неделю подают новое обьявление на ss.lv, потому что шоферы оттуда бегут.

VP Trans - Труд

Круги 4-6 недель по Европе (главным образом Германия). Обещают 13 центов и не менее 10 -12 тысячь км за месяц. В реале за примерно 2 месяца (7 недель) собирают по 14-15, максимум 16 тысяч. Оплаты можно ждать целый месяц, выплачивают по частям, но выплачивают. Ходят слухи, что компания идет к банкроту. Решать Вам.

Hansalink - Steidzami - Darbs Griekija/kipra

Labdien, šobrīt aģentūrā hansalink http://www.hansalink.Info/ (aspazijas bulvāris 32) ļoi akīvi tiek piedāvāts darbs grieķijā un kiprā - vai kāds reāli ir braucis un varētu atsaukties ar savu pieredzi? Pirms braukšanas ļoti vēlētos uzzināt par izmaksām un atieksmi šajā sezonas darbā! Te vai e. Pasts: [slēpt]@inbox. Lvpaldies!

Dija - valodu kursi

valodu kursi На редкость дерьмовая контора, сразу не понравились работники и отношение, но не было выбора, надо было в течение 2 недель вернуть заполненный купон в НВА.Курсы в назначенный день отменили, перенесли на неделю позже.На просьбу дать отказ в НВА, чтобы я могла поменять купон и идти учиться в другую фирму, заявили-а мы Вас не отпускаем.Люди, не ходите туда!!!

Medboerse - Nelegāla darbība

Darbiekārtošanas aģentūra Medboerse, kas vismaz sevi tā sauc, nelegāli darbojas Latvijā bez licences un tiesībām ar ko tādu nodarboties. Tā pat nav reģistrēta Latvijas uzņēmumu reģistrā! Tāpēc aicinu cilvēkus neuzķerties, jo pati gandrīz uzķēros uz viņu darba piedāvājumiem Vācijā, bet kad mani aicināja uz interviju nevis viņu birojā, bet KAFEJNĪCĀ, sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un ievācu informāciju, pat sazinājos ar NVA un viņi man to visu apstiprināja!!!

SIA"Omen Trans" - KRAPNIEKS

Voditeli sto raz podumaite prezde, pered tem kak ustroitsja na rabotu v SIA"Omen Trans".Dannaja firma nahoditsja po adresu Rezeknes iela 3a,Riga,Purciems srazu za Cenuklubs,tel.25548447.Ne oplacivajut nocnie,vihodnie i prazdnicnie casi;zarplatu zaderzivajut;transport hlam.

amgcentrs.lv - uzmanāties

sveiki vēlos informēt ka šī aģentura izkrāpj naudu , tris nedēļas atpakaļ aizgāju pie viņiem sakarā ar darba meklējumiem , ārzemes samaksāju naudu , a viņi sacīja ja izbraukšana ceturdies , un tā jau trīs nedēļas sēžu mājas ne darbs ne nauda ko samaksāju

SIA"DGS Tikli" GATIS VITINS - KRAPNIEKS

KRAPNIEKS GATI VITINS hozain SIA "DGS TIKLI"40003672203 Mukusalas iela51,Riga OBMANIVAET i RAZVODIT nA dengi obescaet odno v konce polucaes sistemu "nipel".Sto raz podumaite prezde cem prinjat resenie???

zs kulpi - darbs

eju uz zoo veikalu iepirkties visu laiku nav preces kuru es velos iegadaties pardaveji piedava citu baribu es atsakos vai saka ka firma neved baribu ta cita veikala pardeveja teica ka stradaja taja zoo veikala un teica ka saimnecei ir paradi ka vina nevar samaksat pat pardevejem ka te strada gandris pa velti tape ari vina aizgaja un firmas ved uz veikalu preci tikaj tada gadijuma kad sanem naudu un dazu preci saimnece ved no bares ka tiek viltotas dokumenti un uz dazam precem nav pavadzime...

Gaujas koks - Darba tiesības

Kā tas var būt, darbinieks ar darba devēju vienojas par darba līguma laušanu uz abpusējas vienošanās pamata, atstrādājot vienu mēnesi, pēc līguma noteikumiem, tikai pēc mēneša uz VSAA aizsūtīts dokuments, ka aizgājis pēc paša vēlēšanās. Interesanti, vai viniem no tā arī kāds labums, vai tikai paši bojā savu reputāciju un par cilvēkiem tikai sevi uzskata...Varētu jau aiziet pacīnīties, tikai par apsardzi tālāk jau nevar tikt

Sarmīte Andersone - Aukle

Neiesaku saviem bērniem par aukli izvēlēties Sarmīte Andersone 1978 gada. Ja vien nevēlaties ka jūsu dzīves vietā jums nezinot un jūsu bērnu klātbūtnē tiek aicināti jums sveši cilvēki. Pēc tam tiek melots ka neviens nav bijis. Beigās nākas vēl doties uz policiju rakstīt iesniegumu par jūsu personīgo mantu pazušanu.

Aklīte - Aukle

Neiesaku par bērnu aukli izvēlēties Sarmīte Andersone, ja nevēlaties lai jūsu dzīves vietā jums nezinot tiktu aicināti sveši cilvēki. Un tas viss bērnu klātbūtnē. Pēc tam būs jāklausās meli ka nekas tāds nav bijis un dabūsiet rakstīt iesniegumu policijai par jūsu personīgo mantu pazušanu.

SAC '' ZEMGALE '' - Ozolpils

Labvakar. Gribu uzrakstīt sudzību uz SAC '' ZEMGALE '', jo tur krapj civēkus. Nesen es biju parunam par darbu un man apsolīja ka mani paņems ka es varu rakstīt atlugumu no iepriekšajā darbā, es uzrakstīju atlugumu taisiju visus dokumentus un vajadzīgos parbaudes kamer vel mēnesi pēc likuma atstrādāju. Un kad es piezvanīju pateikt ka man visi dokumenti ir kartība, ka varu atbraukt un rakstīt iesniegumu, ka bija mums sarunāts, man pateica ka piedot mes pagaidam nevaram cilvēkus ņēmt bez...

IK JobStep - Darbs bez licences

Darbs bez licences Septembrī biju nolēmis braukt uz ārzemēm, kur labāka dzīve. Sen biju pamanījis, ka pilsētas centrā Rēzeknē ar lieliem burtiem logos rotā uzraksts „darbs ārzemēs”. Nu tad 2014. Gada 2.septembrī devos pie šiem un pēc piedāvātajām vakancēm izvēlējos vakanci iemaksāju komisijas maksu. Tā kā ofiss bija pilsētas centrā un ar lielu reklāmu tad licenzi nepārbaudīju. Persona vārdā Airita Žuka parakstīja papīrus, kur būs darbs un izsniedza kvīti. Parunājamies un devos mājās.Vakarā sēžot netā nolēmu...

Talentum Media Oy - Attieksme

Tā kā aktīvi meklēju darbu, nolēmu aizsūtīt savu CV uz pāris uzņēmumiem, kas savus sludinājumus ievietojuši ss.lv. Nākamajā dienā man zvana sieviete, kas vēlās ar mani sarunāt darba interviju. Viņa piedāvāja laiku, kas man nebija gluži izdevīgs, tāpēc pajautāju, vai nav iespējams sarunāt tikšanos citā laikā. Sieviete uzvilkās un kļuva diez gan rupja pret mani. Sāka runāt agresīvā tonī un beigās vēl nolika klausuli. Paldies Dievam, ka tā notika, jo negribētu strādāt kopā ar tik rupju sievieti, kas nes sliktu slavu šim uzņēmumam.

SIA"Rigas krasotajs" - Обыкновенные кидалы.

"Rigas krasotajs"-Все виды ремонтных работ-ремонт и отделка квартир, офисов от косметического до евроремонта;ремонтно-строительные работы в нежилых помещениях.Обыкновенные кидалы.Заработанные деньги получить не возможно,повезло если получил аванс.Принимают людей без договоров на работу.Виктор и Александр владельцы фирмы.Talr. +371 26752396

ISYTC Sia - darbs ārzemēs

Vēlos brīdināt par firmu SYTC, atrodas Kr.Valdemāra iela 18, 3.stāvs, 3 kab., strādā arī Daugavpilī caur ceļojumu aģentūru Mandarina travel. KRĀPNIEKI!!!!Naudiņu paņem ļoti labprāt, bet par dara nodrošināšanu nemaz nedomā. Sazvanīt šos krāpniekus nav iespmējams, neceļ telefonus.Arī iemaksāto naudu(150 EURO) atgūt nevar, jo nav sazvanāmi.Potenciālajiem darba meklētājiem sirsnīgi iesaku izvēlēties citu darbā iekārtošanas firmu.

Aukle - Daina Vīksna

не нанимайте няню Daina Vīksna отработала только 2 дня.с ребенком не играла и не разговаривала, ребенок был предоставлен сам себе, скучал и не развивался. сердце кровью обливалось, когда он целый день сидел в одиночестве, пока няня то ела, то ли игралась стелефоном. когда он просил ее внимание, она не обращала внимания, приносил игрушку- она не реагировала. первый день не справилась с элементарными вещами, ребенок пришел домой в мокрых ботинках (на улице +8), цитирую: " ну, он так хотел в лужу...

HK Scan Latvia AS - Attieksme no Brigadieres

Esmu 3 bernu mamina un lai spetu uzsturet savu gimeni saku meklet darbu..Skatoties sludinajumus interneta atradu darba piedavajumu Jelgava saucamaja Galas Kombinata. Biju loti laimiga jo darba atalgojums bija loti labs. Darbinju es dabuju nakts mainas Uzskopsanas nodala.Kad saku stradat viss likas loti Forsi kamer iepazinos tuvak ar nodalas vaditaju Ainu Vitinu.Iepazisanas bija nepatikama, jo vinas attieksme maigi izsakoties bija loti neatbilstosa.Mana darba laika Aina naca un mani pazemoja...

SIA "Baltic candles Ltd" - Dobele - SIA "Baltic candles Ltd"

dzena ka sunus bet nihuja nemaksa un lien dirsa brigadierei brigadiere tirgojas ar drebem saperkas lietuva pa leto a sveces pardo pa dargo un no auksas neviens neko nesaka visiem vienalga uc...